Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

D 17-

2 700 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK15.16
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.19+0.03
3Agnes LeoHalden SK15.20+0.04
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.26+0.10
5Marthe GløersenBækkelagets SK15.38+0.22
6Marion HuberNydalens SK15.42+0.26
7Louise OramBækkelagets SK15.58+0.42
8Oda J SikkelandIL Tyrving16.15+0.59
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.31+1.15
10Maren GrandeFrol IL16.35+1.19
11Ingrid BergeIL Tyrving16.36+1.20
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving16.41+1.25
13Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16.49+1.33
14Helene Lund-JohansenIL Tyrving16.54+1.38
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17.09+1.53
16Pernille KatlaFossum IF17.10+1.54
17Linn HokholtIL Tyrving17.12+1.56
18Anne Johanne LindNydalens SK17.18+2.02
19Kari SvingheimLillehammer OK17.24+2.08
19Magdalena CermakovaNydalens SK17.24+2.08
21Maren NorderudIL Tyrving17.27+2.11
22Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17.30+2.14
23Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving17.31+2.15
24Arianna TauferNydalens SK17.34+2.18
25Christine Turter SandvoldNydalens SK17.35+2.19
25Oda LægranNydalens SK17.35+2.19
27Toril NesNydalens SK17.42+2.26
28Lisbeth VollNydalens SK17.43+2.27
29Hedda SkatvedtRaumar Orientering17.50+2.34
30Marit ValaOppsal Orientering17.57+2.41
31Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.05+2.49
32Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.13+2.57
33Marit IsachsenAsker Skiklubb18.51+3.35
34Hanne NøvikNydalens SK18.58+3.42
35Cristina LuisNydalens SK19.02+3.46
36Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK19.11+3.55
37Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19.28+4.12
38Stine NjåsteinIL Tyrving19.31+4.15
39Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.34+4.18
40Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering19.46+4.30
41Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK19.50+4.34
42Frida Bakken UlsethNydalens SK20.18+5.02
43Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving20.21+5.05
44Karen BjergaardNydalens SK20.22+5.06
45Karoline AndersenIL Tyrving20.33+5.17
46Solveig Eline BergIL Tyrving20.37+5.21
47Kristine FjeldboIL Tyrving20.38+5.22
48Hanne Maria VisterOslostudentenes IK20.43+5.27
48Marit OwrenNydalens SK20.43+5.27
50Julie Hilland AndersenHalden SK20.46+5.30
51Joanna ErikssonNydalens SK20.51+5.35
52Camilla StridsklevIL Tyrving20.52+5.36
53Marie UllevålseterNydalens SK20.57+5.41
54Tonje Rognerud BøeFossum IF21.04+5.48
55Ingrid HasaasFossum IF21.08+5.52
56Ingvild C. FleisjeLillomarka OL21.11+5.55
57Eline Storvik GrønvoldNOTEAM21.20+6.04
58Elena GrandNydalens SK21.44+6.28
59Synne RøstadsandNydalen orientering22.18+7.02
60Elin EkebergIL Tyrving23.01+7.45
61Inger RødnesOppsal Orientering23.04+7.48
62Torill Sjødin DrangeIL Tyrving23.06+7.50
63Marie Hammer IversenØstmarka OK23.11+7.55
64Silje SimonsenNOTEAM23.26+8.10
65Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK23.43+8.27
66Marianne BakkenNydalens SK23.44+8.28
67Thea Feiring HaltiaIL Tyrving24.02+8.46
68Johanne Øderud VatneBækkelagets SK24.37+9.21
69Ingvild AukanFlosta IL27.11+11.55
70Linda EngenRaumar Orientering28.29+13.13
71Yvonne SvendsenIL Tyrving33.28+18.12
0Inger Liv BjerkreimLillehammer OKdiskvalifisert
0Aurora Opheim SauarSK Vidardiskvalifisert
0Anna LampinenNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor