Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 7, åpen ultralangdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 7, åpen ultralangdistanse
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 1 oktober 2017

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tobias AlstadLangrunden (A) 13km1.54.34+5.438.48
3Magnus AlstadKortrunden (B/C) 5km1.08.33+2.2913.06

OK Skøynar

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Trym Nergård RønningLangrunden (A) 13km2.07.52+19.019.50
6Aksel VeskeLangrunden (A) 13km2.09.06+20.159.55
8Terje RønningLangrunden (A) 13km2.21.20+32.2910.52
9Lars StrømLangrunden (A) 13km2.43.40+54.4912.35
10Håkon HallanKortrunden (B/C) 5km2.24.05+1.18.0127.32
10Ole Andreas VeskeKortrunden (B/C) 5km2.24.05+1.18.0127.32
Hallvar HallanLangrunden (A) 13kmdiskvalifisert
Tone FlægstadKortrunden (B/C) 5kmdiskvalifisert
Hege HallanKortrunden (B/C) 5kmikke startet

Steinkjer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Henrik BelboMellomrunden (A) 9km1.54.42+45.2614.27
9Håvard BelboMellomrunden (A) 9km1.57.58+48.4214.52
Anna Helena BelboRåtassløypa (N/C)fullført
Ellen BelboRåtassløypa (N/C)fullført

Verdal OK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon SivertsenLangrunden (A) 13km1.48.518.22
1Martin Vehus SkjerveMellomrunden (A) 9km1.09.168.44
1Ann Sissel VehusKortrunden (B/C) 5km1.06.0412.37
2Kurt Ove MelbyeLangrunden (A) 13km1.52.49+3.588.40
2Arne OkkenhaugMellomrunden (A) 9km1.14.55+5.399.26
3Sigrid Vehus SkjerveMellomrunden (A) 9km1.27.22+18.0611.01
4Ole Morten FrøsethMellomrunden (A) 9km1.35.19+26.0312.01Last ned GPS-spor i gpx-format
4Aleksander Tanem IversenKortrunden (B/C) 5km1.18.07+12.0314.56
5Vidar SkjerveLangrunden (A) 13km2.08.07+19.169.51
5Inge HafstadMellomrunden (A) 9km1.35.52+26.3612.05
5Sofie HallemKortrunden (B/C) 5km1.27.21+21.1716.42
6Edvin SivertsenMellomrunden (A) 9km1.36.00+26.4412.06
6Kristian MidthjellKortrunden (B/C) 5km1.27.58+21.5416.49
7Svein Inge YdseLangrunden (A) 13km2.17.43+28.5210.35
7Tor Ove HallemMellomrunden (A) 9km1.37.46+28.3012.19
7Mathea Baglo BjørkengKortrunden (B/C) 5km1.30.35+24.3117.19
8Fredrikke Baglo BjørkengKortrunden (B/C) 5km1.30.37+24.3317.19
9Sverre KristoffersenKortrunden (B/C) 5km1.34.43+28.3918.06
Johanne BjuganRåtassløypa (N/C)fullført
Ovid Baglo BjørkengRåtassløypa (N/C)fullført
Adam Erik Essaid BourasRåtassløypa (N/C)fullført
Erik FikseRåtassløypa (N/C)fullført
Serine FikseRåtassløypa (N/C)fullført
Thyra FiskumRåtassløypa (N/C)fullført
Tormod FiskumRåtassløypa (N/C)fullført
Leon FyhnRåtassløypa (N/C)fullført
Lukas FyhnRåtassløypa (N/C)fullført
Helmine Laksholm GrindbergRåtassløypa (N/C)fullført
Ludvik GrindbergRåtassløypa (N/C)fullført
Lina HallemRåtassløypa (N/C)fullført
Mira MarkenRåtassløypa (N/C)fullført
Mads Stensland MelbyeRåtassløypa (N/C)fullført
Mia Stensland MelbyeRåtassløypa (N/C)fullført
Emilie Nubdal FrøsethRåtassløypa (N/C)fullført
Mari Karoline Nubdal FrøsethRåtassløypa (N/C)fullført
Martine Nubdal FrøsethRåtassløypa (N/C)fullført
Magnus PedersenRåtassløypa (N/C)fullført
Edvard Skoknes WollRåtassløypa (N/C)fullført
Johannes SollidRåtassløypa (N/C)fullført
Fredrik Vehus SkjerveLangrunden (A) 13kmdiskvalifisert
Karl Arne MelbyeMellomrunden (A) 9kmdiskvalifisert

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Ivar SkinderhaugKortrunden (B/C) 5km1.07.37+1.3312.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor