Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 20 august 2017

D 15-16

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK2.32.5419.06
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK2.32.5419.06

D 17-

8 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI1.17.459.43

D 50-

8 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari StubsjøenIL Leik2.21.0317.37

H 13-14

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Grønvik EkraFreidig1.02.3013.53
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Kristoffer Isachssen MelingNidarøst OKdiskvalifisert

H 15-16

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon HolstadFreidig1.25.5210.44
2Johannes LangaasNidarøst OK2.30.24+1.04.3218.48

H 17-

11 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.19.457.11
2Stian SundsvikFrol IL1.22.31+2.467.26
3Oskar AndrenIL Leik1.22.32+2.477.26
4Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.35.28+15.438.36
5Ola KeiseråsIL Leik1.38.31+18.468.52
6Audun BakkMelhus1.47.20+27.359.40
7Jonas UngårdIL Leik1.50.23+30.389.56
8Jon HolstadFreidig1.59.41+39.5610.46
9Anders EstenstadIL Leik2.03.34+43.4911.07
10Runar KrognesIL Leik2.06.29+46.4411.23
11Jørgen LongvaByåsen IL2.13.43+53.5812.02
Arne BergMeldaldiskvalifisert

H 50-

8 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugskottOL Trollelg1.19.319.56
2Dag Ove TinnmannsvikOL Trollelg1.20.31+1.0010.03
3Atle PedersenMelhus1.22.34+3.0310.19
4Stig Magnar LøvåsFreidig1.30.40+11.0911.20
5Øystein WiggenByåsen IL1.35.22+15.5111.55
6Svein UnsgårdIL Leik1.38.20+18.4912.17
7Bjørn P LøvåsNidarøst OK2.30.27+1.10.5618.48

Trim kort

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Iren AlmåsIL Leik1.05.0114.26
2Grete Berge OwrenFreidig1.08.37+3.3615.14
3Joar A KrognesIL Leik1.14.33+9.3216.34
4Asbjørn BjerkenåsIL Leik1.14.35+9.3416.34

Trim lang

8 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HageIL Leik1.33.3211.41
2Erik FossIL Leik1.58.58+25.2614.52
3Sivert StubsjøenIL Leik2.21.04+47.3217.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor