Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 26 august 2017

N-open

900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Pernille BreivoldGanddal IL24.2727.10
Ingeborg EnerstvedtSveio OL14.1215.46
Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering16.5618.48
Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering18.4620.51
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb41.4446.22
Marius RøddeGanddal IL21.5724.23
Filip SveenHaugesund IL Orientering17.5419.53
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering28.3531.45
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)15.5917.45
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb41.4746.25

D -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering57.2533.46

D 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL16.079.28
2Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering51.28+35.2130.16
3Ida LütcheratHaugesund IL Orientering51.29+35.2230.17

D 13-14

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.108.10
2Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering48.58+31.4823.19
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering53.33+36.2325.30

D 15-16

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL23.1010.31
2Ida MonsenEgersund OK25.00+1.5011.21
3Ingrid LamarkGanddal IL28.26+5.1612.55
4Nora SvendsenGanddal IL33.25+10.1515.11

D 15-16B

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie WathneSandnes IL (Rogaland)35.0216.40
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering56.04+21.0226.41

D 17-

3 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.489.18
2Kristina VollHaugesund IL Orientering35.13+5.2511.00
3Inger Tone NygårdEgersund OK37.06+7.1811.35
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.14+7.2611.38
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)37.58+8.1011.51
6Trine BolstadGanddal IL38.27+8.3912.00
7Vibeke LamarkGanddal IL43.01+13.1313.26
8Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL44.52+15.0414.01
9Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL44.57+15.0914.02
10Randi EngløkkHaugesund IL Orientering48.49+19.0115.15
11Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering49.15+19.2715.23
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering59.06+29.1818.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 50-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Karin TjørhomGanddal IL35.5116.17
2Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb43.14+7.2319.39
3Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1.00.49+24.5827.38

D 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering35.2316.05
2Anne GrutleHaugesund IL Orientering37.41+2.1817.07
3Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering38.15+2.5217.23
4Tove Vinje PaulsenTorvastad IL50.33+15.1022.58

D 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.3820.17
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb47.29+2.5121.34

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)18.2810.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)23.26+4.5813.47
3Jonas Sjo BjergaVikebygd IL50.39+32.1129.47
4Lars WikstrømHaugesund IL Orientering1.09.29+51.0140.52

H 13-14

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering14.487.02
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL20.26+5.389.43
3Øyvind LamarkGanddal IL24.32+9.4411.40
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)24.37+9.4911.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.46+10.5812.16
6Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)28.15+13.2713.27
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering29.29+14.4114.02
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)35.11+20.2316.45
9Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering38.21+23.3318.15
10Markus RichterSandnes IL (Rogaland)38.58+24.1018.33

H 13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering27.2116.05

H 15-16

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering25.418.01
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL30.40+4.599.35
3Tobias RøddeGanddal IL32.16+6.3510.05
4Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering36.51+11.1011.30
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL37.31+11.5011.43
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL42.39+16.5813.19

H 17-

4 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK26.276.27
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL32.15+5.487.51
3Fredrik OmdalGanddal IL32.22+5.557.53
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb34.16+7.498.21
5Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering34.57+8.308.31
6Kenneth WesterheimStord Orientering35.05+8.388.33
7Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35.36+9.098.40
8Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb36.41+10.148.56
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)36.43+10.168.57
9Arild AasheimGanddal IL36.43+10.168.57
11Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering37.35+11.089.10
12Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL38.34+12.079.24
13Morten Bjerga SundliGanddal IL43.44+17.1710.40
14Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering45.10+18.4311.00
15Trond LamarkGanddal IL47.54+21.2711.40
16Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.31+23.0412.04
17Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering49.57+23.3012.10
18Erik EngløkkHaugesund IL Orientering54.15+27.4813.13
19Jørgen BreivoldGanddal IL54.45+28.1813.21
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb59.15+32.4814.27
21Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.02.23+35.5615.12
22Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.18.42+52.1519.11
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar MartinsenVikebygd IL28.458.59
2Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)32.34+3.4910.10
3Tor Sverre SkåraEgersund OK38.34+9.4912.03
4Peter DirksenSauda Orienteringsklubb46.59+18.1414.40
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb48.25+19.4015.07

H 60-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21.099.36
2Paul Terje HaarrGanddal IL24.12+3.0310.59
2Erling HaavikHaugesund IL Orientering24.12+3.0310.59
4Jarle HeddelandØlen IL27.21+6.1212.25
5Ove OalandGanddal IL27.48+6.3912.38
6Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering28.42+7.3313.02
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb34.09+13.0015.31
8Anfinn PaulsenTorvastad IL37.40+16.3117.07

H 70-

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SteinslandVikebygd IL34.1215.32
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag35.58+1.4616.20
3Ingebrigt GuleVindafjord OL40.35+6.2318.26
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.52+6.4018.34
5Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb51.06+16.5423.13

B-open

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin EnerstvedtSveio OL20.459.52
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)26.15+5.3012.30
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering26.54+6.0912.48
4Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering31.53+11.0815.10
5Alice EnerstvedtSveio OL34.28+13.4316.24
6Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)35.09+14.2416.44
7Tore RøddeGanddal IL46.53+26.0822.19
8Linn WikstrømHaugesund IL Orientering57.36+36.5127.25

C-open

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid SandvikSveio OL26.5715.51
2Bjørn Helge StøldalHaugesund IL Orientering30.58+4.0118.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor