Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-løp i Tromsø, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-løp i Tromsø
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 11 mars 2017 - søndag 12 mars 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Bjerkvik IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bendik MyrvangH 21- (20)45.51+13.3910.07

IL BUL-Tromsø

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 10-12 (6)27.1211.58
1Elisa Götsch IversenD 13-14 (3)37.4415.05
1Idunn StrandD 15-16 (1)44.2810.53
1Tora IndregardD 17-20 (5)48.0011.09
1Hans UrsetH 13-14 (4)28.0411.13
1Jesper LundinH 15-16 (4)45.1311.04
1Håvard Vaeng BernhardsenH 17-20 (3)44.099.44
1Thomas JohnsenH 21- (20)32.127.06
1Ola BratlieH 40- (4)47.5311.08
2Anlaug Elise ThomasjordD 10-12 (6)33.07+5.5514.35
2Ane-Marte Borg HanssenD 17-20 (5)53.40+5.4012.28
2Mathilde Korvald SkaareD 21- (10)42.28+9.149.52
2Liv Karen JohannessenD 40- (6)47.52+0.0711.43
2Henning StrandH 13-14 (4)38.29+10.2515.23
2Jonatan GraversenH 15-16 (4)46.14+1.0111.19
2Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (3)45.22+1.1310.00
2Rune GraversenH 40- (4)56.26+8.3313.07
3Ronja Götsch IversenD 10-12 (6)36.15+9.0315.58
3Anne UrsetD 21- (10)44.01+10.4710.14
3Anna KarlqvistD 40- (6)48.24+0.3911.51
3Atle IversenH 50- (6)45.05+1.3011.02
4Vebjørn Undstad RostadmoH 13-14 (4)43.07+15.0317.14
5Arntraut GötschD 21- (10)46.41+13.2710.51
6Anne Birgitte JensenD 21- (10)1.10.12+36.5816.19
6Christian Peter MacLassenH 21- (20)43.13+11.019.32
8Mats LundinH 21- (20)45.20+13.0810.00Last ned GPS-spor i gpx-format
10Hallvard NordbrødenH 21- (20)52.23+20.1111.33
11Gjermund UrsetH 21- (20)54.28+22.1612.01

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Axel Juell TheisenH 50- (6)44.17+0.4210.51

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kasper Ankjell HolmöyH 13-14 (4)41.30+13.2616.36
4Torun AnkjellD 21- (10)44.04+10.5010.14

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audhild Bakken RognstadD 21- (10)33.147.43

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Markus GladH 21- (20)38.22+6.108.28

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Håvard Krey HansenH 21- (20)40.25+8.138.55
7Odd-Ivan LorentsenH 21- (20)44.27+12.159.48

Storsteinnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Thomas ÅsheimH 21- (20)40.06+7.548.51

Sørreisa OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli Blomseth HelgesenD 40- (6)47.4511.42
1Hans-Martin VaengH 50- (6)43.3510.40
2Vidar WenselH 21- (20)34.26+2.147.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor