Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 4 mai 2017

D -10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristine BraathenWing OK34.2921.33
Mariell FossumByåsen IL27.1016.58
Frida HolmqvistByåsen IL36.1522.39
Sigrid HægstadByåsen IL36.2222.43
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL23.3514.44
Ingeborg KolstadWing OKdiskvalifisert
Live Furmyr JohansenWing OKikke startet
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

D 11-12

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Louise NissenFreidig11.417.18
2Una KittilsenFreidig12.09+0.287.35
3Marita AskeFreidig13.08+1.278.12
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL13.40+1.598.32
5Eira Ausen FossmarkFreidig13.49+2.088.38
6Maria Strømdal WikFreidig14.09+2.288.50
7Tora KittilsenFreidig14.19+2.388.56
8Nora HalvorsenFreidig16.51+5.1010.31
9Ella SandstadFreidig17.34+5.5310.58
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

D 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig22.097.23
2Ane Malene KolstadFreidig36.53+14.4412.17
3Silje Marie NissenFreidig38.27+16.1812.49
4Anna Aurora NolteFreidig38.41+16.3212.53
Elly RøskaftFreidigbrutt

D 15-16

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg19.536.37
2Vilde Lereim StorliFreidig20.48+0.556.56
3Hedda Hoff HagenByåsen IL22.04+2.117.21
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK30.21+10.2810.07
5Stine AuneNidarøst OK33.45+13.5211.15
6Maren VikenByåsen IL35.05+15.1211.41

D 17-20

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL20.546.58
2Lene Berg HanssenByåsen IL21.01+0.077.00
3Line SølbergOL Trollelg25.11+4.178.23
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL25.39+4.458.33
5Synne Marie KvammeWing OK27.15+6.219.05
6Andrine VikenByåsen IL37.07+16.1312.22
7Anna RenolenWing OK43.14+22.2014.24
Ella Eriksen KongsvikWing OKikke startet
Malin SandstadFreidigikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 21-

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerNTNUI19.016.20
2Hedvig ÅstebølNTNUI21.20+2.197.06
3Ingunn Egeberg VáriNTNUI22.01+3.007.20
4Gunhild Rogne HallandNTNUI22.33+3.327.31
5Line Hovdenak LyngNidarøst OK25.36+6.358.32
6Kristine Klock FletenWing OK28.31+9.309.30
7Maren Jansson HaverstadNTNUI29.09+10.089.43
8Eva TesarovaWing OK30.47+11.4610.15
9Randi Marie MohusWing OK35.06+16.0511.42
10Sara BergentzNTNUI42.40+23.3914.13
11Johanne de PresnoNTNUI44.26+25.2514.48
12Anine AhlsandNTNUI52.27+33.2617.29
Marit SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Gøril Rønning SundFrol ILdiskvalifisert
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OKikke startet
Ingunn SandbakkByåsen ILikke startet
Elisabeth StørsethSelbu OKikke startet

D 40-

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL23.097.43
2Kari UlsethFreidig23.58+0.497.59
3Vibeke Klock FletenWing OK25.47+2.388.35
4Mari HoffByåsen IL28.26+5.179.28
5Tonje BostadNidarøst OK29.59+6.509.59
6Tina Strømdal WikFreidig30.18+7.0910.06
7Hanne SandstadFreidig30.58+7.4910.19
8Mari Angell-PetersenFreidig31.00+7.5110.20
9Tone AlmåsIL Leik33.16+10.0711.05
10Mette Resell NolteFreidig36.31+13.2212.10
11Liv TennesWing OK37.43+14.3412.34
12Mari BraathenWing OK44.44+21.3514.54
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert
Kari Tønset GuttvikWing OKdiskvalifisert

D 50-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig22.027.20
2Rine HanssenByåsen IL25.09+3.078.23
3Mona J. MølnvikFreidig25.42+3.408.34
4Sigrid MelkildFreidig25.45+3.438.35
5Hilde ForbordMalvik IL28.16+6.149.25
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL29.10+7.089.43
7Grete Berge OwrenFreidig30.24+8.2210.08
8Anne MelkildFreidig31.12+9.1010.24
9Hege Solhjem MelhuusMelhus IL35.24+13.2211.48
10Ingrid Lien JohnsenByåsen IL40.20+18.1813.26
Turid ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Åse Rita EllingsenWing OKikke startet

D 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig44.2214.47

D 65-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg44.3314.51
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK52.09+7.3617.23

D 70-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK58.3119.30
Anne FuruholtOL Trollelgikke startet

D 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torid KvaalFreidigdiskvalifisert

H -10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend GrønliFreidig20.2612.46
Martin Sæther LevinFreidig20.4813.00
Sivert Sæther LevinFreidig13.208.20
Kristoffer LodgaardByåsen IL15.079.26
Dagfinn StenvikByåsen IL25.3015.56
Ole Ulseth SylteFreidig24.4215.26
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 11-12

1 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig8.385.23
2Vegard Lereim StorliFreidig11.23+2.457.06
3Nikolai FossumByåsen IL11.39+3.017.16
4Kasper LodgaardByåsen IL12.19+3.417.41
5Sofus H LindWing OK13.35+4.578.29
6Borgar StavrumWing OK13.54+5.168.41
7Jørgen AuneByåsen IL14.14+5.368.53
8Hallvard HellevikFreidig14.17+5.398.55
9Ådne StordalByåsen IL14.34+5.569.06
10Johan BjørkanByåsen IL15.36+6.589.45
11Jakob Jøsang WithWing OK16.23+7.4510.14
12Sander M JensenByåsen IL17.42+9.0411.03
13Alfred F. HøysæterWing OK21.53+13.1513.40
Sondre Furmyr JohansenWing OKikke startet
Aksel VikenByåsen ILikke startet

H 13-14

3 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK26.048.41
2Vemund MølnvikFreidig27.45+1.419.15
3Vetle Grønvik EkraFreidig28.07+2.039.22
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig28.20+2.169.26
5Vegard Ulseth SylteFreidig31.22+5.1810.27
6Emil GrønliFreidig31.30+5.2610.30
7Erlend AuneByåsen IL31.54+5.5010.38
8Kristoffer LerliMelhus IL34.42+8.3811.34
9August Hopstad NykvistWing OK34.56+8.5211.38
10August MaskeFreidig35.29+9.2511.49
11Sigurd BraathenWing OK35.52+9.4811.57
12Magne GuttvikWing OK36.11+10.0712.03
13Peter Prytz JensenMelhus IL38.32+12.2812.50
14Antonius Herskedal AmundsenFreidig38.38+12.3412.52
15Ørjan SæterMelhus IL43.18+17.1414.26
16Oskar StorlerMelhus IL43.23+17.1914.27
17Sverre HellevikFreidig46.32+20.2815.30
18Joakim Solberg QvenildMelhus IL47.51+21.4715.57
Emil LeroyerFreidigdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILdiskvalifisert
Erik Andre AndersenMelhus ILdiskvalifisert
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILikke startet
Eirik SkurdalMelhus ILikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

H 15-16

3 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.526.17
2Jonas GrønliFreidig18.53+0.016.17
3Mikkel HoltFreidig18.54+0.026.18
4Håkon HolstadFreidig23.00+4.087.40
5Jonas VindalWing OK24.18+5.268.06
6Håkon SæternesByåsen IL24.20+5.288.06
7Einar EideByåsen IL25.00+6.088.20
8Jo Even KolstadFreidig27.00+8.089.00
9Simen Spets StorhovFreidig27.15+8.239.05
10Erling Eide HustvedtWing OK27.36+8.449.12
11Vegard KittilsenFreidig27.40+8.489.13
12Lars SandstadFreidig28.09+9.179.23
13Matias NissenFreidig28.17+9.259.25
14Henrik BraathenWing OK29.36+10.449.52
15Johannes LangaasNidarøst OK29.38+10.469.52
16Øystein MoltumyrMalvik IL33.17+14.2511.05
17Sander SandmoMelhus IL33.32+14.4011.10
18Iver OlaussenMalvik IL34.45+15.5311.35
19Håvard SingsaasFreidig34.57+16.0511.39
20Nikolai RenolenWing OK36.56+18.0412.18
21Mathias Enebak IversenFreidig48.48+29.5616.16
Gabriel CallananWing OKikke startet

H 17-20

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg17.525.57
2Sverre Bang StøengHamar OK20.43+2.516.54
3Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL22.06+4.147.22
4Are LodgaardByåsen IL24.24+6.328.08
5Oskar Spets StorhovFreidig27.01+9.099.00
6Mathias HermstadFreidig27.53+10.019.17
7Kristian Fredrik LynumFreidig28.57+11.059.39
8Martin Grøntvedt PedersenWing OK28.59+11.079.39
9Einar KeiseråsIL Leik34.29+16.3711.29
Håvard EidsmoFreidigikke startet
Oscar LyngenFreidigikke startet
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

H 21-

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.295.09
2Terje MaroniByåsen IL16.08+0.395.22
3Gustav FiskumNTNUI16.53+1.245.37
4Jan SchmidOL Trollelg17.45+2.165.55
5Ola KeiseråsIL Leik22.57+7.287.39
6Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK25.12+9.438.24
7Erik Olsvik DengerudNTNUI25.47+10.188.35
8Mattis HoltFreidig26.07+10.388.42
9Sindre JohannessenFreidig26.34+11.058.51
10Lukas MeierNTNUI28.19+12.509.26
11Sigurd StenvikByåsen IL29.25+13.569.48
12Bjørn OwrenRambøll29.28+13.599.49
13Stig Rune HolbergOK Skøynar30.33+15.0410.11
13Stig Rune HolbergOK Skøynar30.33+15.0410.11
15Dag BlandkjennKristiansand OK42.48+27.1914.16
Petter LyngNidarøst OKdiskvalifisert
Håvard Mo VaadalNTNUIdiskvalifisert
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet
Øivind AunøienOK Fjellikke startet
Markus GladNydalens SKikke startet
Henry McNultyNTNUIikke startet

H 40-

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL18.366.12
2Torgeir AuneByåsen IL20.47+2.116.55
3Eivind LonaWing OK23.30+4.547.50
4Stein-Erik FletenWing OK25.00+6.248.20
5Øystein BraathenWing OK25.06+6.308.22
6Jon HolstadFreidig25.16+6.408.25
7Roar SkulbørstadOL Trollelg28.21+9.459.27
8Jens Kjetil MehammerWing OK31.43+13.0710.34
9Skjalg StordalByåsen IL32.16+13.4010.45
10Kyrre AuranMalvik IL33.01+14.2511.00
11John Petter GåsvikNidarøst OK33.08+14.3211.02
12Trygve ReitanMalvik IL33.17+14.4111.05
13Jon Olaf OlaussenMalvik IL35.29+16.5311.49
14Erik SæbøNidarøst OK37.15+18.3912.25
Hans Petter LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig19.576.39
2Bernt BrynhildsenWing OK20.46+0.496.55
3Knut HagenByåsen IL22.54+2.577.38
4Dag StenersenNidarøst OK23.33+3.367.51
5Øyvind SchjelderupFreidig23.49+3.527.56
6Rune StræteWing OK24.56+4.598.18
7Øystein WiggenByåsen IL25.20+5.238.26
8Agnar RenolenWing OK27.24+7.279.08
9Dag Erik HellandWing OK27.59+8.029.19
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL30.02+10.0510.00
11Bernt RognesFreidig32.18+12.2110.46
12Atle PedersenMelhus IL32.42+12.4510.54
13Jon VindalWing OK34.45+14.4811.35
14John LerliMelhus IL39.27+19.3013.09
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Per Olav JohansenTrønderEnergi BILdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge NørstebøOL Trollelg27.219.07
2Kjell MaroniByåsen IL28.05+0.449.21
3Jan Erik KofoedNidarøst OK37.51+10.3012.37
4Morten SkoglundByåsen IL38.13+10.5212.44
Olav KvittemFreidigikke startet

H 65-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar AasvangWing OK35.4411.54
2Knut LillealternFreidig37.18+1.3412.26
3Tor GjermstadWing OK38.08+2.2412.42
4Lars SkrøvsethWing OK40.40+4.5613.33
5Nils Olav VennevikFreidig43.11+7.2714.23
6Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK50.02+14.1816.40

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenNidarøst OK37.3912.33
2Roar ForbordMalvik IL37.49+0.1012.36
3Rolf KarsetSteinkjer OK40.05+2.2613.21
4Edgar FuruholtOL Trollelg42.08+4.2914.02
Magnus LandstadFreidigdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif EngenNidarøst OK40.0913.23
2Anders LaugloOL Trollelg41.01+0.5213.40
3Tore BrurokNidarøst OK43.17+3.0814.25
4Eigil SørliMalvik IL43.21+3.1214.27
5Robert StrømWing OK46.10+6.0115.23
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg47.21+7.1215.47
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Henry SundsetvikOL Trollelgikke startet

H 80-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn LangelandByåsen IL47.2215.47
2Arne Kjell FoldvikNidarøst OK49.04+1.4216.21

Åpen kort

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri StensgårdNTNUI11.367.15
2Vebjørn Berg HansenByåsen IL12.47+1.117.59
3Ella RyanNTNUI14.44+3.089.12
4Anna HøysæterWing OK26.09+14.3316.20
5Olav BjørkanByåsen IL34.05+22.2921.18
6Eirik OskalHamar OK34.36+23.0021.37

Åpen lang

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Joakim Blix PrestmoWing OK20.29+8.536.49
3Sondre GullordWing OK20.40+9.046.53
4Vegard LineNTNUI22.23+10.477.27
5Hans SæternesByåsen IL22.30+10.547.30
6Terje Faugstad BjertnesNTNUI23.40+12.047.53
7Johanne RaknerNTNUI24.19+12.438.06
8Ådne Skjæveland JøssingWing OK24.58+13.228.19
9Katrine Barli EvensenNTNUI27.52+16.169.17
10Aurora FossøyNTNUI28.48+17.129.36
11Sina Blix PrestmoWing OK29.15+17.399.45
12Maj-Lisbet RønningFreidig36.23+24.4712.07
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Eirik MofossNTNUIdiskvalifisert
Jakob VinjeNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor