Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 6
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 30 august 2017

N

2 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll27.2413.37
0Johannes HøieGjø-Vard OL26.4013.16
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL22.5411.23
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL17.468.50
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL29.42+2.1814.46
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll16.047.59
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll29.50+2.2614.50
0Mats LigaardenGjø-Vard OL16.458.20
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL25.5912.55
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL55.58+28.3427.50

C

2 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL28.4611.14
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll48.16+19.3018.51
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orienteringbrutt
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringbrutt

B

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Visted-HansenGjø-Vard OL34.5911.04
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL36.01+1.0211.23
3Erik HaugenRingsaker OK40.53+5.5412.56
4Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering42.28+7.2913.26
5Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering46.13+11.1414.37
6May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL49.38+14.3915.42
7Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering54.43+19.4417.18
8Hildegunn LindstadOL Toten-Troll56.34+21.3517.54
9Tor WallinSnertingdal IF Orientering58.51+23.5218.37
10Celine VistedGjø-Vard OL1.02.04+27.0519.38
11Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.04.46+29.4720.29
Jan Erik BodaySnertingdal IF Orienteringbrutt

A

4 440 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin ØhmanGjø-Vard OL39.498.58
2Anders SollienOL Toten-Troll42.27+2.389.33
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering45.21+5.3210.12
4Lars LienGjø-Vard OL46.18+6.2910.25
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll48.37+8.4810.56
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll50.44+10.5511.25
7Håvard KvammeOL Toten-Troll50.46+10.5711.26
8Ola BroxOL Toten-Troll54.09+14.2012.11
9Hege SolerødGjø-Vard OL55.11+15.2212.25
10Elias ØhmanGjø-Vard OL57.16+17.2712.53
11Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.00.41+20.5213.40
12Even ErlienGjø-Vard OL1.02.09+22.2013.59
13Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.06.11+26.2214.54
14Margrete JørandliGjø-Vard OL1.06.30+26.4114.58
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Vanja StaffOL Toten-Trolldiskvalifisert
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor