Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 21 mai 2017

N-åpen

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eystein AskeFreidig28.13
Erlend GrønliFreidig11.21
Simen JønlandIL Leik20.39
Johannes LerliMelhus IL10.51
Mathias LeroyerFreidig10.41
Bjørn OlsenMelhus IL30.37
Thea OlsenMelhus IL30.42
Turid OlsenMelhus IL30.48
Irene SnøfuglFreidig31.10
Marit SnøfuglFreidig31.05
Dagfinn StenvikByåsen IL19.48
Ole Ulseth SylteFreidig17.39
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Wollan BenumByåsen IL10.20
Ingeborg KolstadWing OK11.08
Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.29

D 11-12

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig15.017.54
2Maria Strømdal WikFreidig16.08+1.078.29
3Line Storler SnøfuglFreidig17.23+2.229.08
3Marita AskeFreidig17.23+2.229.08
5Tora KittilsenFreidig18.06+3.059.31
6Ella SandstadFreidig18.17+3.169.37
7Ine Bohnhorst TegdanFreidig24.34+9.3312.55

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Astrid SchjølbergRøros IL16.53
Anna BellingmoOL Gaulaikke startet

D 13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig27.2110.07
2Mari EidsmoFreidig29.30+2.0910.55
3Ane Malene KolstadFreidig35.54+8.3313.17
4Anna ChristensenFreidig39.59+12.3814.48
5Anna Aurora NolteFreidig43.08+15.4715.58
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigikke startet

D 15-16

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig34.5412.27
2Frida HaugskottOL Trollelg38.22+3.2813.42
3Tale Tannvik SkeiFreidig46.10+11.1616.29
4Stine AuneNidarøst OK49.47+14.5317.46
5Maren VikenByåsen IL53.33+18.3919.07
6Mona Eggen KongsbakWing OK1.10.50+35.5625.17
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.11.54+37.0025.40

D 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK1.16.0328.09

D 17-B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne de PresnoNTNUI38.3714.18
2Siri StensgårdNTNUI44.22+5.4516.25

D 17-18

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL29.559.03
2Lene Berg HanssenByåsen IL33.17+3.2210.05
3Maria Ulseth SylteFreidig36.07+6.1210.56
4Dina ReitanFreidig47.51+17.5614.30
5Andrine VikenByåsen IL51.28+21.3315.35
6Anna RenolenWing OK1.13.27+43.3222.15
7Solveig SæternesByåsen IL1.14.41+44.4622.37
8Ella Eriksen KongsvikWing OK1.33.00+1.03.0528.10

D 19-20

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL39.339.38
2Åshild KolstadFreidig40.47+1.149.56
3Malin SandstadFreidig46.00+6.2711.13
4Emma ArnesenByåsen IL46.52+7.1911.25
5Line SølbergOL Trollelg55.48+16.1513.36
6Emilie Liabakk EriksenByåsen IL58.48+19.1514.20
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 21-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig37.339.09
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL38.44+1.119.26
3Anna UlvensøenNTNUI41.34+4.0110.08
4Hedvig ÅstebølNTNUI42.47+5.1410.26
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI43.14+5.4110.32
6Gunhild Rogne HallandNTNUI43.22+5.4910.34
7Martine ÅstebølNTNUI47.10+9.3711.30
8Camilla ÖhmanNTNUI53.49+16.1613.07
9Marit SchmidOL Trollelg57.54+20.2114.07
10Line Hovdenak LyngNidarøst OK59.08+21.3514.25
11Karoline Dahl FosbyNTNUI1.01.36+24.0315.01
12Sina Blix PrestmoWing OK1.02.06+24.3315.08
Ingrid GulbrandsenNTNUIikke startet
Ragnhild HjermstadFossum IFikke startet
Kristin ÅstebølWing OKikke startet

D 35-

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig33.2510.07
2Gro Sandstad EidsmoFreidig34.42+1.1710.30
3Randi LillealternFreidig37.56+4.3111.29
4Jenny PerssonByåsen IL40.15+6.5012.11
5Margot Bolstad LynumFreidig42.52+9.2712.59
6Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL45.35+12.1013.48
7Kari Solem AuneByåsen IL46.20+12.5514.02
8Kristin JægerWing OK53.52+20.2716.19
9Tina Strømdal WikFreidig54.14+20.4916.26

D 45-

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gøril EideByåsen IL37.5411.29
2Kari UlsethFreidig46.26+8.3214.04

D 50-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig40.3114.28
2Torunn Spets StorhovFreidig40.43+0.1214.32
3Mona J. MølnvikFreidig46.50+6.1916.43
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL54.31+14.0019.28
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 55-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig47.3817.00
2Turid ArnesenByåsen IL52.03+4.2518.35
3Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.11.10+23.3225.25

D 60-

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL40.2314.25
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL40.30+0.0714.27
3Magnhild ForsethFrol IL42.49+2.2615.17
4Reidun Fallan SmaavikFreidig1.16.56+36.3327.28

D 65-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg44.5616.38
2Stina ElfvingByåsen IL46.44+1.4817.18
3Gunn Kari HygenFreidig49.59+5.0318.30
4Anne StensethByåsen IL1.29.58+45.0233.19

D 70-

2 700 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Katharina Mo BergeFreidigikke startet

H 11-12

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig13.327.07
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL17.14+3.429.04
3Hallvard HellevikFreidig20.05+6.3310.34
4Ludvik Storler SnøfuglFreidig20.06+6.3410.34
5Alf Petter LynumFreidig23.31+9.5912.22
6Eivind NæveIL Leik24.33+11.0112.55
Ådne StordalByåsen ILikke startet
Vegard Lereim StorliFreidigikke startet

H 13-14

2 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil LeroyerFreidig31.5111.47
2Vemund MølnvikFreidig35.52+4.0113.17
3Petter Andreas LonaWing OK38.07+6.1614.07
4Kristoffer LerliMelhus IL38.47+6.5614.21
5Vetle Grønvik EkraFreidig39.08+7.1714.29
6Antonius Herskedal AmundsenFreidig41.47+9.5615.28
7Emil GrønliFreidig42.33+10.4215.45
8Tord RomundstadNidarøst OK43.05+11.1415.57
9Erik Tofte jrMelhus IL44.54+13.0316.37
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig44.54+13.0316.37
11Sverre HellevikFreidig54.27+22.3620.10
12Vegard Ulseth SylteFreidig54.45+22.5420.16
13Peter Prytz JensenMelhus IL59.45+27.5422.07
14Martin AuneMelhus IL1.12.16+40.2526.45
15Oskar StorlerMelhus IL1.19.07+47.1629.18
16Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.24.08+52.1731.09
Erlend AuneByåsen ILikke startet
Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 13-16C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskild MyrvangMelhus IL32.3817.10
2Michael OlsenMelhus IL34.45+2.0718.17
Erik Andre AndersenMelhus ILikke startet
Knut HageMelhus ILikke startet

H 15-16

3 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig27.078.13
2Simen Spets StorhovFreidig28.54+1.478.45
3Jonas GrønliFreidig31.05+3.589.25
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF32.10+5.039.44
5Jo Even KolstadFreidig32.54+5.479.58
6Lars SandstadFreidig35.05+7.5810.37
7Jonas VindalWing OK35.09+8.0210.39
8Matias NissenFreidig35.55+8.4810.53
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.35+9.2811.05
10Mikkel HoltFreidig36.55+9.4811.11
11Einar EideByåsen IL40.09+13.0212.10
12Håkon HolstadFreidig47.51+20.4414.30
13Håkon SæternesByåsen IL58.12+31.0517.38
14Henrik BraathenWing OK1.07.41+40.3420.30
15Iver OlaussenMalvik IL1.12.03+44.5621.50

H 15-16B

2 700 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sander SandmoMelhus ILikke startet

H 17-18

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg33.168.06
2Mats EidsmoFreidig33.34+0.188.11
3Oskar Spets StorhovFreidig34.42+1.268.27
4Mathias HermstadFreidig35.26+2.108.38
5Oscar LyngenFreidig36.41+3.258.56
6Kristian Fredrik LynumFreidig42.42+9.2610.24
7Are LodgaardByåsen IL44.16+11.0010.47
8Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL53.10+19.5412.58
Mathias VindalFreidigdiskvalifisert
Isak A SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 19-20

4 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL33.497.02
2Olav Andreas RemmenOL Trollelg41.25+7.368.37
Håvard EidsmoFreidigikke startet
Ole Wanvik HaugenFreidigikke startet
Kjetil MølnvikFreidigikke startet

H 21-

4 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL33.407.00
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL33.58+0.187.04
3Olai Stensland LillevoldNTNUI34.40+1.007.13
4Martin VisterFrol IL36.54+3.147.41
5Oskar AndrénIL Leik37.27+3.477.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Bjørn LundanesNTNUI37.35+3.557.49
7Jan SchmidOL Trollelg38.01+4.217.55
8Ivar Aukrust OsmoenNTNUI38.21+4.417.59
9Anders Felde OlaussenNTNUI38.25+4.458.00
10Terje MaroniByåsen IL38.33+4.538.01
11Carl Petter LyngenFrol IL39.57+6.178.19
12Gaute FriestadKristiansand OK40.12+6.328.22
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI41.59+8.198.44
14Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI42.43+9.038.53
15Kristoffer NeslandNTNUI43.14+9.349.00
16Ola JordheimHemsedal IL44.27+10.479.15
17Erik GustafssonNTNUI45.16+11.369.25
18Jørgen FiskumFrol IL45.36+11.569.30
19Jakob Kalvig SkoganNTNUI47.14+13.349.50
20Håvard Mo VaadalNTNUI50.24+16.4410.30
21Brynjar Larssen BakkenNTNUI53.13+19.3311.05
22Agnar RenolenWing OK53.41+20.0111.11
23Ingebrigt EidIL Leik54.52+21.1211.25
24Sigurd StenvikByåsen IL55.29+21.4911.33
25Jonas HjulstadMelhus IL1.10.04+36.2414.35
26Martin GerberNTNUI1.15.09+41.2915.39
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszNTNUIdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Jon Aukrust OsmoenNTNUIdiskvalifisert
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Markus GladNydalens SKikke startet
Emil GranqvistNTNUIikke startet
Morten JørgensenKristiansand OKikke startet
Per Melander OftenNTNUIikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet

H 35-

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanOL Trollelg35.098.34
2Roar SkulbørstadOL Trollelg36.14+1.058.50
3Lars Martin HafstadByåsen IL47.10+12.0111.30
4Kay Ove BjerkenåsIL Leik1.04.38+29.2915.45
5Snorre GangauneOL Trollelg1.07.36+32.2716.29
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Jon Olaf OlaussenMalvik ILdiskvalifisert
Eivind LonaWing OKdiskvalifisert
Are RogstadNidarøst OKikke startet
Skjalg StordalByåsen ILikke startet

H 45-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig34.338.25
2Andreas SylteFreidig36.35+2.028.55
3Torgeir AuneByåsen IL43.04+8.3110.30
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering43.15+8.4210.32
5Jon HolstadFreidig44.04+9.3110.44
6Jon RøstumOL Gaula45.21+10.4811.03
7Ingebrigt FuglemMalvik IL45.42+11.0911.08
8Hans Helmer SæternesByåsen IL51.48+17.1512.38
9Robert OtterleiByåsen IL52.52+18.1912.53
10Per Ivar SkinderhaugWing OK1.01.40+27.0715.02
Audun BakkMelhus ILdiskvalifisert
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILdiskvalifisert
Hans Arild SkjevdalRøros ILikke startet

H 50-

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig29.278.55
2Snorre SæternesByåsen IL30.31+1.049.14
3Rune StræteWing OK31.01+1.349.23
4Atle PedersenMelhus IL32.03+2.369.42
5Øyvind SchjelderupFreidig32.15+2.489.46
6Øystein WiggenByåsen IL34.12+4.4510.21
7Morten StrandWing OK34.18+4.5110.23
8Svein Terje KolstadFreidig34.25+4.5810.25
9Otto Richard EideByåsen IL34.36+5.0910.29
10Stig Magnar LøvåsFreidig35.20+5.5310.42
11Stein Ivar FossMelhus IL37.31+8.0411.22
12Kjell BaardsgaardOL Trollelg38.22+8.5511.37
13Lars Erik StrømsnesMalvik IL39.38+10.1112.00
14Bjørn P. LøvåsNidarøst OK40.05+10.3812.08
15Geir Arne LodgaardByåsen IL43.04+13.3713.03
16Geir PaulsenOL Trollelg45.57+16.3013.55
17Jon VindalWing OK59.47+30.2018.06

H 55-

3 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag StenersenNidarøst OK33.1310.03
2Arne OkkenhaugVerdal OK33.59+0.4610.17
3Frode SjøvoldRøros IL34.01+0.4810.18
4Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg34.50+1.3710.33
5Petter GullikstadRøros IL36.37+3.2411.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Haakon ArnesenByåsen IL38.57+5.4411.48
7Geir ArnesenFreidig39.54+6.4112.05
8Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK40.29+7.1612.16
9Terje SchjølbergRøros IL41.57+8.4412.42
10John LerliMelhus IL42.00+8.4712.43

H 60-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL36.4911.09

H 65-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL34.0412.10
2Knut LillealternFreidig40.26+6.2214.26
3Frank BjarkøWing OK43.08+9.0415.24
4Rolf WærnesOrkanger IF46.40+12.3616.40
5Nils Olav VennevikFreidig52.19+18.1518.41
6Anders WaageFreidig58.21+24.1720.50
7Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK1.01.17+27.1321.53

H 70-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif StephansenNidarøst OK44.3015.53
2Roar ForbordMalvik IL45.33+1.0316.16
3Roar StensethByåsen IL46.35+2.0516.38
4Egil RepvikOL Trollelg50.41+6.1118.06
5Pål SkybergNidarøst OK51.58+7.2818.33
6Svein Endre HoveByåsen IL56.54+12.2420.19
Øivind Magne RogndalenByåsen ILdiskvalifisert

H 75-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eigil SørliMalvik IL46.1916.32
2Anders LaugloOL Trollelg47.26+1.0716.56
3Arne SæterhaugByåsen IL49.23+3.0417.38
4Leif EngenNidarøst OK51.33+5.1418.24
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.04.24+18.0523.00
6Tore BrurokNidarøst OK1.07.16+20.5724.01
7Henry SundsetvikOL Trollelg1.17.02+30.4327.30

Direkte A

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen LonngvaByåsen IL36.3511.05
2Trond BenumByåsen IL40.03+3.2812.08
3Sunniva Nergaard BergStokke IL52.09+15.3415.48
4Mette Ressell NolteFreidig54.31+17.5616.31
5Marie Wold StavrumFrol IL56.14+19.3917.02
6Øistein ÅsmulOL Trollelg59.33+22.5818.02

Direkte B

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF40.2714.58
2Kjell SølbergIL Leik46.27+6.0017.12
3Anthony LeroyerFreidig54.31+14.0420.11
4Randi HegstadByåsen IL58.51+18.2421.47
5Rune HoltFreidig1.00.17+19.5022.19
6Kari LillealterenFreidig1.02.02+21.3522.58

Direkte C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil SnøfuglFreidig18.449.51
2Klara StorlerMelhus IL22.59+4.1512.05
3Kristin LerliMelhus IL25.49+7.0513.35
4Ingerid ReinertsenFreidig29.03+10.1915.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor