Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

D 13-14

2 700 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Anna TaksdalGanddal IL20.11
2Maja Mo HjelsethNydalens SK22.40+2.29
3Marie ScheeleNydalens SK22.54+2.43
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.12+3.01
5Marie KravdalGjø-Vard OL23.23+3.12
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24.36+4.25
7Synne SandvenNotodden OL24.50+4.39
8Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK25.26+5.15
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL25.26+5.15
10Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.55+6.44
11Astrid YtterbøAsker Skiklubb27.26+7.15
12Signe HoloFossum IF28.03+7.52
13Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL28.52+8.41
14Pauline MyklebustIL Koll28.53+8.42
15Mari AarsethNydalens SK29.28+9.17Last ned GPS-spor i gpx-format
16Erika Lind-LarsenOK Moss31.20+11.09
17Nora Christine HansenAsker Skiklubb32.19+12.08
18Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering32.25+12.14
19Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb33.00+12.49
20Sigrid Schmitt GranHalden SK33.12+13.01
21Sigrid HaugeSarpsborg OL33.45+13.34Last ned GPS-spor i gpx-format
22Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering34.57+14.46
23Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb35.49+15.38
24Hanna SpangbergKonnerud IL36.46+16.35
25Nora SørbergRaumar Orientering36.52+16.41
26Maren HenriksenVang OL38.09+17.58
26Julie BrenåsVarteig OL38.09+17.58
28Elma Sagli GudimIndre Østfold OK38.43+18.32
29Sara MartiniAsker Skiklubb39.13+19.02
30Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb42.43+22.32
31Hanne Wærp HaugeNydalens SK43.26+23.15
32Marthe Graff-WiikSturla, IF43.49+23.38
33Johanne MoenÅs-NMBU Orientering44.45+24.34
34Anne ØstvoldHeming Orientering46.05+25.54
35Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering47.25+27.14
36Johanne StorhaugKonnerud IL47.49+27.38
37Mari KallesonOppsal Orientering54.37+34.26
38Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK1.22.47+1.02.36
39Mari Ovidia RanestadHamar OK1.23.49+1.03.38
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor