Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 24 mai 2017

N-åpen

1 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll15.4810.32
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18.02+2.1412.01
3Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL19.36+3.4813.04
4Johannes HøieGjø-Vard OL21.48+6.0014.32
5Peder MoOL Toten-Troll21.52+6.0414.34
6Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering22.22+6.3414.54
7Eline KravdalGjø-Vard OL22.32+6.4415.01
8Elisde Hovda KristiandsenGjø-Vard OL22.52+7.0415.14
9Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering23.40+7.5215.46
10Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL27.03+11.1518.02
11Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL27.05+11.1718.03
12Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL27.12+11.2418.08
13Lars FlaskerudOL Toten-Troll32.21+16.3321.34
14Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL35.21+19.3323.34
15Therese HolmenSnertingdal IF Orientering40.02+24.1426.41

C

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL16.078.28
2Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering18.44+2.379.51
3Mats LigaardenGjø-Vard OL21.46+5.3911.27
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering23.40+7.3312.27
5Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering24.22+8.1512.49
6Helene KokslienSnertingdal IF Orientering28.11+12.0414.50
7Markus KvammeOL Toten-Troll35.55+19.4818.54
8Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL39.38+23.3120.51

B

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL16.497.18
2Lars WallinSnertingdal IF Orientering17.14+0.257.29
3Erik HasliSnertingdal IF Orientering20.43+3.549.00
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll22.20+5.319.42
5Tor WallinSnertingdal IF Orientering23.42+6.5310.18
6Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL24.28+7.3910.38
7Jan Erik BodaySnertingdal IF Orientering25.56+9.0711.16
8Guro MoOL Toten-Troll26.39+9.5011.35
9Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll27.47+10.5812.04
10Maren SogstadGjø-Vard OL28.20+11.3112.19

A

3 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering17.085.31
2Elias ØhmanGjø-Vard OL18.02+0.545.49
3Martin ØhmanGjø-Vard OL18.28+1.205.57
4Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.04+1.566.09
5Lars LienGjø-Vard OL19.19+2.116.13
6Anders SollienOL Toten-Troll19.51+2.436.24
7Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL20.12+3.046.30
8Olav SveumGjø-Vard OL20.54+3.466.44
9Agnethe HasliGjø-Vard OL21.00+3.526.46
10Jakob MoOL Toten-Troll21.09+4.016.49
11Sigurd KvammeOL Toten-Troll21.55+4.477.04
12Hege SolerødGjø-Vard OL22.30+5.227.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Philip FøyenGjø-Vard OL22.39+5.317.18
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll23.01+5.537.25
15Bjarte LindstadOL Toten-Troll23.03+5.557.26
16Håvard KvammeOL Toten-Troll23.18+6.107.30
17Eirin LodgaardByåsen IL23.46+6.387.40
18Marius StaffOL Toten-Troll23.49+6.417.40
19Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll24.07+6.597.46
20Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering24.31+7.237.54
21Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering25.36+8.288.15
22Hildegunn LindstadOL Toten-Troll27.43+10.358.56
23Vanja StaffOL Toten-Troll28.53+11.459.19
24Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll29.09+12.019.24
25Eli Ringstad LienGjø-Vard OL29.18+12.109.27
26Margrete JørandliGjø-Vard OL29.45+12.379.35
27Hildegunn NorlandGjø-Vard OL30.04+12.569.41
28Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering31.40+14.3210.12
29Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL37.08+20.0011.58
30Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL51.31+34.2316.37

D 13-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK17.187.31
2Emma Bangstad BergersenHamar OK18.10+0.527.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18.27+1.098.01
4Oline HyttebakkLøten o-lag20.38+3.208.58

D 17-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL22.597.24
2Eli StensliLøten o-lag33.46+10.4710.53

D 60-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK24.1410.32

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK29.5312.59

H 13-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering17.237.33
2Iver HyttebakkLøten o-lag17.45+0.227.43
3Håvard GjestvangOL Toten-Troll22.28+5.059.46
4Petter Stensli ForsethLøten o-lag28.27+11.0412.22

H 50-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode BergersenHamar OK23.537.42
2Lars LodgaardRaufoss IL Orientering23.57+0.047.43
3Stein Arne NegårdVang OL24.33+0.407.55
4Frode HaugHamar OK24.45+0.527.59
5Herman BakkeLøten o-lag30.35+6.429.51

H 60-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ØstbyeElverum OK23.277.33

H 70-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL17.007.23
2John Thomas PetersenNittedal OL18.04+1.047.51
3Knut WikstrømRingsaker OK20.42+3.429.00
4Bjørn MyhrmoenRond OL26.07+9.0711.21
5Svein SolerødOL Toten-Troll28.38+11.3812.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor