Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 3 mai 2017

Klasser: Visa alla | N | C | B | A

N

1 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL14.319.04
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL15.01+0.309.23
3Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering17.37+3.0611.00
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.39+3.0811.01
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering17.44+3.1311.05
6Selma BekkelundGjø-Vard OL18.31+4.0011.34
7Sivert AaslundSnertingdal IF Orientering19.52+5.2112.25
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering19.55+5.2412.26
9Therese HolmenSnertingdal IF Orientering20.52+6.2113.02
10Johannes HøieGjø-Vard OL22.12+7.4113.52
11Peder MoOL Toten-Troll23.04+8.3314.25
12Maiken Aileen HellebustSnertingdal IF Orientering23.18+8.4714.33
13Isabella AaslundSnertingdal IF Orientering23.45+9.1414.50
14Thor Morten SandungenRaufoss IL Orientering24.15+9.4415.09
15Benjamin LiumRaufoss IL Orientering24.21+9.5015.13
16Amina HenriksveenSnertingdal IF Orientering24.27+9.5615.16
17Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL24.50+10.1915.31
18Linus BekkelundGjø-Vard OL25.33+11.0215.58
19Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL28.16+13.4517.40
20Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL28.19+13.4817.41
21Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL32.06+17.3520.03
22Lars FlaskerudOL Toten-Troll34.29+19.5821.33
23Mina HolmenSnertingdal IF Orientering47.19+32.4829.34
24Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL53.41+39.1033.33

C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL18.379.18
2Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering23.16+4.3911.38
3Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering24.23+5.4612.11
4Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering31.11+12.3415.35
5Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL48.20+29.4324.10

B

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL19.157.42
2Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL20.07+0.528.02
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL20.23+1.088.09
4Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering21.21+2.068.32
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL21.46+2.318.42
6May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL22.12+2.578.52
7Erik HasliSnertingdal IF Orientering24.58+5.439.59
8Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL25.17+6.0210.06
9Amund FlaskerudOL Toten-Troll25.21+6.0610.08
10Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL27.33+8.1811.01
11Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll30.36+11.2112.14
12Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL35.31+16.1614.12
13Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll36.07+16.5214.26
14Janne CumminsRaufoss IL Orientering44.09+24.5417.39
15Eva StensrudRaufoss IL Orientering45.10+25.5518.04

A

3 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering19.446.34
2Øyvind LienGjø-Vard OL21.13+1.297.04
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll22.59+3.157.39
4Jakob MoOL Toten-Troll23.14+3.307.44
5Erlend SlokvikOL Toten-Troll23.23+3.397.47
6Lars LienGjø-Vard OL23.31+3.477.50
7Agnethe HasliGjø-Vard OL23.39+3.557.53
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll23.45+4.017.55
9Are StrandlieGjø-Vard OL24.59+5.158.19
10Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL25.29+5.458.29
11Philip FøyenGjø-Vard OL26.11+6.278.43
12Anders SollienOL Toten-Troll26.55+7.118.58
13Håvard KvammeOL Toten-Troll27.41+7.579.13
14Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL28.03+8.199.21
15Eli Ringstad LienGjø-Vard OL28.09+8.259.23
16Hege SolerødGjø-Vard OL28.11+8.279.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Eirin LodgaardByåsen IL28.40+8.569.33
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll28.53+9.099.37
19Ola BroxOL Toten-Troll29.45+10.019.55
20Trond FlaskerudOL Toten-Troll30.00+10.1610.00
21Vanja StaffOL Toten-Troll30.11+10.2710.03
22Even ErlienGjø-Vard OL30.37+10.5310.12
23Ane LodgaardRaufoss IL Orientering31.31+11.4710.30
24Hildegunn LindstadOL Toten-Troll32.05+12.2110.41
25Olav SveumGjø-Vard OL32.21+12.3710.47
26Synne SolbergGjø-Vard OL32.46+13.0210.55
27Eivor StensrudRaufoss IL Orientering41.02+21.1813.40
28Margrete JørandliGjø-Vard OL43.37+23.5314.32
29Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL45.41+25.5715.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor