Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 13 september 2017

A - Legendar

3 600 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Kamstrup HovindHalden SK25.247.03
2Torgeir NørbechIL Tyrving25.26+0.027.03
3Anders NordbergNydalens SK25.54+0.307.11
4Elias JonssonNydalens SK26.08+0.447.15
5Bjørn EkebergIL Tyrving26.17+0.537.18
6Vegard RuttenborgIL Tyrving27.06+1.427.31
7Espen JakobsenIL Tyrving27.57+2.337.45
8Karl FremstadBækkelagets SK27.59+2.357.46
9Vegard Brun SagaIL Tyrving28.15+2.517.50
10Håvard HagaNydalens SK28.28+3.047.54
11Sindre SandvenFossum IF28.43+3.197.58
12Sigve VågsnesOppsal Orientering29.00+3.368.03
13Johan SvedbergHeming Orientering29.04+3.408.04
14Alan CherryNydalens SK29.05+3.418.04
14Anders VisterNydalens SK29.05+3.418.04
16Sverre Turter SandvoldNydalens SK29.32+4.088.12
17Kristoffer JakobsenIL Tyrving29.42+4.188.15
18Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen29.53+4.298.18
18Erik SagvoldenNydalens SK29.53+4.298.18
20Bjørn Anders FlågenHeming Orientering30.13+4.498.23
21Lukas PetersonIFK Umeå30.34+5.108.29
22Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering30.36+5.128.30
23Thor MellaOppsal Orientering30.37+5.138.30
24Ola Marius PedersenOppsal Orientering30.54+5.308.35
25Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving32.00+6.368.53
26Mikael OlaussonOslostudentenes IK32.26+7.029.00
27Martin NilssonNydalens SK32.36+7.129.03
28Morten FismenFossum IF32.52+7.289.07
29Einar MelsomFossum IF32.56+7.329.08
30Ludvig RødnesOppsal Orientering32.57+7.339.09
31Marius PyttenKristiansand OK33.00+7.369.10
32Karl Even RyghHeming Orientering33.20+7.569.15
33Halvor SaunesNydalens SK33.48+8.249.23
34Henrik EijsinkNydalens SK35.15+9.519.47
35Anders BjergaardNydalens SK35.24+10.009.50
36Jan Erik NaessFossum IF35.42+10.189.55
37Esten KorenNydalens SK36.09+10.4510.02
38Lukas LilandNydalens SK36.29+11.0510.08
39Eirik Langedal BreivikNydalens SK40.03+14.3911.07
40Oskar JensenNydalens SK49.44+24.2013.48
Einar LofthusHamar OKbrutt

B - Ola

3 600 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein NørbechNydalens SK28.477.59
2Lars Young VikNydalens SK29.43+0.568.15
3Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.47+2.008.33
4Sondre Ruud BråtenNydalens SK31.20+2.338.42
5Lars-Christian UngerNydalens SK32.03+3.168.54
6Sander H. RogndokkenNydalens SK32.30+3.439.01
7Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL32.57+4.109.09
8Andreas RambergØstmarka OK33.34+4.479.19
9Runar HafskjoldNydalens SK34.04+5.179.27
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering34.48+6.019.40
11Kristian ØstermannHeming Orientering34.57+6.109.42
12Svein NygårdLillomarka OL35.09+6.229.45
13Harald BakkeFossum IF35.20+6.339.48
14Audun BerganNydalens SK35.25+6.389.50
15Dag AalvikNydalens SK35.43+6.569.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK35.49+7.029.56
17Kjetil EspedalNydalens SK36.17+7.3010.04
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL36.24+7.3710.06
19Erlend BørliFossum IF36.36+7.4910.10
19Knut LandstadNydalens SK36.36+7.4910.10
21Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.40+7.5310.11
22Sondre YtterbøAsker Skiklubb36.43+7.5610.11
23Mathias BenjaminsenLillomarka OL37.34+8.4710.26
24Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering38.02+9.1510.33
25Stein H. HagenFossum IF38.05+9.1810.34
26Jan Tore HenriksenNydalens SK38.34+9.4710.42
27Felix FinsrudAsker Skiklubb39.13+10.2610.53
28Rune ScheeleNydalens SK39.29+10.4210.58
29Arild AndresenFossum IF39.51+11.0411.04
30Gløer WinsvoldSentrum OK39.59+11.1211.06
31Nils Petter FremmingHeming Orientering40.06+11.1911.08
32Tobias EspedalNydalens SK42.51+14.0411.54
32Mathias Pedersen VoldLillomarka OL42.51+14.0411.54
34August Syrdal ØenHeming Orientering43.17+14.3012.01
35Nils BerganNydalens SK46.46+17.5912.59
36Paul TorvundOslostudentenes IK48.39+19.5213.30
37Ferdinand FremmingHeming Orientering49.23+20.3613.43
38Fredrik LarsenIndre Østfold OK49.35+20.4813.46
39Knut Erling ØenHeming Orientering52.05+23.1814.28
40Ståle HeitmannFossum IF53.32+24.4514.52
41Terje MelsomFossum IF54.03+25.1615.00
42Hans JevanordFossum IF57.00+28.1315.50
0Rudi OlsenLillomarka OLdiskvalifisert

C - Lokal

3 500 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.208.40
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL30.26+0.068.41
3Erik PaulsrudIL Koll30.45+0.258.47
4Rune RystadNydalens SK31.31+1.119.00
5Einar LunøeNydalens SK33.22+3.029.32
6Anders Håvard LarsenNydalens SK34.20+4.009.48
7Jon Iver BakkenNydalens SK34.25+4.059.50
8Per Ola UlsethNydalens SK34.59+4.399.59
9Christian GrotnesIL Tyrving35.49+5.2910.14
10Asgeir LiumFet OL36.00+5.4010.17
11Bjørn HaugeNydalens SK36.24+6.0410.24
12Christian Fredrik BorgIL Koll36.34+6.1410.26
13Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering36.46+6.2610.30
14Dag Håvard LarsenNydalens SK36.58+6.3810.33
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK39.01+8.4111.08
16Torstein HoleNydalens SK39.28+9.0811.16
17Gaute BerganNydalens SK40.08+9.4811.28
18Hallvard FjærLillomarka OL40.38+10.1811.36
19Tor RingstadHedrum O-lag41.08+10.4811.45
20Per SandbergNydalens SK42.10+11.5012.02
21Fredrik SaugestadNydalens SK43.11+12.5112.20
22Helge StubberudNydalens SK43.13+12.5312.20
23Morten MoeFet OL43.23+13.0312.23
24Axel AaldeNydalens SK43.29+13.0912.25
25Rolf Andreas BergNydalens SK43.41+13.2112.28
26Morten HeirFossum IF44.06+13.4612.36
27Marius BakkeFossum IF44.07+13.4712.36
28Helena AxelssonNydalens SK44.29+14.0912.42
29Marianne NjåsteinIL Tyrving44.43+14.2312.46
30Toril HallanLillomarka OL44.45+14.2512.47
31Daniel Azagra NæssNydalens SK45.07+14.4712.53
32Jon Ivar JuvikVålerengens IF45.44+15.2413.04
33Olav HasaasFossum IF45.57+15.3713.07
34Magnus NordbrødenHalden SK46.19+15.5913.14
35Ove MartinsenHauketo IF46.24+16.0413.15
36Inge RambergØstmarka OK46.49+16.2913.22
37Bjørn BendiktsenKonnerud IL47.07+16.4713.27
38Heidi TronbølFet OL48.10+17.5013.45
39Christopher SchiveOK Moss48.44+18.2413.55
40Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering49.03+18.4314.00
41Martin GranlyLillomarka OL49.06+18.4614.01
42Fridtjof ReuschHeming Orientering51.03+20.4314.35
43Christian ReuschHeming Orientering52.02+21.4214.52
44Morten RannemFossum IF53.00+22.4015.08
44Bent Sande KvermeFossum IF53.00+22.4015.08
46Håkon BørliFossum IF53.01+22.4115.08
47Ida Marie FlågenHeming Orientering54.18+23.5815.30
48Jarle RogndokkenFet OL54.38+24.1815.36
49Elia ThorvikNydalens SK54.48+24.2815.39
50Lars Audun VoldLillomarka OL55.41+25.2115.54
51Ella BerstadHeming Orientering55.56+25.3615.58
52Maiken Skirstad MoNydalens SK56.55+26.3516.15
53Marie SaugestadNydalens SK56.57+26.3716.16
54Inga Skaarer WiklundNydalens SK57.00+26.4016.17
55Ragnhild Mathea HelmersenFet OL58.42+28.2216.46
56Elias StubberudNydalens SK59.39+29.1917.02
57Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.00.08+29.4817.10
58Jonas AarsethNydalens SK1.07.58+37.3819.25
59Elise Wærp HaugeNydalens SK1.10.11+39.5120.03
60Dag HauglandØstmarka OK1.11.45+41.2520.30
61Ingrid NermoenØstmarka OK1.32.08+1.01.4826.19
62Siv Susanne JystadØstmarka OK1.36.17+1.05.5727.30
0Ragnar Maalen-JohansenNOTEAMdiskvalifisert
0Claes-H. UngerLillomarka OLdiskvalifisert

R - Rekrutt

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK26.3211.03
2Martin Christoffer BorgIL Koll26.54+0.2211.12
3Hanne Wærp HaugeNydalens SK32.14+5.4213.25
4Kathinka Zahl HagenFossum IF39.49+13.1716.35
5Pernille Nor-WollØstmarka OK44.37+18.0518.35
6Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK54.32+28.0022.43
7Markus HirschBækkelagets SK55.15+28.4323.01
8Oskar HoltvedtBækkelagets SK56.19+29.4723.27

K - Kari

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL31.558.51
2Agnes LeoHalden SK35.30+3.359.51
3Maren Jansson HaverstadNTNUI36.00+4.0510.00
4Kristine FjeldboIL Tyrving36.56+5.0110.15
5Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving37.18+5.2310.21
6Pia Young VikNydalens SK39.39+7.4411.00
7Oda ScheeleNydalens SK39.55+8.0011.05
8Marie LilandNydalens SK41.55+10.0011.38
9Marthe GløersenBækkelagets SK42.04+10.0911.41
10Åse BerganNydalens SK45.47+13.5212.43
11Ea LunøeNydalens SK46.47+14.5212.59
12Maya Jones ArnesenHeming Orientering49.54+17.5913.51
13Yngvild Langedal BreivikNydalens SK52.10+20.1514.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor