Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Sprint Lagård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Sprint Lagård
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 16 september 2017

N-åpen

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andreas Birkeland LeidlandEgersund OK22.5819.08
Marius Birkeland LeidlandEgersund OK22.4919.00
Markus M. HellandEgersund OK14.0011.40
Ruben M. HellandEgersund OK14.0411.43
Vilde PuntervoldEgersund OK15.4313.05
Lea StokkelandÅlgård Orientering12.1810.15
Tea StokkelandÅlgård Orientering18.2215.18
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)16.0613.25

D -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20.0714.22
Ada C StokkelandÅlgård Orientering13.019.17
Julie M HellandEgersund OKdiskvalifisert

D 11-12

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL10.287.28
2Synne Skeie PettersonEgersund OK11.44+1.168.22
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK13.18+2.509.30
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)16.01+5.3311.26
5Hermine Iversen ÅseEgersund OK18.27+7.5913.10

D 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sanne Joa| BjerkreimEgersund OK12.5610.46

D 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.526.14
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 15-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.206.56
2Ida MonsenEgersund OK17.59+0.397.11
3Ingrid LamarkGanddal IL21.18+3.588.31
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering25.18+7.5810.07
5Celina Iversen ÅseEgersund OK25.20+8.0010.08
6Julie PuntervoldEgersund OK26.43+9.2310.41

D 17-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.295.47
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK18.23+3.547.21
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL19.39+5.107.51
4Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb21.00+6.318.24
5Monica HorpestadEgersund OK22.18+7.498.55
6Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)22.50+8.219.08
7Hilde HetlandEgersund OK23.18+8.499.19
8Åshild Hausberg IversenEgersund OK23.49+9.209.31
9Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.23+9.549.45
10Mariann SveinsvollGanddal IL24.29+10.009.47
11Anita SælevikHaugesund IL Orientering29.49+15.2011.55
0Jane M HellandEgersund OKdiskvalifisert
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 50-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK17.166.54

D 70-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.008.56
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.15+1.159.36

H -10

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marius RøddeGanddal IL15.2611.01
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.367.34

H 11-12

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)9.166.37
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering9.29+0.136.46
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.24+3.088.51

H 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK12.0710.05

H 13-14

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering10.505.42
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.35+1.456.37
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL13.08+2.186.54
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)13.33+2.437.07
5Edvin AakreEgersund OK14.09+3.197.26
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK15.10+4.207.58
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.43+4.538.16
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.38+8.4810.20
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.135.17
2Tobias RøddeGanddal IL15.26+2.136.10
3Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering16.23+3.106.33
4Markus Andreas BreivoldGanddal IL16.53+3.406.45
5Alexander HorpestadEgersund OK21.33+8.208.37

H 17-

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13.235.21
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)13.31+0.085.24
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL14.51+1.285.56
4Jørgen HetlandEgersund OK15.31+2.086.12
5Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15.32+2.096.12
6Gunnar PettersonEgersund OK15.33+2.106.13
7Kenneth MydlandEgersund OK15.42+2.196.16
8Jørgen BreivoldGanddal IL15.50+2.276.20
9Kjetil TorgersenEgersund OK15.58+2.356.23
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering16.30+3.076.36
11Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.35+3.126.38
12Nils Tore PuntervoldEgersund OK17.37+4.147.02
13Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering19.11+5.487.40
14Olav HellandEgersund OK20.26+7.038.10
15Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)20.57+7.348.22
16Arild SvihusGanddal IL27.21+13.5810.56
17Morten LaursenEgersund OK27.57+14.3411.10

H 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14.225.44
2Per Olav HaarrGanddal IL15.13+0.516.05
3Otte OmdalGanddal IL15.59+1.376.23
4Geir FrøytlogEgersund OK16.04+1.426.25
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)17.56+3.347.10
6Frank HansenEgersund OK21.04+6.428.25
7Tore RøddeGanddal IL22.19+7.578.55

H 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK16.196.31
2Jan HetlandEgersund OK17.44+1.257.05
3Kjell SvihusGanddal IL20.35+4.168.14
4Ove OalandGanddal IL21.40+5.218.40
5Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb23.56+7.379.34

H 70-

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.138.00
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.47+2.349.21
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20.58+5.4511.02
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag21.12+5.5911.09
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-åpen

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tordis FrøytlogEgersund OK15.1710.55
2Aase SveinsvollGanddal IL22.35+7.1816.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival