Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-nærløp på Selbuskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-nærløp på Selbuskogen
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 12 februar 2017

Klasser: Visa alla | D 5km | H 5km | D 3km | H 3km | N-åpen

Damer 5 km

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI30.17
2Ida LindkvistNTNUI31.11+0.54
3Marta UlvensøenNTNUI31.12+0.55
4Maren Jansson HaverstadNTNUI35.35+5.18
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering38.27+8.10
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL38.47+8.30
7Ingvild BrekkeNTNUI40.16+9.59
8Vera MelkildFreidig40.42+10.25
9Britt Ingunn NydalNTNUI41.52+11.35
10Eirin Mari FossøyNTNUI42.23+12.06
11Dina ReitanFreidig43.26+13.09
12Lene Berg HanssenByåsen IL43.58+13.41
13Aurora FossøyNTNUI46.54+16.37
14Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering47.13+16.56
15Åsne Skram TrømborgNTNUI54.28+24.11
16Kajsa Stina SandstadNTNUI59.56+29.39
17Karoline Dahl FosbyNTNUI1.02.33+32.16
Anna UlvensøenNTNUIdiskvalifisert

Herrer 5 km

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein Kvaal ØsterbøWing OK27.27
2Olav VestølNTNUI27.43+0.16
3Jørgen MadslienNTNUI30.05+2.38
4Simen Eid NielsenNTNUI30.19+2.52
5Jørund ValaNTNUI32.12+4.45
6Jakob Kalvig SkoganNTNUI33.05+5.38
7Ole Wanvik HaugenFreidig33.19+5.52
8Jo Even KolstadFreidig33.45+6.18
9Jonas GrønliFreidig34.02+6.35
10Lukas MeierNTNUI34.50+7.23
11Adrian OpheimNTNUI35.16+7.49
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI35.48+8.21
13Didrik Graham HenriksenNTNUI35.55+8.28
13Jonas RisethNTNUI35.55+8.28
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.28+9.01
16Anders HaugskottOL Trollelg37.22+9.55
17Markus GladNydalens SK38.54+11.27
18Matias Hodne HanischKristiansand OK40.06+12.39
19Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering40.57+13.30
20Agnar RenolenWing OK41.50+14.23
21Sebastian KvithammerWing OK41.52+14.25
22Øystein WiggenByåsen IL42.34+15.07
23Andreas JohanssonIFK Göteborg48.28+21.01
24Eivind KlokkehaugNTNUI1.00.52+33.25
25Espen StornesNTNUI1.05.38+38.11
Didrik Graham HenriksenNTNUIdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Torgeir AuneByåsen ILdiskvalifisert
Øyvind Hansen BauerNTNUIdiskvalifisert
Emil GranqvistNTNUIdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Per Arne TrosetWing OKdiskvalifisert
Anders EmilssonNTNUIikke startet
Anders Felde OlaussenNTNUIikke startet
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

Damer 3 km

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Lereim StorliFreidig21.48
2Frida HaugskottOL Trollelg29.11+7.23
3Ane Malene KolstadFreidig30.52+9.04
4Gry GranstedtNTNUI31.59+10.11
5Lene Therese MyrlandNTNUI32.56+11.08
6Karin GalaaenSelbu OK34.30+12.42
7Gunn Marit WanvikSelbu OK39.57+18.09
8Elisabeth StørsethSelbu OK53.02+31.14
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

Herrer 3 km

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend AuneByåsen IL30.11
2Anders TørumSelbu OK45.14+15.03
Emil GrønliFreidigbrutt
Lars Erik UglemsmoSelbu OKbrutt

N-åpen 2 km

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eskil KulsetSelbu OK43.15
2Markus TørumSelbu OK43.27+0.12
3Malva KvithammerWing OK1.17.20+34.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor