Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

N-åpen

1 470 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Mats AndersenVarteig OLfullført
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Elias Hauge BjuganHalden SKfullført
Emma Berby BraathenTrøsken ILfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Håkon BryggenHalden SKfullført
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnfullført
Felix Fabricius ByeNydalens SKfullført
Eline DalandsKristiansand OKfullført
Sondre Davidsen HåvakOK Mossfullført
Viktoria EbeltoftNOTEAMfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Elida EspenesVarteig OLfullført
Milli EspenesVarteig OLfullført
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Sofia HansenOK Mossfullført
Elise HaugeSarpsborg OLfullført
Live Ek HedlundTrøsken ILfullført
Elise Holm NedrebøOK Mossfullført
Jone Rygh HoltenNydalens SKfullført
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SKfullført
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SKfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Natalie KollerudLillomarka OLfullført
Enya Marie LarsenVarteig OLfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Kristian Lind-LarsenOK Mossfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringfullført
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Max Alexander NybråtenTyrving ILfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Marion Lie RedalenOK Mossfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Vigdis SigurdsdottirStokke ILfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Milla SkalandTrøsken ILfullført
Caspian SkålandTrøsken ILfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Troy Victor StoksethHalden SKfullført
Trym StrømbergFredrikstad SKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLfullført
Even Vogt KortnerØstmarka OKfullført
Amund Kortner VogtØstmarka OKfullført
Jonas Kortner VogtØstmarka OKfullført
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Theo SkjærgårdNydalens SKdiskvalifisert
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Solveig Ruud TednesØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor