Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

D 15-16

3 620 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Kristin Melby JacobsenLardal OL30.06
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.07+1.01
3Pia Young VikNydalens SK31.51+1.45
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL33.16+3.10
5Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK35.20+5.14
6Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK35.46+5.40
7Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL36.43+6.37
8Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn39.13+9.07
9Eline SchjervenLardal OL39.22+9.16
10Inga Skaarer WiklundNydalens SK40.27+10.21
11Mina Akiko JohnsenSturla, IF41.00+10.54Last ned GPS-spor i gpx-format
12Mari EidsmoFreidig41.09+11.03
13Marie SaugestadNydalens SK41.26+11.20
14Kathinka Zahl HagenFossum IF41.38+11.32
15Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.41+11.35
16Ingvild GustafssonKongsberg OL41.45+11.39
17Kristine Bog VikaneFana IL42.07+12.01
18Martine SkjelsvikLillehammer OK43.06+13.00
19Konstanse MoholthKongsberg OL43.47+13.41
20Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF45.01+14.55
21Ida Marie FlågenHeming Orientering45.03+14.57
22Sigrid NermoenØstmarka OK45.22+15.16
23Klara GraversenIL BUL-Tromsø45.40+15.34
24Frida Hovgaard EisvangOK Moss46.43+16.37
25Kristin LundanesEmblem IL48.58+18.52
26Helene Bjørkvold JendalFossum IF49.07+19.01
27Emma Visted-HansenGjø-Vard OL49.54+19.48
28Marie KvarmeSturla, IF51.17+21.11
29Elise Wærp HaugeNydalens SK51.56+21.50
30Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.00+21.54
31Julie Sophie WoldOK Moss52.01+21.55
32Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK52.02+21.56
33Hedda SpangbergKonnerud IL54.40+24.34
34Maria GrovanOL Tønsberg og omegn54.59+24.53
35Ragnhild Blom-HagenFossum IF55.12+25.06
36Mari ØverbyKongsberg OL55.14+25.08
37Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering55.28+25.22
38Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering55.45+25.39
39Astrid RognstadHadeland OL55.49+25.43
40Emma Helene OlsenHalden SK59.21+29.15
41Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.04.06+34.00
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor