Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

IL Tyrving

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inge GunnesH 40- (43)14.285.10
3Hege FeiringD 40- (26)18.24+1.116.34
3Eivind HoffH 50- (57)16.03+0.185.56
4Bjørn EkebergH 17- (70)12.11+0.414.30
4Vegard BroxH 40- (43)14.41+0.135.14
4Are KristiansenH 50- (57)16.05+0.205.57
4Hasse BergstrømH 70- (19)23.11+1.498.35
5Kjersti SkantzeD 50- (43)20.14+1.087.29
6Solveig SikkelandD 50- (43)20.20+1.147.31
6Geir HoffH 40- (43)15.37+1.095.34
6Per SlungaardH 50- (57)16.13+0.286.00
7Kjell Gorm RøkkeH 70- (19)24.19+2.579.00
8Oda J SikkelandD 17- (74)16.15+0.596.01
8Per Kristian EkebergH 60- (21)20.37+2.387.38
9Bjørn Henning GrandalH 50- (57)16.33+0.486.07
9Jørgen HolmboeH 70- (19)25.54+4.329.35
11Ådne SkjærsteinH 13-16 (54)16.09+2.495.46
11Ingrid BergeD 17- (74)16.36+1.206.08
11Trond LundH 40- (43)16.15+1.475.48
12Mari Jevne ArnesenD 17- (74)16.41+1.256.10
13Marianne NjåsteinD 50- (43)21.28+2.227.57
13Nora SkauenD 40- (26)21.56+4.437.50
13Ivar RefslandH 60- (21)21.57+3.588.07
14Helene Lund-JohansenD 17- (74)16.54+1.386.15
15Åshild FlatebakkenD 50- (43)21.48+2.428.04
17Linn HokholtD 17- (74)17.12+1.566.22
17Anne Kristine NorderudD 50- (43)22.21+3.158.16
20Mina JørgensenD 13-16 (55)19.47+3.087.19
21Maren NorderudD 17- (74)17.27+2.116.27
23Ane Næsset RamtvedtD 17- (74)17.31+2.156.29
25Kirsti Grundnes BergD 50- (43)24.11+5.058.57
25Egil EideH 50- (57)18.26+2.416.49
27Stian BergersenH 17- (70)14.24+2.545.20
28Sidsel NørstebøD 50- (43)24.47+5.419.10
30Ingrid Lund HovdenD 13-16 (55)22.44+6.058.25
30Berit DanielsenD 50- (43)25.09+6.039.18
31Eirik RavnanH 17- (70)14.36+3.065.24
31Else GrandalD 50- (43)25.14+6.089.20
35Markus LivingH 17- (70)14.47+3.175.28
38Stine NjåsteinD 17- (74)19.31+4.157.13
40Jens Christian HolstH 40- (43)30.20+15.5210.50
40Hallvard BergH 50- (57)21.23+5.387.55
43Tuva Nesheim FlatebakkenD 17- (74)20.21+5.057.32
45Silje SlungaardD 13-16 (55)27.55+11.1610.20
45Karoline AndersenD 17- (74)20.33+5.177.36
46Solveig Eline BergD 17- (74)20.37+5.217.38
46Gunnar A FiskumH 17- (70)15.23+3.535.41
47Kristine FjeldboD 17- (74)20.38+5.227.38
49Kristine SolbakkenD 13-16 (55)29.09+12.3010.47
51Linnea HolstD 13-16 (55)29.55+13.1611.04
52Kaja GrandalD 13-16 (55)30.00+13.2111.06
52Camilla StridsklevD 17- (74)20.52+5.367.43
52Are NjåsteinH 50- (57)25.48+10.039.33
60Elin EkebergD 17- (74)23.01+7.458.31
62Torill Sjødin DrangeD 17- (74)23.06+7.508.33
67Thea Feiring HaltiaD 17- (74)24.02+8.468.54
71Yvonne SvendsenD 17- (74)33.28+18.1212.23
0Thor NorderudH 50- (57)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor