Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 27 september 2017

A - Legendar

3 520 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK23.426.43
2Bjørn EkebergIL Tyrving25.35+1.537.16
3Mats NordbrødenHalden SK26.59+3.177.39
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK28.30+4.488.05
5Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK28.49+5.078.11
6Martin NilssonNydalens SK29.01+5.198.14
7Vegard RuttenborgIL Tyrving29.18+5.368.19
8Torgeir NørbechIL Tyrving29.31+5.498.23
9Sverre Turter SandvoldNydalens SK31.17+7.358.53
10Anders VisterNydalens SK32.04+8.229.06
11Espen JakobsenIL Tyrving34.12+10.309.42
12Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving35.19+11.3710.01
13Lukas PetersonIFK Umeå36.28+12.4610.21
14Johan SvedbergHeming Orientering36.58+13.1610.30
15Anders BjergaardNydalens SK37.34+13.5210.40
16Bojan BlomensteinNydalens SK37.47+14.0510.44
17Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering38.26+14.4410.55
18Bjørn Anders FlågenHeming Orientering39.23+15.4111.11
19Karl Even RyghHeming Orientering39.46+16.0411.17
20Mikael OlaussonOslostudentenes IK40.07+16.2511.23
21Morten FismenFossum IF40.10+16.2811.24
22Ludvig RødnesOppsal Orientering40.15+16.3311.26
23Vegard Brun SagaIL Tyrving40.26+16.4411.29
24Oskar JensenNydalens SK43.25+19.4312.20
25Truls HestengenOppsal Orientering59.23+35.4116.52
26Johs HjelmstadBækkelagets SK1.07.55+44.1319.17
0Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Håvard HagaNydalens SKdiskvalifisert
0Erik SagvoldenNydalens SKdiskvalifisert
0Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert

B - Ola

3 520 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar TonjerNydalens SK29.198.19
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK30.51+1.328.45
3Jostein NørbechNydalens SK31.29+2.108.56
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.43+2.249.00
5Dag AalvikNydalens SK32.38+3.199.16
6Isak JonssonNydalens SK33.27+4.089.30
7Mathias BenjaminsenLillomarka OL33.43+4.249.34
8Lavran ThorstensenOppsal Orientering35.57+6.3810.12
9Audun BerganNydalens SK36.43+7.2410.25
10Harald BakkeFossum IF37.03+7.4410.31
11Kristian ØstermannHeming Orientering37.14+7.5510.34
12Sondre Ruud BråtenNydalens SK37.20+8.0110.36
13Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL37.40+8.2110.42
14Petter Astrup ArnesenHeming Orientering38.12+8.5310.51
15Oscar Høstad BjørnstadFossum IF38.14+8.5510.51
16Lars-Christian UngerNydalens SK40.34+11.1511.31
17Sivert Sande KvermeFossum IF41.05+11.4611.40
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL42.26+13.0712.03
19Rune ScheeleNydalens SK42.37+13.1812.06
20Gløer WinsvoldSentrum OK43.54+14.3512.28
21Stein H. HagenFossum IF45.40+16.2112.58
22Arild AndresenFossum IF46.22+17.0313.10
23Ståle HeitmannFossum IF48.01+18.4213.38
24Eirik Høst FossgardLillomarka OL48.10+18.5113.41
25Paul TorvundOslostudentenes IK49.12+19.5313.58
26Svein NygårdLillomarka OL49.29+20.1014.03
27Hallvard KorenOK Moss50.15+20.5614.16
28Knut Erling ØenHeming Orientering50.51+21.3214.26
29August Syrdal ØenHeming Orientering52.01+22.4214.46
30Hans JevanordFossum IF54.27+25.0815.28
31Rudi OlsenLillomarka OL54.35+25.1615.30
32Nils BerganNydalens SK54.42+25.2315.32
33Ferdinand FremmingHeming Orientering56.29+27.1016.02
34Eivind Berner MyhreFossum IF1.09.08+39.4919.38
0Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
0Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
0Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Nicolai NordstrandHavfonddiskvalifisert
0Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
0Christian VogelsangNydalens SKdiskvalifisert
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert

C - Lokal

3 420 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune RystadNydalens SK29.148.32
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL34.00+4.469.56
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.10+4.569.59
4Erik PaulsrudIL Koll39.17+10.0311.29
5Gaute BerganNydalens SK39.38+10.2411.35
6Ellen Marie AriansenLillomarka OL41.11+11.5712.02
7Sondre Zahl HagenFossum IF41.14+12.0012.03
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering41.37+12.2312.10
9Einar LunøeNydalens SK42.11+12.5712.20
10Bjørn HaugeNydalens SK42.54+13.4012.32
11Britta FismenFossum IF43.09+13.5512.37
12Christian GrotnesIL Tyrving43.50+14.3612.49
13Marianne NjåsteinIL Tyrving43.52+14.3812.49
14Helge StubberudNydalens SK44.21+15.0712.58
15Per Øyvind SteneNydalens SK44.43+15.2913.04
16Helena AxelssonNydalens SK44.58+15.4413.08
17Thomas SellgrenGMOK45.13+15.5913.13
18Morten TangenOK Moss46.01+16.4713.27
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL46.06+16.5213.28
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.25+17.1113.34
21Christian ReuschHeming Orientering46.39+17.2513.38
22Hallvard FjærLillomarka OL46.46+17.3213.40
22Morten RannemFossum IF46.46+17.3213.40
24Nils Eddie HæstadFossum IF46.56+17.4213.43
25Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering46.58+17.4413.43
26Bjørn BendiktsenKonnerud IL47.12+17.5813.48
27Endre HallanLillomarka OL48.45+19.3114.15
28Linda HanssenØstmarka OK50.21+21.0714.43
29Toril HallanLillomarka OL50.29+21.1514.45
30Marius BakkeFossum IF51.26+22.1215.02
31Elia ThorvikNydalens SK52.08+22.5415.14
32Elias StubberudNydalens SK52.35+23.2115.22
33Christian JomaasFossum IF53.14+24.0015.33
34Mikkel KatlaFossum IF53.28+24.1415.38
35Ove MartinsenHauketo IF53.54+24.4015.45
36Are EriksenOslostudentenes IK54.01+24.4715.47
37Lars HjermstadFossum IF54.02+24.4815.47
38Ragnhild Mathea HelmersenFet OL54.43+25.2915.59
39Helge StenerudOL Tønsberg og omegn55.48+26.3416.18
40Audrun UtskarpenOslostudentenes IK55.59+26.4516.22
41Richard Zeiner-GundersenFossum IF56.15+27.0116.26
42Asgeir LiumFet OL56.16+27.0216.27
43Sigbjørn ModalsliFossum IF57.08+27.5416.42
44Rein JørgensenØstmarka OK57.26+28.1216.47
45Marie SaugestadNydalens SK58.09+28.5517.00
46Inga Skaarer WiklundNydalens SK58.12+28.5817.01
47Axel AaldeNydalens SK58.34+29.2017.07
48Mons Kristian LøvfaldNydalens SK58.35+29.2117.07
49Daniel Azagra NæssNydalens SK59.57+30.4317.31
50Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.00.08+30.5417.34
51Elise Wærp HaugeNydalens SK1.00.21+31.0717.38
52Fridtjof ReuschHeming Orientering1.00.52+31.3817.47
53Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.18+32.0417.55
54Lasse ArnesenHeming Orientering1.01.46+32.3218.03
55Martin GranlyLillomarka OL1.02.09+32.5518.10
56Peer StiansenNydalens SK1.02.26+33.1218.15
57Dag HauglandØstmarka OK1.03.51+34.3718.40
58Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.11+34.5718.46
59Fredrik SaugestadNydalens SK1.06.24+37.1019.24
60Karen JomaasFossum IF1.06.33+37.1919.27
61Birk Felland SætnanFossum IF1.07.18+38.0419.40
62Christian Fredrik BorgIL Koll1.09.35+40.2120.20
63Solveig BerganNydalens SK1.10.09+40.5520.30
64Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.10.42+41.2820.40
65Ada WulfsbergNydalens SK1.11.24+42.1020.52
66Jonas AarsethNydalens SK1.14.25+45.1121.45
67Maiken Skirstad MoNydalens SK1.15.01+45.4721.56
68Jon FredriksenHauketo IF1.15.04+45.5021.56
69Ida Marie FlågenHeming Orientering1.17.09+47.5522.33
70Jarle RogndokkenFet OL1.17.22+48.0822.37
0Even Angell-PetersenNydalens SKdiskvalifisert
0Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
0Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
0Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Olav HasaasFossum IFdiskvalifisert
0Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
0Stig Hultgreen KarlsenNydalens SKdiskvalifisert
0Bent Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
0Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Lars Audun VoldLillomarka OLdiskvalifisert

R - Rekrutt

2 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgIL Koll17.107.16
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18.08+0.587.41
3Kathinka Zahl HagenFossum IF19.04+1.548.04
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK24.36+7.2610.25
5Simen HøyerFossum IF30.08+12.5812.46
6Markus HirschBækkelagets SK33.08+15.5814.02
7Selma Tørudbakken JendalFossum IF33.47+16.3714.18

K - Kari

3 520 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri UlvestadNydalens SK30.348.41
2Agnes LeoHalden SK37.41+7.0710.42
3Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving38.57+8.2311.03
4Marie LilandNydalens SK47.36+17.0213.31
5Maya ArnesenHeming Orientering48.55+18.2113.53
6Ea LunøeNydalens SK53.14+22.4015.07
7Mariann UlvestadBækkelagets SK54.34+24.0015.30
8Maria JonssonNydalens SK54.48+24.1415.34
9Kristine FjeldboIL Tyrving55.49+25.1515.51
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK56.42+26.0816.06
0Marthe GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
0Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
0Pia Young VikNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor