Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

D 45-

3 850 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katja MjøsundNydalens SK35.42
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL36.20+0.38
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37.47+2.05
4Berit Sofie WiklundNydalens SK37.51+2.09
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett38.56+3.14
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb45.54+10.12
7Bodil NordenströmFossum IF48.18+12.36
8Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK48.49+13.07
9Audrun UtskarpenIL GeoForm48.54+13.12
10Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK49.01+13.19
11Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering52.07+16.25
12Anne UrsetIL BUL-Tromsø53.33+17.51
13Arnhild KroghOppsal Orientering54.18+18.36
14Ann Elin FlågenHeming Orientering54.22+18.40
15Cathrine LillestrandTrøsken IL56.17+20.35
16Anne NilsenÅs-NMBU Orientering57.53+22.11
17Elin KallesonOppsal Orientering59.31+23.49
18Ellen GustafssonKongsberg OL1.00.29+24.47
19Katrine BakkeFossum IF1.00.47+25.05
20Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.01.34+25.52
21Kristin EgerKongsberg OL1.05.00+29.18
22Heidi BjordalOppsal Orientering1.10.19+34.37
23Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1.13.59+38.17
24Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)1.17.04+41.22
25Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.19.18+43.36
26Kristin FalkFossum IF1.32.51+57.09
27Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.43.40+1.07.58
Sara MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor