Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Nydalens SK

104 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Helene ScheeleD rekrutt (13)14.589.21
0Sondre HafskjoldH rekrutt (18)35.05+12.0321.55
0Andreas N. AspelundH rekrutt (18)35.36+12.3422.15
0Sondre Tandberg ØhrnH rekrutt (18)15.429.48
1Oda ScheeleD 13-16 (55)16.396.09
1Lars Young VikH 13-16 (54)13.204.45
1Anne MadslienD 50- (43)19.067.04
1Ellen Marie TurterD 60- (7)19.117.06
1Jon Iver BakkenH 50- (57)15.455.50
2Pia Young VikD 13-16 (55)16.56+0.176.16
2Halvor Tørnqvist HaldenH 13-16 (54)13.35+0.154.51
2Maja Mo HjelsethD 11-12 (21)19.04+0.166.48
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (54)13.40+0.204.52
4Marte Madslien BakkenD 13-16 (55)17.24+0.456.26
4Kari MadslienD 50- (43)19.37+0.317.15
5Teodor Mo HjelsethH 13-16 (54)15.26+2.065.30
5Eirik Langedal BreivikH 17- (70)12.24+0.544.35
6Marion HuberD 17- (74)15.42+0.265.48
6Hanne Wærp HaugeD 11-12 (21)27.26+8.389.47
6Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (26)19.05+1.526.48
7Mari AarsethD 11-12 (21)28.42+9.5410.15
8Marie ScheeleD 11-12 (21)28.53+10.0510.18
8Alix Young VikD 50- (43)20.57+1.517.45
8Bojan BlumensteinH 17- (70)12.52+1.224.45
8Helena AxelssonD 40- (26)19.44+2.317.02
9Sindre RønningH 17- (70)12.53+1.234.46
9Christian VogelsangH 40- (43)15.56+1.285.41
10Tobias EspedalH 13-16 (54)16.04+2.445.44
10Einar LunøeH 50- (57)16.44+0.596.11
11Vetle Frydenlund NorlingH 11-12 (13)46.14+24.5217.07
11Sverre Waaler KaasH 17- (70)13.16+1.464.54
11Jan Tore HenriksenH 50- (57)16.56+1.116.16
12Torstein HoleH 40- (43)16.26+1.585.52
13Marie LilandD 13-16 (55)18.49+2.106.58
14Ada WulfsbergD 13-16 (55)19.05+2.267.04
14Kasper Bakken UlsethH 13-16 (54)16.44+3.245.58
15Kjetil EspedalH 50- (57)17.03+1.186.18
16Aurora Wilkens JernbergD 13-16 (55)19.38+2.597.16
16Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (55)19.38+2.597.16
16Gaute BerganH 13-16 (54)17.26+4.066.13
16Thomas NipenH 17- (70)13.39+2.095.03
16Bjørn HaugeH 40- (43)16.41+2.135.57
16Solveig BerganD 40- (26)24.34+7.218.46
17Tiril Ebon EspedalD 11-12 (21)38.36+19.4813.47
17Jostein TandbergH 17- (70)13.42+2.125.04
17Michael DähnnH 40- (43)16.47+2.195.59
18Anne Johanne LindD 17- (74)17.18+2.026.24
18Jørgen WulfsbergH 17- (70)13.47+2.175.06
18Ole Petter HaugenH 50- (57)17.25+1.406.27
18Cecilie Wærp HaugeD 40- (26)25.09+7.568.58
19Magdalena CermakovaD 17- (74)17.24+2.086.26
21Axel AaldeH 13-16 (54)18.28+5.086.35
21Anne C TurterD 50- (43)23.22+4.168.39
21Knut AaldeH 40- (43)17.25+2.576.13
21Børge PedersenH 50- (57)18.13+2.286.44
22Ea LunøeD 13-16 (55)19.58+3.197.23
22Anders Håvard LarsenH 13-16 (54)18.29+5.096.36
23Synnøve Lyssand SandbergD 50- (43)24.04+4.588.54
24Arianna TauferD 17- (74)17.34+2.186.30
24Kathrine LunøeD 50- (43)24.05+4.598.55
25Christine Turter SandvoldD 17- (74)17.35+2.196.30
25Oda LægranD 17- (74)17.35+2.196.30
25Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (70)14.17+2.475.17
26Joakim Wilkens JernbergH 13-16 (54)19.07+5.476.49
27Vemund HeierH 13-16 (54)19.20+6.006.54
27Toril NesD 17- (74)17.42+2.266.33
28Lisbeth VollD 17- (74)17.43+2.276.33
28Daniel Azagra NæssH 13-16 (54)19.32+6.126.58
28Sander H. RogndokkenH 17- (70)14.32+3.025.22
28Espen JernbergH 40- (43)19.06+4.386.49
29Helena StubberudD 50- (43)24.58+5.529.14
30Storm KleivaH 13-16 (54)20.45+7.257.24
30Helge StubberudH 50- (57)19.34+3.497.14
31Jonas AarsethH 13-16 (54)20.51+7.317.26
31Bjørn Erik ReinsethH 50- (57)19.36+3.517.15
32Fredrik SaugestadH 40- (43)19.48+5.207.04
32Anne Marit BjergaardD 50- (43)25.53+6.479.35
33Marie SaugestadD 13-16 (55)24.06+7.278.55
33Sam LunøeH 17- (70)14.41+3.115.26
34Hanne NøvikD 17- (74)18.58+3.427.01
35Cristina LuisD 17- (74)19.02+3.467.02
35Elias StubberudH 13-16 (54)22.29+9.098.01
37Elise Wærp HaugeD 13-16 (55)24.51+8.129.12
40Hannah MansD 13-16 (55)25.48+9.099.33
40Rolf Andreas BergH 13-16 (54)26.38+13.189.30
42Frida Bakken UlsethD 17- (74)20.18+5.027.31
43Audun BerganH 17- (70)15.14+3.445.38
44Karen BjergaardD 17- (74)20.22+5.067.32
45Per SandbergH 50- (57)22.37+6.528.22
46Eirik Frydenlund NorlingH 13-16 (54)30.47+17.2710.59
48Marit OwrenD 17- (74)20.43+5.277.40
50Theo Ring GiskeH 13-16 (54)44.08+30.4815.45
50Markus GladH 17- (70)15.42+4.125.48
51Joanna ErikssonD 17- (74)20.51+5.357.43
53Martha Nesheim KøberD 13-16 (55)31.02+14.2311.29
53Marie UllevålseterD 17- (74)20.57+5.417.45
56Kyongsa RiH 17- (70)16.57+5.276.16
58Elena GrandD 17- (74)21.44+6.288.02
65Vilde Frydenlund NorlingD 17- (74)23.43+8.278.47
66Marianne BakkenD 17- (74)23.44+8.288.47
0Kristian StrømH 13-16 (54)diskvalifisert
0Anna LampinenD 17- (74)diskvalifisert
0Anne MyhrD 50- (43)diskvalifisert
Anders BjergaardH 17- (70)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor