Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 27 september 2017

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders NordbergA - Legendar (30)23.426.43
1Ragnar TonjerB - Ola (43)29.198.19
1Rune RystadC - Lokal (81)29.148.32
1Siri UlvestadK - Kari (13)30.348.41
2Kornelius Kriszat-LøvfaldB - Ola (43)30.51+1.328.45
3Jostein NørbechB - Ola (43)31.29+2.108.56
3Teodor Mo HjelsethC - Lokal (81)34.10+4.569.59
4Marie LilandK - Kari (13)47.36+17.0213.31
5Dag AalvikB - Ola (43)32.38+3.199.16
5Gaute BerganC - Lokal (81)39.38+10.2411.35
6Martin NilssonA - Legendar (30)29.01+5.198.14
6Isak JonssonB - Ola (43)33.27+4.089.30
6Ea LunøeK - Kari (13)53.14+22.4015.07
8Maria JonssonK - Kari (13)54.48+24.1415.34
9Sverre Turter SandvoldA - Legendar (30)31.17+7.358.53
9Audun BerganB - Ola (43)36.43+7.2410.25
9Einar LunøeC - Lokal (81)42.11+12.5712.20
10Anders VisterA - Legendar (30)32.04+8.229.06
10Bjørn HaugeC - Lokal (81)42.54+13.4012.32
10Yngvild Langedal BreivikK - Kari (13)56.42+26.0816.06
12Sondre Ruud BråtenB - Ola (43)37.20+8.0110.36
14Helge StubberudC - Lokal (81)44.21+15.0712.58
15Anders BjergaardA - Legendar (30)37.34+13.5210.40
15Per Øyvind SteneC - Lokal (81)44.43+15.2913.04
16Bojan BlomensteinA - Legendar (30)37.47+14.0510.44
16Lars-Christian UngerB - Ola (43)40.34+11.1511.31
16Helena AxelssonC - Lokal (81)44.58+15.4413.08
19Rune ScheeleB - Ola (43)42.37+13.1812.06
24Oskar JensenA - Legendar (30)43.25+19.4312.20
31Elia ThorvikC - Lokal (81)52.08+22.5415.14
32Nils BerganB - Ola (43)54.42+25.2315.32
32Elias StubberudC - Lokal (81)52.35+23.2115.22
45Marie SaugestadC - Lokal (81)58.09+28.5517.00
46Inga Skaarer WiklundC - Lokal (81)58.12+28.5817.01
47Axel AaldeC - Lokal (81)58.34+29.2017.07
48Mons Kristian LøvfaldC - Lokal (81)58.35+29.2117.07
49Daniel Azagra NæssC - Lokal (81)59.57+30.4317.31
51Elise Wærp HaugeC - Lokal (81)1.00.21+31.0717.38
53Rolf Andreas BergC - Lokal (81)1.01.18+32.0417.55
56Peer StiansenC - Lokal (81)1.02.26+33.1218.15
59Fredrik SaugestadC - Lokal (81)1.06.24+37.1019.24
63Solveig BerganC - Lokal (81)1.10.09+40.5520.30
65Ada WulfsbergC - Lokal (81)1.11.24+42.1020.52
66Jonas AarsethC - Lokal (81)1.14.25+45.1121.45
67Maiken Skirstad MoC - Lokal (81)1.15.01+45.4721.56
0Håvard HagaA - Legendar (30)diskvalifisert
0Erik SagvoldenA - Legendar (30)diskvalifisert
0Halvor SaunesA - Legendar (30)diskvalifisert
0Runar HafskjoldB - Ola (43)diskvalifisert
0Jan Tore HenriksenB - Ola (43)diskvalifisert
0Lars Young VikB - Ola (43)diskvalifisert
0Christian VogelsangB - Ola (43)diskvalifisert
0Even Angell-PetersenC - Lokal (81)diskvalifisert
0Torstein HoleC - Lokal (81)diskvalifisert
0Stig Hultgreen KarlsenC - Lokal (81)diskvalifisert
0Oda ScheeleK - Kari (13)diskvalifisert
0Pia Young VikK - Kari (13)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor