Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 7 mai 2017

H17

4 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering28.356.29
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering33.17+4.427.33
3Oddvar TaksdalGanddal IL34.01+5.267.43
4Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering34.20+5.457.48
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL34.42+6.077.53
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb35.00+6.257.57
7Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)37.06+8.318.25
8Knut LandstadNydalens SK40.17+11.429.09
9Nils Tore PuntervoldEgersund OK47.25+18.5010.46
10Asbjørn HegdalEgersund OK49.59+21.2411.21
11Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.08.38+40.0315.35
0Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
0Per Ivar StoklandGanddal ILdiskvalifisert

H15-16

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL34.4010.30
2Alexander HorpestadEgersund OK1.14.35+39.5522.36

H50

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb26.398.04
2Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb29.00+2.218.47
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb29.01+2.228.47
4Per Olav HaarrGanddal IL29.24+2.458.54
5Trond LamarkGanddal IL32.26+5.479.49
6Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb34.11+7.3210.21
7Tor Sverre SkåraEgersund OK36.37+9.5811.05
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering36.50+10.1111.09
9Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb38.57+12.1811.48
10Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)40.29+13.5012.16
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41.21+14.4212.31
12Frank HansenEgersund OK47.30+20.5114.23
13Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1.01.06+34.2718.30

H60

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb19.088.41
2Harry BreilandÅlgård Orientering20.33+1.259.20
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb22.55+3.4710.24
4Kjell SvihusGanddal IL25.11+6.0311.26
5Ove OalandGanddal IL25.20+6.1211.30
6Bjørn Tore AaseEgersund OK27.45+8.3712.36
0Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H70

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb24.5211.18
2Knut SkjævelandGanddal IL27.34+2.4212.31
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag27.48+2.5612.38
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)29.30+4.3813.24
5Tormod AaslidEgersund OK29.36+4.4413.27
6Geir HusdalTIF Viking30.46+5.5413.59
7Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb33.48+8.5615.21
8Magnus LandstadFreidig42.15+17.2319.12
9Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb50.15+25.2322.50
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H13-14

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.329.18
2Jonas Årvik SandalGanddal IL23.25+3.5311.09
3Øyvind LamarkGanddal IL25.45+6.1312.15
4Sindre Skeie PettersonEgersund OK25.51+6.1912.18
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL27.59+8.2713.19
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)36.17+16.4517.16
7Ole Andre BrandsbergEgersund OK39.51+20.1918.58

B-Åpen

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil TorgersenEgersund OK20.399.50
2Jane M. HellandEgersund OK23.28+2.4911.10
3Olav HellandEgersund OK26.06+5.2712.25
4Team Horpestad HorpestadEgersund OK33.12+12.3315.48
5Arild SvihusGanddal IL46.32+25.5322.09
6Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb54.16+33.3725.50

H17N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arild OpstadEgersund OKdiskvalifisert

D17

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.438.23
2Trine BolstadGanddal IL34.54+7.1110.34
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL38.52+11.0911.46
4Vibeke LamarkGanddal IL39.15+11.3211.53
5Anita Glenne KallhovdEgersund OK49.39+21.5615.02
6Hilde HetlandEgersund OK52.24+24.4115.52
7Mariann SveinsvollGanddal IL1.03.54+36.1119.21

D15-16

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.499.00
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.53+1.049.29
3Ida MonsenEgersund OK26.00+6.1111.49
4Ingrid LamarkGanddal IL28.14+8.2512.49
5Julie PuntervoldEgersund OK33.54+14.0515.24
6Celina Iversen ÅseEgersund OK39.56+20.0718.09

D50

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK21.069.35
2Ann Karin TjørhomGanddal IL24.17+3.1111.02
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK24.38+3.3211.11
4Helen LomelandÅlgård Orientering25.16+4.1011.29
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)25.41+4.3511.40
6Ragnhild AuglændGanddal IL27.31+6.2512.30
7Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb52.19+31.1323.46

D60

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK39.5918.10

D70

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32.4914.55
2Helga AaslidEgersund OK35.02+2.1315.55
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.25+4.3617.00

D13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering27.1813.00

D11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL15.209.35
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.44+4.2412.20
3Synne Skeie PettersonEgersund OK23.37+8.1714.45
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK24.15+8.5515.09

C-Åpen

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb19.3312.13
2Torunn LaugalandÅlgård Orientering23.38+4.0514.46

N-Åpen

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK38.4224.11
Markus M. HellandEgersund OK57.1235.45
Odin HorpestadEgersund OK28.0317.31
Brage LaugalandÅlgård Orientering33.2120.50
Vetle LaugalandÅlgård Orientering34.1521.24
Maren OftedalÅlgård Orientering36.5123.01
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)38.2223.58
Vilde PuntervoldEgersund OK44.4727.59
Are SærheimEgersund OK29.5318.40
Simen TengesdalEgersund OK38.3724.08

D-10

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M. HellandEgersund OK22.1413.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor