Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Nybegynner (5 km)

5 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.19.5915.40
2Vorin BottenOslostudentenes IK1.23.40+3.4116.24
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.34.24+14.2518.30
3Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF1.34.22+14.2318.30
4Berit MyhrmoenHamar Katedralskole1.36.30+16.3118.55
4Finn ReinertsenNordea BIL1.36.21+16.2218.53
5Silje Marie LundquistOslostudentenes IK2.56.17+1.36.1834.33
6Filippa Berg DørumNOTEAM3.12.58+1.52.5937.50
6Julie Bureid OnstadNOTEAM3.12.58+1.52.5937.50
7Maria BaastadNOTEAM3.14.54+1.54.5538.12

Damer - kort (7 km)

7 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit EidNydalens SK1.30.33+3.4512.14
1Bente LandmarkFossum IF1.30.13+3.2512.11
2Elisabeth Mork  FjeldværOslostudentenes IK1.42.14+15.2613.48
2Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK1.42.14+15.2613.48
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.47.20+20.3214.30
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.47.33+20.4514.32
4Tone Jahren Herud Fossum IF2.02.34+35.4616.33
4Anne JahrenIL Koll2.02.36+35.4816.34
5Margrete KrageSarpsborg OL2.04.03+37.1516.45
5Jenny Marie Elveslett SlettliSarpsborg OL2.04.04+37.1616.45

Damer - mellomlang (13 km)

13 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie HauerslevOslostudentenes IK3.13.27+1.12.2614.19
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK3.13.26+1.12.2514.19
2Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm3.50.50+1.49.4917.05
2Hanne SølnaHeming Orientering3.50.51+1.49.5017.06

Damer - lang (21 km)

21 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK5.18.19+2.21.2915.00
1Hanne Maria VisterOslostudentenes IK5.18.15+2.21.2515.00

Herrer - kort (7 km)

7 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1.26.4811.43
1Ida HopeOslostudentenes IK1.26.4811.43
2Sigbjørn ModalsliFossum IF1.30.22+3.3412.12
2Tibor VáriSturla, IF1.30.22+3.3412.12
3Aksel EideBækkelagets SK1.32.56+6.0812.33
3Olav EideBækkelagets SK1.33.09+6.2112.35
4Astri JansonOslostudentenes IK1.40.26+13.3813.34
4Francisco VelázquezOslostudentenes IK1.40.25+13.3713.34

Herrer - mellomlang (13 km)

13 500 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bojan BlumensteinNydalens SK2.03.21+2.209.08
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK2.03.23+2.229.08
2Tom BerganFet OL2.13.49+12.489.54
2Bjørn HaugeNydalens SK2.13.50+12.499.54
3Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering2.14.07+13.069.56
3Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering2.14.07+13.069.56
4Jan Tore HenriksenNydalens SK2.14.42+13.419.58
4Harald IweIL GeoForm2.14.44+13.439.58
5Sindre LangaasNydalens SK2.22.36+21.3510.33
5Tore SagvoldenØstmarka OK2.22.36+21.3510.33
6Jostein Bø FløystadNOTEAM2.32.31+31.3011.17
6Jan Fredrik HelgakerFossum IF2.32.33+31.3211.18
7Johanne Midttun SystadNydalens SK2.47.54+46.5312.26
7Rolv Anders SystadLyn Ski2.47.56+46.5512.26
8Hans-Kristian AlvebergNOTEAM2.55.01+54.0012.57
8Paul SolheimWhylot IL2.54.58+53.5712.57
9Brita Opheim SauarIL Koll2.56.42+55.4113.05
9Erik SauarIL Koll2.56.42+55.4113.05
10Per OsenVestre Akers SK3.03.30+1.02.2913.35
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK3.03.31+1.02.3013.35
11Harald AulieIL Koll3.14.22+1.13.2114.23
11Trude FixdalIL Koll3.14.20+1.13.1914.23
12Jon Ivar JuvikVålerengens IF3.18.51+1.17.5014.43
12Stein MellaOppsal Orientering3.18.45+1.17.4414.43
13Tormod BøeVBIL3.20.38+1.19.3714.51
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK2.41.56+40.5511.59
14Malin EijsinkNydalens SK3.22.25+1.21.2414.59
14Matthew NgOslostudentenes IK3.22.24+1.21.2314.59
15Jon LahlumIL GeoForm3.49.01+1.48.0016.57
15Tor LahlumKolbotn og Skimt OL3.49.02+1.48.0116.57

Herrer - lang (21 km)

21 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK2.56.508.20
1Karl FremstadBækkelagets SK2.56.508.20
2Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3.28.37+31.479.50
2Truls HestengenOppsal Orientering3.28.37+31.479.50
3Vegard LineNTNUI3.38.43+41.5310.19
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK3.38.29+41.3910.18
4Finn Gjerull RyghNydalens SK3.45.24+48.3410.37
4Karl Even RyghHeming Orientering3.45.15+48.2510.37
5Vigdis HobølOppsal Orientering3.51.07+54.1710.54
5Thor MellaOppsal Orientering3.51.08+54.1810.54
6Gaute MartinsenNOTEAM5.09.56+2.13.0614.37
6Lars OnstadOslostudentenes IK5.09.56+2.13.0614.37
7Jens-Morten Hansennasjonalrådet5.24.23+2.27.3315.18
7Harald Østgaard LundIL GeoForm5.24.27+2.27.3715.18
8Bjørn HemMSK. Moss Skiklubb5.46.47+2.49.5716.21
8Magne VollenOslostudentenes IK6.02.13+3.05.2317.05

Kort åpen

7 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tov Arne BondalNotodden OL1.34.43+7.5512.47
2Egil HusethKamp/Vestheim IF1.40.29+13.4113.34
3John YtternesKolbotn og Skimt OL1.43.08+16.2013.56
4Maria TorgersenBækkelagets SK1.44.10+17.2214.04
5Gerd Berit RekveFossum IF1.46.49+20.0114.26
6Jon C. FougnerHeming Orientering2.06.32+39.4417.05
7Robert SpallNOTEAM2.08.19+41.3117.20
8Vesa TonderRS Käyhkääikke godkjent

Mellom åpen

13 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alan CherryNydalens SK2.01.018.57
2Mads Kruse JuhlNydalens SK2.01.34+0.339.00
3Ståle HeitmannFossum IF2.48.25+47.2412.28
4Ove MartinsenHauketo IF3.03.14+1.02.1313.34
5Anne DanielsenNydalens SK3.22.39+1.21.3815.00

Lang åpen

21 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger SchlaupitzNOTEAM3.23.42+26.529.36
2Mathias NipenBækkelagets SK3.41.15+44.2510.26
3Kyongsa RiNydalens SK4.44.07+1.47.1713.24
4Gudmund GaupsetNOTEAM5.46.27+2.49.3716.20
5Gunnar A FiskumIL Tyrvingikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival