Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 5
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 14 juni 2017

N

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll24.3317.32
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18.5113.27
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL40.21+15.4828.49

C

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL23.497.26
2Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL25.50+2.018.04
3Inger Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL38.15+14.2611.57
4Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL38.30+14.4112.01
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL43.49+20.0013.41
6Hege SolerødGjø-Vard OL45.44+21.5514.17
7Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL50.38+26.4915.49
Eva StensrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

B

3 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL38.2612.00
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL39.54+1.2812.28
3Sigmund HansenGjø-Vard OL40.43+2.1712.43
4Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL43.33+5.0713.36
5Wigard NilsenGjø-Vard OL44.00+5.3413.45
6Håvard GjestvangOL Toten-Troll44.13+5.4713.49
7Margrete JørandliGjø-Vard OL47.03+8.3714.42
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL49.44+11.1815.32
9Berit BergsetVeten IL50.24+11.5815.45
10Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering55.29+17.0317.20
11Amund FlaskerudOL Toten-Troll58.28+20.0218.16
12Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll59.11+20.4518.29
13Svein SolerødOL Toten-Troll59.55+21.2918.43
14Roar SkoglundVeten IL1.04.14+25.4820.04
15Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll1.05.05+26.3920.20
16Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.08.53+30.2721.31
17Eirin LodgaardByåsen IL1.13.37+35.1123.00
18Oda LodgaardRaufoss IL Orientering1.14.08+35.4223.10
19Maren SogstadGjø-Vard OL1.31.43+53.1728.39
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet

A

4 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll53.5711.00
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL55.35+1.3811.20
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll55.55+1.5811.24
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll57.23+3.2611.42
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.00.32+6.3512.21
6Håvard KvammeOL Toten-Troll1.00.48+6.5112.24
7Lars LienGjø-Vard OL1.04.18+10.2113.07
8Øyvind LienGjø-Vard OL1.04.56+10.5913.15
9Ola BroxOL Toten-Troll1.06.41+12.4413.36
10Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.07.45+13.4813.49
11Vanja StaffOL Toten-Troll1.14.10+20.1315.08
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.22.15+28.1816.47
13Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.23.25+29.2817.01
14Even ErlienGjø-Vard OL1.25.38+31.4117.28
15Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.33.21+39.2419.03
16Turid GiilRond OL2.05.53+1.11.5625.41
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert
Anders SollienOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor