Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 31 mai 2017

Gjø-Vard OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Isabel Elin Halmstad AndersenN (9)32.2816.59
0Johannes HøieN (9)33.21+0.5317.27
0Madeleine Aaslund JenackN (9)25.2413.17
0Emilie Kloppbakken StenbrendenN (9)48.48+16.2025.32
0Kristine Villa KristiansenN (9)29.0115.11
0Sivert Isak TorsethN (9)41.54+9.2621.56
0Rikke Nordahl ØsterhusN (9)32.37+0.0917.04
1Even LienC (7)25.2211.28
1Martin ØhmanA (21)40.158.43
2Jasmin SchwammbergerB (16)41.57+5.4611.41
2Elias ØhmanA (21)41.03+0.488.54
3Inger-Lise Halmstad AndersenC (7)30.40+5.1813.52
3Live Raknes SogstadB (16)44.23+8.1212.21
4Emma Visted HansenB (16)44.30+8.1912.23
5Anna Emilie TorsethC (7)37.10+11.4816.49
7Mats LigaardenC (7)45.24+20.0220.32
7Sigmund HansenB (16)54.01+17.5015.02
7Lars LienA (21)52.05+11.5011.17
8Celine VistedB (16)54.09+17.5815.05
9Ole Edvard SnuggerudB (16)55.41+19.3015.30
9Hege SolerødA (21)55.09+14.5411.57Last ned GPS-spor i gpx-format
10Øystein SnuggerudB (16)1.00.11+24.0016.45
11Sune Raknes SogstadA (21)58.41+18.2612.43
12Philip FøyenA (21)1.03.54+23.3913.51
14Margrete JørandliA (21)1.11.31+31.1615.30
Eli Ringstad LienA (21)diskvalifisert
Olav SveumA (21)diskvalifisert
Øyvind LienA (21)ikke startet

OL Toten-Troll

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ole Solli KvikstadN (9)19.3910.17
1Håvard GjestvangB (16)36.1110.04
3Anders SollienA (21)41.13+0.588.56
4Nils Harald StaffA (21)48.20+8.0510.29
5Jakob MoA (21)49.44+9.2910.47
6Svein SolerødB (16)53.09+16.5814.48
6Bjarte LindstadA (21)50.20+10.0510.55
8Håvard KvammeA (21)52.46+12.3111.26
10Ola BroxA (21)55.51+15.3612.06
11Kasper HoelB (16)1.00.15+24.0416.46
12Johannes Bjørke SollienB (16)1.00.25+24.1416.49
13Vanja StaffA (21)1.09.04+28.4914.58
15Kjersti SmåstuenB (16)1.07.44+31.3318.52
16Andreas Bjørke SollienB (16)1.14.43+38.3220.48
16Hildegunn LindstadA (21)1.32.29+52.1420.03
Sigurd KvammeA (21)diskvalifisert
Peder MoN (9)ikke startet
Erlend SlokvikA (21)ikke startet

Raufoss IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Thor Morten SandungenN (9)31.5616.43
13Hans A. TingvoldB (16)1.03.42+27.3117.44
14Bjørn EriksrudB (16)1.03.47+27.3617.46

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Turid GiilA (21)1.42.26+1.02.1122.13

Snertingdal IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars WallinC (7)27.53+2.3112.37
4Erik WallinC (7)36.08+10.4616.20
5Anders Kvamme FeldeB (16)45.31+9.2012.40
6Kristoffer SkolsegC (7)37.59+12.3717.11
15Unn Mette KlopbakkenA (21)1.30.44+50.2919.40
18Kjetil HolmenA (21)1.56.30+1.16.1525.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor