Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 8
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 13 september 2017

N

1 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll23.5414.18
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL42.39+18.4525.32
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL40.04+16.1023.59
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL47.25+23.3128.23
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert

C

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL20.379.04
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll26.21+5.4411.36
3Peder MoOL Toten-Troll30.18+9.4113.20
4Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering30.51+10.1413.35
5Mats LigaardenGjø-Vard OL38.01+17.2416.44
6Johannes HøieGjø-Vard OL48.16+27.3921.15
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet

B

3 570 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll53.2514.57
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering56.05+2.4015.42
3Margrete JørandliGjø-Vard OL1.02.32+9.0717.30
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.02.38+9.1317.32
5Svein SolerødOL Toten-Troll1.09.03+15.3819.20
6Live Raknes SogstadGjø-Vard OL1.11.33+18.0820.02
7Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.12.39+19.1420.21
8Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.17.37+24.1221.44
9Maren SogstadGjø-Vard OL1.28.09+34.4424.41
10Celine VistedGjø-Vard OL1.37.36+44.1127.20
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLdiskvalifisert

A

4 690 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering39.158.22
2Øyvind LienGjø-Vard OL44.25+5.109.28
3Anders SollienOL Toten-Troll44.30+5.159.29
4Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll44.45+5.309.32
5Lars LienGjø-Vard OL47.37+8.2210.09
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll47.41+8.2610.10
7Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll48.58+9.4310.26
8Hege SolerødGjø-Vard OL53.21+14.0611.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Lars LodgaardRaufoss IL Orientering55.30+16.1511.50
10Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL56.00+16.4511.56
11Håvard KvammeOL Toten-Troll56.57+17.4212.08
12Vanja StaffOL Toten-Troll1.01.21+22.0613.04
13Even ErlienGjø-Vard OL1.02.15+23.0013.16
14Jakob MoOL Toten-Troll1.04.30+25.1513.45
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.05.56+26.4114.03
16Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.13.50+34.3515.44
17Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.16.21+37.0616.16
Eirin LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor