Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 27 september 2017

C - Lokal

3 420 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune RystadNydalens SK29.14
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL34.00+4.46
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.10+4.56
4Erik PaulsrudIL Koll39.17+10.03
5Gaute BerganNydalens SK39.38+10.24
6Ellen Marie AriansenLillomarka OL41.11+11.57
7Sondre Zahl HagenFossum IF41.14+12.00
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering41.37+12.23
9Einar LunøeNydalens SK42.11+12.57
10Bjørn HaugeNydalens SK42.54+13.40
11Britta FismenFossum IF43.09+13.55
12Christian GrotnesIL Tyrving43.50+14.36
13Marianne NjåsteinIL Tyrving43.52+14.38
14Helge StubberudNydalens SK44.21+15.07
15Per Øyvind SteneNydalens SK44.43+15.29
16Helena AxelssonNydalens SK44.58+15.44
17Thomas SellgrenGMOK45.13+15.59
18Morten TangenOK Moss46.01+16.47
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL46.06+16.52
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.25+17.11
21Christian ReuschHeming Orientering46.39+17.25
22Hallvard FjærLillomarka OL46.46+17.32
22Morten RannemFossum IF46.46+17.32
24Nils Eddie HæstadFossum IF46.56+17.42
25Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering46.58+17.44
26Bjørn BendiktsenKonnerud IL47.12+17.58
27Endre HallanLillomarka OL48.45+19.31
28Linda HanssenØstmarka OK50.21+21.07
29Toril HallanLillomarka OL50.29+21.15
30Marius BakkeFossum IF51.26+22.12
31Elia ThorvikNydalens SK52.08+22.54
32Elias StubberudNydalens SK52.35+23.21
33Christian JomaasFossum IF53.14+24.00
34Mikkel KatlaFossum IF53.28+24.14
35Ove MartinsenHauketo IF53.54+24.40
36Are EriksenOslostudentenes IK54.01+24.47
37Lars HjermstadFossum IF54.02+24.48
38Ragnhild Mathea HelmersenFet OL54.43+25.29
39Helge StenerudOL Tønsberg og omegn55.48+26.34
40Audrun UtskarpenOslostudentenes IK55.59+26.45
41Richard Zeiner-GundersenFossum IF56.15+27.01
42Asgeir LiumFet OL56.16+27.02
43Sigbjørn ModalsliFossum IF57.08+27.54
44Rein JørgensenØstmarka OK57.26+28.12
45Marie SaugestadNydalens SK58.09+28.55
46Inga Skaarer WiklundNydalens SK58.12+28.58
47Axel AaldeNydalens SK58.34+29.20
48Mons Kristian LøvfaldNydalens SK58.35+29.21
49Daniel Azagra NæssNydalens SK59.57+30.43
50Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.00.08+30.54
51Elise Wærp HaugeNydalens SK1.00.21+31.07
52Fridtjof ReuschHeming Orientering1.00.52+31.38
53Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.18+32.04
54Lasse ArnesenHeming Orientering1.01.46+32.32
55Martin GranlyLillomarka OL1.02.09+32.55
56Peer StiansenNydalens SK1.02.26+33.12
57Dag HauglandØstmarka OK1.03.51+34.37
58Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.11+34.57
59Fredrik SaugestadNydalens SK1.06.24+37.10
60Karen JomaasFossum IF1.06.33+37.19
61Birk Felland SætnanFossum IF1.07.18+38.04
62Christian Fredrik BorgIL Koll1.09.35+40.21
63Solveig BerganNydalens SK1.10.09+40.55
64Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.10.42+41.28
65Ada WulfsbergNydalens SK1.11.24+42.10
66Jonas AarsethNydalens SK1.14.25+45.11
67Maiken Skirstad MoNydalens SK1.15.01+45.47
68Jon FredriksenHauketo IF1.15.04+45.50
69Ida Marie FlågenHeming Orientering1.17.09+47.55
70Jarle RogndokkenFet OL1.17.22+48.08
0Even Angell-PetersenNydalens SKdiskvalifisert
0Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
0Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
0Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Olav HasaasFossum IFdiskvalifisert
0Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
0Stig Hultgreen KarlsenNydalens SKdiskvalifisert
0Bent Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
0Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Lars Audun VoldLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor