Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 13 oktober 2017

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

A - Legendar

15 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving2.08.408.17
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK2.11.01+2.218.26
3Anders NordbergNydalens SK2.19.15+10.358.57
4Håvard HagaNydalens SK2.32.44+24.049.50
5Bojan BlumensteinNydalens SK2.34.52+26.129.58
6Ralph StreetNydalens SK2.36.21+27.4110.04
7Espen JakobsenIL Tyrving2.36.32+27.5210.04
8Halvor SaunesNydalens SK2.44.54+36.1410.37
9Vegard RuttenborgIL Tyrving2.46.40+38.0010.43
10Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK2.47.20+38.4010.46
11Lukas PetersonUmeå2.51.42+43.0211.03
12Eirik Langedal BreivikNydalens SK2.58.41+50.0111.30
13Lukas LilandNydalens SK2.58.43+50.0311.30
14Henrik EijsinkNydalens SK3.04.13+55.3311.51
15Esten KorenNydalens SK3.05.09+56.2911.55
16Mikael OlaussonOslostudentenes IK3.49.49+1.41.0914.47
Oskar JensenNydalens SKbrutt

B - Ola

10 230 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Christian UngerNydalens SK1.33.569.10
2Trond KortnerØstmarka OK1.34.36+0.409.14
3Isak JonssonNydalens SK1.36.01+2.059.23
4Tarjei HoloFossum IF1.40.32+6.369.49
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.40.32+6.369.49
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.42.00+8.049.58
7Audun BerganNydalens SK1.42.04+8.089.58
8Ivar LundanesEmblem IL1.45.38+11.4210.19
9Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.45.43+11.4710.20
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.45.50+11.5410.20
11Thor MellaOppsal Orientering1.46.30+12.3410.24
12Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.46.42+12.4610.25
13Sverre Waaler KaasNydalens SK1.52.57+19.0111.02
14Sander H. RogndokkenNydalens SK1.54.10+20.1411.09
15Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.54.21+20.2511.10
16Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.54.31+20.3511.11
17Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1.55.13+21.1711.15
18Sivert Sande KvermeFossum IF1.55.17+21.2111.16
19Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.55.37+21.4111.18
20Felix FinsrudAsker Skiklubb2.02.48+28.5212.00
21Kristian ØstermannHeming Orientering2.02.49+28.5312.00
22Ståle HeitmannFossum IF2.16.48+42.5213.22
23Gløer WinsvoldSentrum OK2.22.32+48.3613.55
24Hallvard KorenOK Moss2.23.02+49.0613.58
25Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF2.24.10+50.1414.05
26Tibor VáriSturla, IF2.24.20+50.2414.06
0Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
0Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

C - Lokal

6 350 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads Kruse JuhlNydalens SK1.08.0510.43
2Elia ThorvikNydalens SK1.08.08+0.0310.43
3Mathias NipenBækkelagets SK1.08.12+0.0710.44
4Anders Håvard LarsenNydalens SK1.08.14+0.0910.44
5Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering1.08.21+0.1610.45
6Thomas NipenBækkelagets SK1.08.31+0.2610.47
7Morten TangenOK Moss1.08.32+0.2710.47
8Bjørn HaugeNydalens SK1.08.48+0.4310.50
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK1.08.51+0.4610.50
10Christian GrotnesIL Tyrving1.08.56+0.5110.51
11Torstein HoleNydalens SK1.09.02+0.5710.52
12Per Øyvind SteneNydalens SK1.09.18+1.1310.54
13Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.09.24+1.1910.55
14Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.09.35+1.3010.57
15Gaute BerganNydalens SK1.09.58+1.5311.01
16Asgeir LiumFet OL1.12.08+4.0311.21
17Einar LunøeNydalens SK1.13.18+5.1311.32
18Sindre LangaasNydalens SK1.17.52+9.4712.15
19Tor RingstadHedrum OL1.18.07+10.0212.18
20Jon Iver BakkenNydalens SK1.19.13+11.0812.28
21Rolf Andreas BergNydalens SK1.20.17+12.1212.38
22Are EriksenOslostudentenes IK1.20.18+12.1312.38
23Bent Sande KvermeFossum IF1.20.20+12.1512.39
24Ove MartinsenHauketo IF1.20.23+12.1812.39
25Endre StoksethNydalens SK1.20.29+12.2412.40
26Rune BlågestadIndre Østfold OK1.22.07+14.0212.55
27Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.22.43+14.3813.01
28Marie HauerslevOslostudentenes IK1.27.22+19.1713.45
29Helena AxelssonNydalens SK1.27.39+19.3413.48
30Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.27.43+19.3813.48
31Linda HanssenØstmarka OK1.28.14+20.0913.53
32Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.28.33+20.2813.56
33Axel AaldeNydalens SK1.28.39+20.3413.57
34Marianne NjåsteinIL Tyrving1.29.14+21.0914.03
35Anders FlågenHeming Orientering1.30.19+22.1414.13
36Håkon JendalFossum IF1.32.47+24.4214.36
37Signe AstrupHeming Orientering1.33.02+24.5714.39
38Paul TorvundOslostudentenes IK1.33.07+25.0214.39
39Lasse ArnesenHeming Orientering1.33.27+25.2214.42
40Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.33.44+25.3914.45
41Andreas ErichsenNydalens SK1.34.06+26.0114.49
42Peer StiansenNydalens SK1.39.54+31.4915.43
43Egil RundbergetNydalens SK1.40.18+32.1315.47
44Per SandbergNydalens SK1.40.28+32.2315.49
45Marie SaugestadNydalens SK1.40.38+32.3315.50
46Inga Skaarer WiklundNydalens SK1.40.41+32.3615.51
47Fredrik SaugestadNydalens SK1.41.28+33.2315.58
48Mariann UlvestadBækkelagets SK1.45.58+37.5316.41
49Eskil ÅsmulOL Trollelg1.46.36+38.3116.47
50Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.47.42+39.3716.57
51Elise Wærp HaugeNydalens SK1.48.46+40.4117.07
52Ella BerstadHeming Orientering1.48.51+40.4617.08
53Trude FixdalIL Koll1.49.00+40.5517.09
54Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.52.25+44.2017.42
55Børge Nilsen BergFossum IF1.52.36+44.3117.43
56Kristian Bernhard NilsenFossum IF1.52.41+44.3617.44
57Birk Fellan SætnanFossum IF1.56.04+47.5918.16
58Dag HauglandØstmarka OK2.49.53+1.41.4826.45

R - Rekrutt

2 550 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene Bjørkvold JendalFossum IF36.2014.14
2Karl Oraug RyghIL Koll38.47+2.2715.12
3Alma Rygh HoltenNydalens SK39.10+2.5015.21
4Anna Elisabeth RyghHeming Orientering39.21+3.0115.25
5Josefine Oraug RyghNydalens SK39.38+3.1815.32
6Anders  Næss-UlsethHeming Orientering40.42+4.2215.57
7Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK43.35+7.1517.05
8Kathinka Zahl HagenFossum IF50.52+14.3219.56
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK52.15+15.5520.29
10Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.17.43+41.2330.28
11Juni Hagelid NordheimNydalens SK1.19.17+42.5731.05
12Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK1.19.42+43.2231.15
13Eva Brørs-LarsenNydalens SK1.23.00+46.4032.32
14Markus HirschBækkelagets SK1.24.38+48.1833.11
15Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK1.25.00+48.4033.20
16Nils UrsinNydalens SK1.30.50+54.3035.37
17Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK1.30.55+54.3535.39
18Sondre HafskjoldNydalens SK1.30.58+54.3835.40
19Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK1.37.23+1.01.0338.11

K - Kari

10 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.44.0610.10
2Marte NarumNydalens SK1.45.26+1.2010.18
3Siri UlvestadNydalens SK1.52.55+8.4911.02
4Oda ScheeleNydalens SK2.17.36+33.3013.27
5Pia Young VikNydalens SK2.17.38+33.3213.27
6Maria JonssonNydalens SK2.24.24+40.1814.06
0Marie LilandNydalens SKdiskvalifisert
0Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert
0Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor