Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

N

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll20.2912.02
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL21.10+0.4112.27
3Selma BekkelundGjø-Vard OL21.52+1.2312.51
4Peder MoOL Toten-Troll23.55+3.2614.04
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering24.38+4.0914.29
6Vilde HenriksenSnertingdal IF Orientering26.42+6.1315.42
7Linus BekkelundGjø-Vard OL27.02+6.3315.54
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering27.56+7.2716.25
9Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL29.14+8.4517.11
10Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL31.48+11.1918.42
11Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering32.15+11.4618.58
12Therese HolmenSnertingdal IF Orientering32.18+11.4919.00
13Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL34.06+13.3720.03
14Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL36.50+16.2121.40
15Lars FlaskerudOL Toten-Troll38.45+18.1622.47
16Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL40.51+20.2224.01

C

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL25.0210.53
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL30.37+5.3513.18
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll31.15+6.1313.35
4Even LienGjø-Vard OL33.19+8.1714.29
5Maren SogstadGjø-Vard OL37.16+12.1416.12
6Mats LigaardenGjø-Vard OL38.01+12.5916.31
7Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering1.03.35+38.3327.38

B

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL29.498.03
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll46.31+16.4212.34
3Olav SveumGjø-Vard OL56.20+26.3115.13
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.06.33+36.4417.59
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.49.32+1.19.4329.36
6Øystein SnuggerudGjø-Vard OL18.00.00+17.30.114.51.53
0Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLbrutt

A

4 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering35.267.32
2Anders SollienOL Toten-Troll37.12+1.467.54
3Are StrandlieGjø-Vard OL39.32+4.068.24
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll39.41+4.158.26
5Øyvind LienGjø-Vard OL40.02+4.368.31
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll40.06+4.408.31
7Martin ØhmanGjø-Vard OL41.42+6.168.52
8Øyvind SørlieHadeland OL42.27+7.019.01
9Jakob MoOL Toten-Troll44.26+9.009.27
10Audun StrandlieGjø-Vard OL44.38+9.129.29
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll45.05+9.399.35
12Hege SolerødGjø-Vard OL45.37+10.119.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Håvard KvammeOL Toten-Troll47.15+11.4910.03
14Vanja StaffOL Toten-Troll48.35+13.0910.20
15Elias ØhmanGjø-Vard OL51.34+16.0810.58
16Even ErlienGjø-Vard OL53.44+18.1811.25
17Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL54.22+18.5611.34
18Philip FøyenGjø-Vard OL55.46+20.2011.51
19Hildegunn LindstadOL Toten-Troll56.35+21.0912.02
20Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL1.01.07+25.4113.00
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.02.17+26.5113.15
22Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.02.46+27.2013.21
23Margrete JørandliGjø-Vard OL1.03.18+27.5213.28
24Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.04.58+29.3213.49
25Synne SolbergGjø-Vard OL1.19.46+44.2016.58
26Turid GiilRond OL1.20.51+45.2517.12
0Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor