Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Akva Group

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Morten MalmH 60- (21)25.25+7.269.24

Asker Skiklubb

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sondre YtterbøH 13-16 (54)14.56+1.365.20
7Toril Fougner WisløffD 40- (26)19.17+2.046.53
8Jonas MyhrH 13-16 (54)15.39+2.195.35
10Henrik Fredriksen AasH 17- (70)13.14+1.444.54
10Per SchancheH 60- (21)20.51+2.527.43
11Sara MartiniD 11-12 (21)30.19+11.3110.49
12Martha WisløffD 11-12 (21)32.01+13.1311.26
15Nora Synnøve WoxholthD 17- (74)17.09+1.536.21
18Bjørn MartiniH 40- (43)17.08+2.406.07
22Edel Sofie NilsenD 50- (43)23.48+4.428.48
23Kristian Fredriksen AasH 13-16 (54)18.40+5.206.40
24Erik Munch-FinneH 13-16 (54)18.43+5.236.41
25Margrete EngzeliusD 50- (43)24.11+5.058.57
27Randi NicolaisenD 50- (43)24.14+5.088.58
30Per Clemet WisløffH 17- (70)14.35+3.055.24
31Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17- (74)18.05+2.496.41
32Margrethe WisløffD 17- (74)18.13+2.576.44
33Marit IsachsenD 17- (74)18.51+3.356.58
35Dag Otter JohansenH 40- (43)21.25+6.577.38
35Per Anders YtterbøH 50- (57)20.29+4.447.35
36Trygve MyhrH 17- (70)14.52+3.225.30
36Marianne ArnesenD 50- (43)28.32+9.2610.34
39Magne AasH 40- (43)27.40+13.129.52
42Magnus Mellbye LarsenH 17- (70)15.12+3.425.37
0Gunhild MyhrD 50- (43)diskvalifisert

Bækkelagets SK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jonas HirschH rekrutt (18)22.5014.16
0Håkon Fenne IngierdH rekrutt (18)23.09+0.0714.28
1Eldar BørsumH 70- (19)21.227.54
4Aksel EideH 11-12 (13)26.00+4.389.37
4Lone BrochmannD 17- (74)15.26+0.105.42
5Marthe GløersenD 17- (74)15.38+0.225.47
6Jonas Fenne IngierdH 11-12 (13)27.42+6.2010.15
6Karl FremstadH 17- (70)12.36+1.064.40
7Markus HirschH 11-12 (13)29.57+8.3511.05
7Louise OramD 17- (74)15.58+0.425.54
12Mathias NipenH 17- (70)13.18+1.484.55
13Juni Espolin JohnsonD 11-12 (21)32.03+13.1511.26
19Vetle ChristiansenH 17- (70)13.53+2.235.08
20Ingeborg ØderudD 50- (43)23.18+4.128.37
22Arne TorgersenH 50- (57)18.16+2.316.45
27Diane Ninauve-JutulstadD 13-16 (55)21.56+5.178.07
32Raphael FerrandH 17- (70)14.40+3.105.25
39Maria TorgersenD 50- (43)32.29+13.2312.01
41Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (74)19.50+4.347.20
41Dag Espolin JohnsonH 40- (43)32.17+17.4911.31
45Marlon RustadH 13-16 (54)30.43+17.2310.58
47Mina Espolin JohnsonD 13-16 (55)28.03+11.2410.23
48Lars Øderud VatneH 13-16 (54)39.24+26.0414.04
51Thomas SchiveH 17- (70)15.49+4.195.51
51Henrik VaageH 50- (57)25.07+9.229.18
53Eskil Sande GullordH 17- (70)16.10+4.405.59
54Anna Tysse NakkimD 13-16 (55)31.51+15.1211.47
55Malin SveenD 13-16 (55)62.58.44+62.42.0523.19.31
61Martin Adelsten RøsholmH 17- (70)19.03+7.337.03
68Johanne Øderud VatneD 17- (74)24.37+9.219.07

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Tormod BøeH 50- (57)22.32+6.478.20

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Nils-Petter WiikH 60- (21)23.55+5.568.51

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Vidar ElvekrokH 60- (21)21.46+3.478.03
49Pål Woldstad HanssenH 50- (57)24.32+8.479.05

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Kyrre GranH 40- (43)17.32+3.046.15
39Ragnhild Mathea HelmersenD 13-16 (55)25.33+8.549.27
41Øyvind HelmersenH 50- (57)21.52+6.078.05
48Julie BerntzenD 13-16 (55)28.41+12.0210.37

Finanstilsynet BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut EegH bedrift (2)22.25+3.428.18

Flosta IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Ola Bakke AashamarH 17- (70)15.30+4.005.44
69Ingvild AukanD 17- (74)27.11+11.5510.04

Fossum IF

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Charlotte HopsnesD rekrutt (13)22.46+0.1514.13
0Thomas NæssH rekrutt (18)16.5310.33
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17- (74)15.19+0.035.40
2Emil AhlbäckH 17- (70)11.54+0.244.24
2Torunn Drage RotiD 50- (43)19.16+0.107.08
3Signe HoloD 11-12 (21)20.31+1.437.19
4Torill EineD 60- (7)32.20+13.0911.58
5Britta FismenD 40- (26)18.37+1.246.38
6Karen Hoel JomaasD 13-16 (55)17.44+1.056.34
8Charles HalaasH 40- (43)15.55+1.275.41
9Ingrid G. KvålsgardD 17- (74)16.31+1.156.07
9Cecilie Christin KvermeD 40- (26)20.24+3.117.17
10Kjersti HovD 50- (43)21.07+2.017.49
11Bente LandmarkD 50- (43)21.15+2.097.52
12Kristin Nergaard BergD 40- (26)21.13+4.007.34
14Erik Hæstad BjørnstadH 17- (70)13.22+1.524.57
14Venche BjerkreimD 50- (43)21.30+2.247.57
16Pernille KatlaD 17- (74)17.10+1.546.21
19Einar GisholtH 50- (57)17.41+1.566.32
20Mikkel KatlaH 13-16 (54)18.09+4.496.28
21Simen BordalH 17- (70)14.01+2.315.11
24Mari BrendeD 13-16 (55)21.36+4.578.00
25Knut Jostein SætnanH 40- (43)18.03+3.356.26
26Eirik TandrevoldH 50- (57)18.55+3.107.00
29Oscar Hæstad BjørnstadH 17- (70)14.34+3.045.23
29Kristian Bernhard NilsenH 40- (43)19.12+4.446.51
32Birk Felland SætnanH 13-16 (54)21.01+7.417.30
32Richard Zeiner-GundersenH 50- (57)19.44+3.597.18
34Peter GisholtH 17- (70)14.46+3.165.28
36Bent Sande KvermeH 50- (57)20.41+4.567.39
39Børge Nilsen BergH 13-16 (54)25.03+11.438.56
44Odin FismenH 13-16 (54)29.45+16.2510.37
54Tonje Rognerud BøeD 17- (74)21.04+5.487.48
55Ingrid HasaasD 17- (74)21.08+5.527.49
0Christian JomaasH 40- (43)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Rikke Blakkestad IngesenD 17- (74)19.11+3.557.06
0Nils HæstadH 50- (57)diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Maren GrandeD 17- (74)16.35+1.196.08

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Kristine KravdalD 13-16 (55)24.17+7.388.59
52Peder Fossheim AsplinH 17- (70)15.56+4.265.54

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH rekrutt (18)25.18+2.1615.48
5Øyvind SørlieH 60- (21)19.05+1.067.04
10Ingeborg RognstadD 13-16 (55)18.25+1.466.49
15Geir Sverre SvingheimH 60- (21)23.17+5.188.37
29Astrid RognstadD 13-16 (55)22.25+5.468.18
40Berthe TesloD 13-16 (55)25.48+9.099.33
41Hege HeibergD 50- (43)35.18+16.1213.04
47Jo Randar HolmøyH 13-16 (54)39.09+25.4913.58

Halden SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Agnes LeoD 17- (74)15.20+0.045.40
9Tor Ragnar AndersenH 60- (21)20.44+2.457.40
12Mats NordbrødenH 17- (70)13.18+1.484.55
23Martin JullumH 17- (70)14.03+2.335.12
41Tor Andreas AndersenH 17- (70)15.09+3.395.36
50Julie Hilland AndersenD 17- (74)20.46+5.307.41

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine LomeD 17- (74)15.165.39
2Mona LomeD 40- (26)17.40+0.276.18
12Terje MalmH 70- (19)27.26+6.0410.09

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Øystein MadsenH 70- (19)27.16+5.5410.05
17Tor DrageH 70- (19)39.47+18.2514.44

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor RingstadH bedrift (2)18.436.55
25Rikke Kristin GåsholtD 40- (26)38.11+20.5813.38
34Atle StrømH 40- (43)21.21+6.537.37

Heming Orientering

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschD rekrutt (13)16.4810.30
1Kasper FosserH 17- (70)11.304.15
1Guro HarstadD 40- (26)17.136.08
2Nils Petter FremmingH 50- (57)15.51+0.065.52
3Maya ArnesenD 13-16 (55)17.16+0.376.23
3Signe Astrup ArnesenD 50- (43)19.25+0.197.11
5Malene JebsenD 13-16 (55)17.41+1.026.32
6Magnus Eide-FredriksenH 13-16 (54)15.28+2.085.31
6Helge BjaalandH 70- (19)24.16+2.548.59
7Ulrik Astrup ArnesenH 17- (70)12.46+1.164.43
8Live ØstvoldD 13-16 (55)18.03+1.246.41
9Einar ØstvoldH 11-12 (13)41.43+20.2115.27
10Lukas Jones ArnesenH 11-12 (13)44.05+22.4316.19
12August Syrdal ØenH 13-16 (54)16.25+3.055.51
13Kimme ArnesenH 40- (43)16.31+2.035.53
14Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (21)33.14+14.2611.52
14Bjørn WilladssenH 60- (21)22.16+4.178.14
14Jon C. FougnerH 70- (19)32.25+11.0312.00Last ned GPS-spor i gpx-format
15Hanna Eckhardt AndersenD 13-16 (55)19.23+2.447.10
15Kristian ØstermannH 13-16 (54)17.10+3.506.07
15Helene Margarethe KristensenD 11-12 (21)34.03+15.1512.09
15Bjørn EgnerH 70- (19)34.25+13.0312.44
16Anne ØstvoldD 11-12 (21)35.46+16.5812.46
19Ferdinand FremmingH 13-16 (54)17.52+4.326.22
20Bjørn Anders FlågenH 17- (70)13.56+2.265.09
21Marianne ReuschD 40- (26)27.49+10.369.56
22Sofie Skyttersæter IversenD 17- (74)17.30+2.146.28
23Ida Marie FlågenD 13-16 (55)20.02+3.237.25
29Fridtjof ReuschH 13-16 (54)20.07+6.477.11
31Karen SkaugeD 13-16 (55)23.21+6.428.38
34Guro LinneboD 13-16 (55)24.09+7.308.56
38Alexander RødstenH 40- (43)26.57+12.299.37
42Hannah Syrdal ØenD 13-16 (55)26.06+9.279.40
42Christian  LøvenskioldH 13-16 (54)27.54+14.349.57
44Ella BerstadD 13-16 (55)26.46+10.079.54
44Petter Astrup ArnesenH 17- (70)15.17+3.475.39
49Fredrik Berning BorchseniusH 13-16 (54)39.59+26.3914.16
0Arild dy BaumannH 13-16 (54)diskvalifisert

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lukas PetersonH 17- (70)13.22+1.524.57

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Ivar SeierstadH 17- (70)15.00+3.305.33
68Torbjørn DalløkkenH 17- (70)24.22+12.529.01

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Pauline MyklebustD 11-12 (21)27.20+8.329.45
10Brita Opheim SauarD 40- (26)20.52+3.397.27
24Lotta MyhreD 40- (26)37.52+20.3913.31
33Christian Fredrik BorgH 13-16 (54)21.02+7.427.30
50Jo Ulltveit-MoeH 50- (57)24.45+9.009.10
53Erik BorgH 50- (57)28.32+12.4710.34
0Martin Christoffer BorgH 11-12 (13)diskvalifisert
0Eirik Røhne SkoftelandH 13-16 (54)diskvalifisert

IL Tyrving

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inge GunnesH 40- (43)14.285.10
3Hege FeiringD 40- (26)18.24+1.116.34
3Eivind HoffH 50- (57)16.03+0.185.56
4Bjørn EkebergH 17- (70)12.11+0.414.30
4Vegard BroxH 40- (43)14.41+0.135.14
4Are KristiansenH 50- (57)16.05+0.205.57
4Hasse BergstrømH 70- (19)23.11+1.498.35
5Kjersti SkantzeD 50- (43)20.14+1.087.29
6Solveig SikkelandD 50- (43)20.20+1.147.31
6Geir HoffH 40- (43)15.37+1.095.34
6Per SlungaardH 50- (57)16.13+0.286.00
7Kjell Gorm RøkkeH 70- (19)24.19+2.579.00
8Oda J SikkelandD 17- (74)16.15+0.596.01
8Per Kristian EkebergH 60- (21)20.37+2.387.38
9Bjørn Henning GrandalH 50- (57)16.33+0.486.07
9Jørgen HolmboeH 70- (19)25.54+4.329.35
11Ådne SkjærsteinH 13-16 (54)16.09+2.495.46
11Ingrid BergeD 17- (74)16.36+1.206.08
11Trond LundH 40- (43)16.15+1.475.48
12Mari Jevne ArnesenD 17- (74)16.41+1.256.10
13Marianne NjåsteinD 50- (43)21.28+2.227.57
13Nora SkauenD 40- (26)21.56+4.437.50
13Ivar RefslandH 60- (21)21.57+3.588.07
14Helene Lund-JohansenD 17- (74)16.54+1.386.15
15Åshild FlatebakkenD 50- (43)21.48+2.428.04
17Linn HokholtD 17- (74)17.12+1.566.22
17Anne Kristine NorderudD 50- (43)22.21+3.158.16
20Mina JørgensenD 13-16 (55)19.47+3.087.19
21Maren NorderudD 17- (74)17.27+2.116.27
23Ane Næsset RamtvedtD 17- (74)17.31+2.156.29
25Kirsti Grundnes BergD 50- (43)24.11+5.058.57
25Egil EideH 50- (57)18.26+2.416.49
27Stian BergersenH 17- (70)14.24+2.545.20
28Sidsel NørstebøD 50- (43)24.47+5.419.10
30Ingrid Lund HovdenD 13-16 (55)22.44+6.058.25
30Berit DanielsenD 50- (43)25.09+6.039.18
31Eirik RavnanH 17- (70)14.36+3.065.24
31Else GrandalD 50- (43)25.14+6.089.20
35Markus LivingH 17- (70)14.47+3.175.28
38Stine NjåsteinD 17- (74)19.31+4.157.13
40Jens Christian HolstH 40- (43)30.20+15.5210.50
40Hallvard BergH 50- (57)21.23+5.387.55
43Tuva Nesheim FlatebakkenD 17- (74)20.21+5.057.32
45Silje SlungaardD 13-16 (55)27.55+11.1610.20
45Karoline AndersenD 17- (74)20.33+5.177.36
46Solveig Eline BergD 17- (74)20.37+5.217.38
46Gunnar A FiskumH 17- (70)15.23+3.535.41
47Kristine FjeldboD 17- (74)20.38+5.227.38
49Kristine SolbakkenD 13-16 (55)29.09+12.3010.47
51Linnea HolstD 13-16 (55)29.55+13.1611.04
52Kaja GrandalD 13-16 (55)30.00+13.2111.06
52Camilla StridsklevD 17- (74)20.52+5.367.43
52Are NjåsteinH 50- (57)25.48+10.039.33
60Elin EkebergD 17- (74)23.01+7.458.31
62Torill Sjødin DrangeD 17- (74)23.06+7.508.33
67Thea Feiring HaltiaD 17- (74)24.02+8.468.54
71Yvonne SvendsenD 17- (74)33.28+18.1212.23
0Thor NorderudH 50- (57)diskvalifisert

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Åse BrødholtD 60- (7)27.52+8.4110.19
0Fredrik LarsenH 40- (43)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Egil HusethH 60- (21)23.24+5.258.40Last ned GPS-spor i gpx-format
16Jon FanavollH 70- (19)34.55+13.3312.55
17Odd Eide-FredriksenH 60- (21)23.30+5.318.42
0Pål BenjaminsenH 60- (21)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon FærdenH 70- (19)22.10+0.488.12
12Gunn-Torill HokholtD 50- (43)21.27+2.217.56
23Bjørnar GammelsæterH 50- (57)18.18+2.336.46
31Trond Sigvald HetlandH 40- (43)19.43+5.157.02
37Audun HokholtH 17- (70)14.55+3.255.31
39Linda GammelsæterD 17- (74)19.34+4.187.14

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Trine Marit Justad RaaenD 50- (43)23.17+4.118.37
20Ingrid LestebergD 11-12 (21)1.00.36+41.4821.38
26Ola LestebergH 40- (43)18.07+3.396.28
0Ann-Karin LestebergD 40- (26)diskvalifisert

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lars BaklidH 50- (57)17.01+1.166.18
20Erik SaugerudH 50- (57)18.09+2.246.43
43Oskar BaklidH 13-16 (54)29.02+15.4210.22

Kvillebyns SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Christian Faruga KarldénH 17- (70)14.02+2.325.11

Kårvåg IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Stig Hultgreen KarlsenH 60- (21)21.31+3.327.58

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ingemar Jansson HaverstadH 50- (57)19.18+3.337.08
0Helga HaverstadD 60- (7)diskvalifisert

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Kari SvingheimD 17- (74)17.24+2.086.26
0Inger Liv BjerkreimD 17- (74)diskvalifisert

Lillomarka OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Stian LillegårdH rekrutt (18)16.3810.23
3Matthew SpeakeH 17- (70)12.10+0.404.30
4Emilie Ruste FløD 11-12 (21)26.19+7.319.23
5Svein NygårdH 50- (57)16.06+0.215.57
7Toril HallanD 50- (43)20.32+1.267.36
8Stein BlomsethH 50- (57)16.20+0.356.02
16Vidar BenjaminsenH 50- (57)17.17+1.326.24
19Netta Bar-NathanD 13-16 (55)19.44+3.057.18
25Mathias Pedersen VoldH 13-16 (54)18.44+5.246.41
34Frøy GrøndahlD 50- (43)26.00+6.549.37
36Assaf Bar-NathanH 40- (43)21.36+7.087.42
38Elin FløD 13-16 (55)25.11+8.329.19
39Jens Johan BrekkeH 17- (70)15.01+3.315.33
39Johan MattssonH 50- (57)21.16+5.317.52
40Elias Skjolden SørensenH 17- (70)15.02+3.325.34
54Kristian Markhus BrekkeH 17- (70)16.30+5.006.06
56Ingvild C. FleisjeD 17- (74)21.11+5.557.50
66Rudi B OlsenH 17- (70)23.33+12.038.43

Lommedalen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Per NeilandH 70- (19)diskvalifisert

Micado

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Paul HinschH 50- (57)diskvalifisert

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Audun BjerknesH 40- (43)15.53+1.255.40
38Grete BerntsenD 50- (43)31.01+11.5511.29
38Morten KarlsenH 50- (57)21.03+5.187.47

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Gløgård StensrudH 11-12 (13)21.227.54
2Kari Elisabeth NatvigD 60- (7)19.37+0.267.15
5John Thomas PetersenH 70- (19)23.54+2.328.51
14Christian GløgårdH 40- (43)16.33+2.055.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Eline Storvik GrønvoldD 17- (74)21.20+6.047.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Silje SimonsenD 17- (74)23.26+8.108.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Hege RustadD 40- (26)27.41+10.289.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Håvard ChristiansenH 50- (57)24.11+8.268.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Roar GuddingH 70- (19)29.56+8.3411.05

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Harald KvisliH 50- (57)17.17+1.326.24

Nydalen orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jo Bogstrand IngvaldsenH rekrutt (18)17.0310.39

Nydalen orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0ISak AndersenH rekrutt (18)23.0214.23

Nydalen orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Synne RøstadsandD 17- (74)22.18+7.028.15

Nydalen orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sondre GullordH 17- (70)diskvalifisert

Nydalens SK

104 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Helene ScheeleD rekrutt (13)14.589.21
0Sondre HafskjoldH rekrutt (18)35.05+12.0321.55
0Andreas N. AspelundH rekrutt (18)35.36+12.3422.15
0Sondre Tandberg ØhrnH rekrutt (18)15.429.48
1Oda ScheeleD 13-16 (55)16.396.09
1Lars Young VikH 13-16 (54)13.204.45
1Anne MadslienD 50- (43)19.067.04
1Ellen Marie TurterD 60- (7)19.117.06
1Jon Iver BakkenH 50- (57)15.455.50
2Pia Young VikD 13-16 (55)16.56+0.176.16
2Halvor Tørnqvist HaldenH 13-16 (54)13.35+0.154.51
2Maja Mo HjelsethD 11-12 (21)19.04+0.166.48
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (54)13.40+0.204.52
4Marte Madslien BakkenD 13-16 (55)17.24+0.456.26
4Kari MadslienD 50- (43)19.37+0.317.15
5Teodor Mo HjelsethH 13-16 (54)15.26+2.065.30
5Eirik Langedal BreivikH 17- (70)12.24+0.544.35
6Marion HuberD 17- (74)15.42+0.265.48
6Hanne Wærp HaugeD 11-12 (21)27.26+8.389.47
6Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (26)19.05+1.526.48
7Mari AarsethD 11-12 (21)28.42+9.5410.15
8Marie ScheeleD 11-12 (21)28.53+10.0510.18
8Alix Young VikD 50- (43)20.57+1.517.45
8Bojan BlumensteinH 17- (70)12.52+1.224.45
8Helena AxelssonD 40- (26)19.44+2.317.02
9Sindre RønningH 17- (70)12.53+1.234.46
9Christian VogelsangH 40- (43)15.56+1.285.41
10Tobias EspedalH 13-16 (54)16.04+2.445.44
10Einar LunøeH 50- (57)16.44+0.596.11
11Vetle Frydenlund NorlingH 11-12 (13)46.14+24.5217.07
11Sverre Waaler KaasH 17- (70)13.16+1.464.54
11Jan Tore HenriksenH 50- (57)16.56+1.116.16
12Torstein HoleH 40- (43)16.26+1.585.52
13Marie LilandD 13-16 (55)18.49+2.106.58
14Ada WulfsbergD 13-16 (55)19.05+2.267.04
14Kasper Bakken UlsethH 13-16 (54)16.44+3.245.58
15Kjetil EspedalH 50- (57)17.03+1.186.18
16Aurora Wilkens JernbergD 13-16 (55)19.38+2.597.16
16Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (55)19.38+2.597.16
16Gaute BerganH 13-16 (54)17.26+4.066.13
16Thomas NipenH 17- (70)13.39+2.095.03
16Bjørn HaugeH 40- (43)16.41+2.135.57
16Solveig BerganD 40- (26)24.34+7.218.46
17Tiril Ebon EspedalD 11-12 (21)38.36+19.4813.47
17Jostein TandbergH 17- (70)13.42+2.125.04
17Michael DähnnH 40- (43)16.47+2.195.59
18Anne Johanne LindD 17- (74)17.18+2.026.24
18Jørgen WulfsbergH 17- (70)13.47+2.175.06
18Ole Petter HaugenH 50- (57)17.25+1.406.27
18Cecilie Wærp HaugeD 40- (26)25.09+7.568.58
19Magdalena CermakovaD 17- (74)17.24+2.086.26
21Axel AaldeH 13-16 (54)18.28+5.086.35
21Anne C TurterD 50- (43)23.22+4.168.39
21Knut AaldeH 40- (43)17.25+2.576.13
21Børge PedersenH 50- (57)18.13+2.286.44
22Ea LunøeD 13-16 (55)19.58+3.197.23
22Anders Håvard LarsenH 13-16 (54)18.29+5.096.36
23Synnøve Lyssand SandbergD 50- (43)24.04+4.588.54
24Arianna TauferD 17- (74)17.34+2.186.30
24Kathrine LunøeD 50- (43)24.05+4.598.55
25Christine Turter SandvoldD 17- (74)17.35+2.196.30
25Oda LægranD 17- (74)17.35+2.196.30
25Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (70)14.17+2.475.17
26Joakim Wilkens JernbergH 13-16 (54)19.07+5.476.49
27Vemund HeierH 13-16 (54)19.20+6.006.54
27Toril NesD 17- (74)17.42+2.266.33
28Lisbeth VollD 17- (74)17.43+2.276.33
28Daniel Azagra NæssH 13-16 (54)19.32+6.126.58
28Sander H. RogndokkenH 17- (70)14.32+3.025.22
28Espen JernbergH 40- (43)19.06+4.386.49
29Helena StubberudD 50- (43)24.58+5.529.14
30Storm KleivaH 13-16 (54)20.45+7.257.24
30Helge StubberudH 50- (57)19.34+3.497.14
31Jonas AarsethH 13-16 (54)20.51+7.317.26
31Bjørn Erik ReinsethH 50- (57)19.36+3.517.15
32Fredrik SaugestadH 40- (43)19.48+5.207.04
32Anne Marit BjergaardD 50- (43)25.53+6.479.35
33Marie SaugestadD 13-16 (55)24.06+7.278.55
33Sam LunøeH 17- (70)14.41+3.115.26
34Hanne NøvikD 17- (74)18.58+3.427.01
35Cristina LuisD 17- (74)19.02+3.467.02
35Elias StubberudH 13-16 (54)22.29+9.098.01
37Elise Wærp HaugeD 13-16 (55)24.51+8.129.12
40Hannah MansD 13-16 (55)25.48+9.099.33
40Rolf Andreas BergH 13-16 (54)26.38+13.189.30
42Frida Bakken UlsethD 17- (74)20.18+5.027.31
43Audun BerganH 17- (70)15.14+3.445.38
44Karen BjergaardD 17- (74)20.22+5.067.32
45Per SandbergH 50- (57)22.37+6.528.22
46Eirik Frydenlund NorlingH 13-16 (54)30.47+17.2710.59
48Marit OwrenD 17- (74)20.43+5.277.40
50Theo Ring GiskeH 13-16 (54)44.08+30.4815.45
50Markus GladH 17- (70)15.42+4.125.48
51Joanna ErikssonD 17- (74)20.51+5.357.43
53Martha Nesheim KøberD 13-16 (55)31.02+14.2311.29
53Marie UllevålseterD 17- (74)20.57+5.417.45
56Kyongsa RiH 17- (70)16.57+5.276.16
58Elena GrandD 17- (74)21.44+6.288.02
65Vilde Frydenlund NorlingD 17- (74)23.43+8.278.47
66Marianne BakkenD 17- (74)23.44+8.288.47
0Kristian StrømH 13-16 (54)diskvalifisert
0Anna LampinenD 17- (74)diskvalifisert
0Anne MyhrD 50- (43)diskvalifisert
Anders BjergaardH 17- (70)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ole Kristian SteinbekkenH 70- (19)26.46+5.249.54
32Per Ivar SveheimH 50- (57)19.44+3.597.18
58Øyvind SteinbekkenH 17- (70)17.21+5.516.25

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stein KlyveH 60- (21)18.47+0.486.57
22Linda FredhD 40- (26)34.22+17.0912.16
28Hallvard KorenH 50- (57)19.20+3.357.09
57Morten TangenH 17- (70)17.13+5.436.22

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Marita HernandezD 50- (43)22.11+3.058.12

Open iT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Terje Wiig MathisenH 60- (21)18.15+0.166.45

Oppsal Orientering

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Åse LuråsD rekrutt (13)20.2212.43
0Iben Johansen-BarliD rekrutt (13)32.39+10.0820.24
0Julia Malathi Brox RayamajhiD rekrutt (13)23.03+0.3214.24
0Ingrid Johansen-BarliD rekrutt (13)16.3110.19
0Tuva Berger GjelstadD rekrutt (13)22.3114.04
0Linea Kalleson RøedD rekrutt (13)16.2510.15
0Maja Kalleson RøedD rekrutt (13)17.2210.51
0Eirin KolshusD rekrutt (13)41.13+18.4225.45
0Synne Syversen GihleD rekrutt (13)32.26+9.5520.16
0Olav Solheim UndebergetH rekrutt (18)14.599.21
0Simen SkeideH rekrutt (18)33.00+9.5820.37
0Magnus Syversen GihleH rekrutt (18)35.27+12.2522.09
0Gabriel SolemH rekrutt (18)22.0413.47
0Simen ÅnensenH rekrutt (18)36.27+13.2522.46
1Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (21)18.486.42
2Sondre OlaussenH 11-12 (13)22.25+1.038.18
3Christoffer ÅnensenH 11-12 (13)22.53+1.318.28
5Jakob A. GjedeboH 11-12 (13)26.26+5.049.47
5Morten MoslandH 40- (43)15.23+0.555.29
5Margaret RoseveareD 60- (7)32.51+13.4012.09
6Ane Sofie KroghD 13-16 (55)17.44+1.056.34
8Roar BjordalH 70- (19)24.24+3.029.02
9Sofie Solheim UndebergetD 11-12 (21)28.56+10.0810.20
12Sjur Solli WilhelmsenH 11-12 (13)1.05.43+44.2124.20
13Anselm ReichenbachH 13-16 (54)16.39+3.195.56
15Snorre VegganH 40- (43)16.35+2.075.55
17Jonas KroghH 13-16 (54)17.43+4.236.19
18Tina KallesonD 13-16 (55)19.42+3.037.17
18Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-16 (54)17.51+4.316.22
18Mari KallesonD 11-12 (21)51.11+32.2318.16
19Marie Bjordal VegganD 11-12 (21)51.41+32.5318.27
22Per-Ivar NikolaisenH 40- (43)17.31+3.036.15
24Rolf HustvedtH 40- (43)17.38+3.106.17
27Martin ReichenbachH 40- (43)19.02+4.346.47
30Marit ValaD 17- (74)17.57+2.416.38
32Katrine Bjordal VegganD 13-16 (55)23.50+7.118.49
33Runar ThorstensenH 40- (43)21.03+6.357.31
36Eskil KolshusH 13-16 (54)23.11+9.518.16
37Stein MellaH 50- (57)20.47+5.027.41
40Dagrun Brox RayamajhiD 17- (74)19.46+4.307.19
41Birk ThorstensenH 13-16 (54)27.46+14.269.55
45Jan Andreas EdstrømH 17- (70)15.18+3.485.40
46Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (55)27.56+11.1710.20
49Lavran ThorstensenH 17- (70)15.34+4.045.45
50Ingrid LuråsD 13-16 (55)29.12+12.3310.48
59Ole Martin EdstrømH 17- (70)17.34+6.046.30
61Inger RødnesD 17- (74)23.04+7.488.32
63Torjus Lyng KallerudH 17- (70)20.01+8.317.24
65Magnus ZachariasenH 17- (70)22.22+10.528.17
66Martin LangaasH 17- (70)23.33+12.038.43
0Vemund Solli WilhelmsenH 13-16 (54)diskvalifisert
0Ane HustvedtD 11-12 (21)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Audrun UtskarpenD 40- (26)18.36+1.236.38
7Are EriksenH 60- (21)19.54+1.557.22
24Mikael OlaussonH 17- (70)14.04+2.345.12
34Guttorm L EggeH 50- (57)19.46+4.017.19
48Hanne Maria VisterD 17- (74)20.43+5.277.40

Raumar Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Øistein Fagerli NæssH 13-16 (54)15.32+2.125.32
7Bent SkatvedtH 50- (57)16.19+0.346.02
9Anders HorveiH 13-16 (54)15.50+2.305.39Last ned GPS-spor i gpx-format
10Nora SørbergD 11-12 (21)29.58+11.1010.42
10Tommy SkårbøH 40- (43)16.14+1.465.47
11Pernille SønsterudbråtenD 13-16 (55)18.39+2.006.54
12Kristine Eide RappD 13-16 (55)18.40+2.016.54
13Anders KronbergH 50- (57)17.01+1.166.18
15Anne-Grete AustadD 40- (26)23.41+6.288.27
17Heidi ØstliD 40- (26)24.57+7.448.54
20Ståle SønsterudbråtenH 40- (43)17.17+2.496.10
20Jan SveenH 60- (21)27.04+9.0510.01
26Hanne Eide RappD 13-16 (55)21.41+5.028.01
29Hedda SkatvedtD 17- (74)17.50+2.346.36
30Øystein RappH 40- (43)19.42+5.147.02
37Mathilde SønsterudbråtenD 17- (74)19.28+4.127.12
37Ida EngenD 50- (43)29.44+10.3811.00
43Pål Kogstad NæssH 50- (57)22.01+6.168.09
54Morten EngebretsenH 50- (57)33.04+17.1912.14
64Øystein Bieltvedt SkeieH 17- (70)20.33+9.037.36
70Linda EngenD 17- (74)28.29+13.1310.32

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Helge RevhaugH 70- (19)22.43+1.218.24

Røyken OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Torgeir StrandhagenH 60- (21)19.15+1.167.07
14Tone SkramD 40- (26)23.17+6.048.18
33Eva SyversenD 50- (43)25.56+6.509.36

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Roar FjeldboH 50- (57)16.57+1.126.16

Sentrum OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut Harald HyllesethH 40- (43)14.35+0.075.12
11Randi HøilundD 40- (26)21.04+3.517.31
19Mari TaraldrudD 40- (26)26.14+9.019.22
23Ruth-Marie Høilund LerD 40- (26)35.22+18.0912.37
34Felix R. HyllesethH 13-16 (54)21.51+8.317.48
62Tobias R. HyllesethH 17- (70)19.33+8.037.14

SK Vidar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Aurora Opheim SauarD 17- (74)diskvalifisert

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald HoviH 60- (21)17.596.39
9Grete S B HoviD 50- (43)21.06+2.007.48

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Carl-Fred. KolderupH 70- (19)42.07+20.4515.35

Statsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Anne HinschD rekrutt (13)18.2711.31

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Håkon Nergaard BergH 17- (70)18.26+6.566.49

Thales

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Eva ReistadD 60- (7)43.28+24.1716.05

TRY IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Christina BrautasetD 13-16 (55)24.19+7.409.00

TRY IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ola Nymark VeumH rekrutt (18)13.128.15

TRY IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Niklolai Steenfeldt FossH rekrutt (18)13.108.13

TRY IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Christian  Steenfeldt FossH rekrutt (18)13.078.11

TRY IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Tor Steenfeldt FossH 50- (57)23.53+8.088.50

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Erling SommerfeldtH 17- (70)15.24+3.545.42

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ketil BergeH 60- (21)18.48+0.496.57
40Lena HammerD 50- (43)34.18+15.1212.42

Østmarka OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Odin TellesbøH 40- (43)14.34+0.065.12Last ned GPS-spor i gpx-format
8Mathias LinløkkenH 11-12 (13)37.37+16.1513.55
9Alexandra LinløkkenD 13-16 (55)18.20+1.416.47
13Anna Cecilie LinløkkenD 17- (74)16.49+1.336.13
18Linda HanssenD 50- (43)22.31+3.258.20
19Helge BakkehøiH 40- (43)17.16+2.486.10
21Janna Sofie TellesbøD 13-16 (55)19.52+3.137.21
23Erik NæssH 50- (57)18.18+2.336.46
25Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16 (55)21.38+4.598.00
26Hans Kristian Stubban HygenH 17- (70)14.20+2.505.18
28Inga Cathrin WinsvoldD 13-16 (55)22.23+5.448.17
29Terje LinløkkenH 50- (57)19.33+3.487.14
35Ingrid NermoenD 50- (43)27.18+8.1210.06
37John OtterleiH 13-16 (54)24.08+10.488.37
37Knut Johan WinsvoldH 40- (43)26.10+11.429.20
38Tor Magnus GrøstadH 13-16 (54)24.14+10.548.39
42Bjørn ChristensenH 50- (57)21.57+6.128.07
43Sigrid NermoenD 13-16 (55)26.07+9.289.40
46Thomas GrøstadH 50- (57)23.38+7.538.45
63Marie Hammer IversenD 17- (74)23.11+7.558.35

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Halvor SteinsholtH 17- (70)16.52+5.226.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor