Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-løp i Tromsø, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-løp i Tromsø
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 11 mars 2017 - søndag 12 mars 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 10-12

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø35.2713.44
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø36.32+1.0514.09
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø56.25+20.5821.52

D 13-14

4 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø47.3311.30
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø48.57+1.2411.51

D 17-20

7 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.11.169.22
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.17.16+6.0010.10
3Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering1.31.47+20.3112.04

D 21-

7 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI52.076.51
2Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1.03.43+11.368.23
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.06.23+14.168.44
4Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.09.34+17.279.09

D 40-

6 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.10.4910.31
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.13.26+2.3710.54
3Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø1.38.02+27.1314.33

H 15-16

6 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper LundinIL BUL-Tromsø1.02.049.13
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.05.53+3.499.47

H 17-20

7 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.12.119.02

H 21-

7 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø48.566.07
2Vidar WenselSørreisa OL50.29+1.336.19
3Thomas ÅsheimStorsteinnes IL57.57+9.017.15
4Markus GladNydalens SK58.32+9.367.20
5Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø1.00.20+11.247.33
6Mats LundinIL BUL-Tromsø1.01.13+12.177.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.07.31+18.358.27
8Bendik MyrvangBjerkvik IF1.08.21+19.258.33
9Håvard Krey HansenOK Silsand1.13.26+24.309.12

H 40-

7 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.14.449.50
2Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.18.09+3.2510.16

H 50-

6 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel Juell TheisenMellembygd OL1.01.259.07
2Hans-Martin VaengSørreisa OL1.01.50+0.259.11
3Ivar HelgesenSørreisa OL1.27.32+26.0713.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor