Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 13 august 2017

7.5 km A-nivå

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Neil MarstonHemsedal IL49.56
2Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.17+2.21
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett52.39+2.43
4Roald HopsnesFana IL53.30+3.34
5Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)53.33+3.37
6Onno VerberneOL Toten-Troll53.51+3.55
7Bjørn GrindeOslostudentenes IK54.56+5.00
8Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett56.38+6.42
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett57.38+7.42
10Torgeir StrandhagenRøyken OL57.43+7.47
11Atle PedersenFossum IF58.59+9.03
12Carsten ChristensenVoss IL59.41+9.45
13Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK59.46+9.50
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.00.32+10.36
15Are EriksenOslostudentenes IK1.02.39+12.43
16Ole Kristian NeseTyin-Filefjell Orienteringsklubb1.02.51+12.55
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.02.57+13.01
18Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF1.03.08+13.12
19Øyvind Roger HansenRøyken OL1.03.16+13.20
20Karianne StrømmeTIF Viking1.04.52+14.56
21Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett1.06.43+16.47
22Vendula SramkovaHemsedal IL1.09.09+19.13
23Kjell SvanbergRøyken OL1.11.57+22.01
24Tore Svein NeseAskøy OL1.12.06+22.10
25Grete S B HoviSkien OK1.14.37+24.41
26Harald HoviSkien OK1.14.47+24.51
27Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.15.35+25.39
28Bjørg SvanbergRøyken OL1.16.51+26.55
29Ida SyversenRøyken OL1.17.03+27.07
30Geir FlaaTyin-Filefjell Orienteringsklubb1.17.30+27.34
31Hasse BergstrømIL Tyrving1.18.19+28.23
32Ove DrangeVaregg Fleridrett1.19.53+29.57
33Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.19.56+30.00
34Magne VollenOslostudentenes IK1.26.30+36.34
35Tone SkramRøyken OL1.26.45+36.49
36Cathrine NorvikRøyken OL1.26.46+36.50
37Eva SyversenRøyken OL1.26.52+36.56
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Gunhild Rogne HallandNTNUIikke startet
Bård HeklandIL Gularikke startet
Marita HernandezOL Toten-Trollikke startet
Britt KarlsenAskøy OLikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvarikke startet

4.5 km A-nivå

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF46.24
2Anna Sofie HoffHisøy OK50.01+3.37
3Knut Erik GulbrandsenFana IL50.06+3.42
4Helge RevhaugRingerike OL51.20+4.56
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL51.33+5.09
6Tormod DahlenRingerike OL54.42+8.18
6Markus Månum MoenMåren OK54.42+8.18
8Helene Reime HellemVaregg Fleridrett1.00.20+13.56
9Mette RogneVaregg Fleridrett1.00.32+14.08
10Per VoldFana IL1.00.39+14.15
11Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.00.47+14.23
12Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.03.58+17.34
13Dag ChristensenVoss IL1.05.32+19.08
14Inger BjergaVaregg Fleridrett1.06.04+19.40
15Frode KlosterFitjar IL1.08.30+22.06
16Solveig HopsnesFana IL1.09.21+22.57
17Jan Olav OrmbergFana IL1.10.16+23.52
18Elin DahlenRingerike OL1.16.22+29.58
19Egil KarlsenAskøy OL1.25.29+39.05
Per Magne HoffHisøy OKdiskvalifisert

2.5 km B/C-nivå

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Christine HansenRøyken OL32.14
2Marie HopsnesFana IL34.43+2.29
3Andrea Hennø HaugenFana IL34.49+2.35
4Astrid OrmbergFana IL35.38+3.24
5Karen Clementsen KayserFana IL37.36+5.22
6Ragnar KayserFana IL37.54+5.40
7Alexander Ganc-PetersenFossum IF38.46+6.32
8Rita BrokstadVaregg Fleridrett39.47+7.33
9Dorthea Hennø HaugenFana IL42.43+10.29
9Kristin HopsnesFana IL42.43+10.29
11Atle MarøenGneist, IL45.00+12.46
Idun HeklandIL Gularikke startet

1.5 km N-nivå

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.33
Emil Ganc-PetersenFossum IF42.21
Jenny Gravdal 1.06.10
Sigrid Gravdal 1.07.04
Magnus Hennø HaugenFana IL1.05.10
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett32.13
Ida HopsnesFana IL33.13
Ronia Robin MarstonHemsedal IL51.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor