Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fortet rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fortet rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 4 mars 2017

A-Damer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL41.23
2Sara MathisenPorsgrunn OL42.00+0.37
3Anne Berit BredholtSandefjord OK46.14+4.51
4Ida V DirdalLarvik OK49.34+8.11
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52.18+10.55
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.12.11+30.48
7Linda FredhOK Moss1.15.37+34.14

A-Herrer

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL28.20
2Jørn SundbyLarvik OK30.00+1.40
3Gisle NysæterSkien OK30.53+2.33
4Jørgen FrøydLarvik OK32.24+4.04
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL33.17+4.57
6Halvard KornmoPorsgrunn OL35.36+7.16
7Øyvind FlaattenOK Skeidi35.55+7.35
8Tobias MathisenPorsgrunn OL36.22+8.02
9Ivar MølnvikFossum IF37.11+8.51
10Erik Rytter JakobsenOK Moss37.19+8.59
11Jan GatevoldPorsgrunn OL38.16+9.56
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL39.07+10.47
13Morten TangenOK Moss39.52+11.32
14Lars Rune LieOK Skeidi40.20+12.00
15Joar EilevstjønnGanddal IL40.25+12.05
16Inge GlittumOK Skeidi42.14+13.54
17Thomas BrodinPorsgrunn OL43.27+15.07
18Espen JohnsenHedrum OL44.00+15.40
19Elling AakreAndebu IL47.30+19.10
20Ole JohanssonPorsgrunn OL49.25+21.05
21Børge NordliPorsgrunn OL53.33+25.13
22Bjørn LiePorsgrunn OL57.59+29.39
23Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL59.31+31.11
24Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.17.16+48.56
25Torgeir BrandalKongsberg OL1.21.03+52.43
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKbrutt

A-kort

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL34.35
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.49+0.14
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL36.35+2.00
4Hanna JohanssonHedrum OL38.26+3.51
5Jakob KløverødPorsgrunn OL38.48+4.13
6Morten AndresenOK Skeidi42.26+7.51
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL42.30+7.55
8Per Øystein AndersenLarvik OK43.00+8.25
9Kay JørgensenPorsgrunn OL44.43+10.08
10Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL46.02+11.27
11Gaute NysæterSkien OK48.40+14.05
12Magnus BrodinPorsgrunn OL49.50+15.15
13Siv WiersdalenPorsgrunn OL50.27+15.52
14Kåre ThorbjørnsenLarvik OK51.45+17.10
15Rolf LyePorsgrunn OL51.48+17.13
16Elisabeth RødAndebu IL53.23+18.48
17Elin BordøyHedrum OL54.03+19.28
18Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56.31+21.56
19Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL57.35+23.00
20Magnhild T. MølnvikFossum IF1.02.37+28.02
21Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.25.45+51.10

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL29.54
2Ludvig SkramdalHedrum OL30.52+0.58
3Kristin JohanssonHedrum OL31.09+1.15
4Sigrid BruemPorsgrunn OL36.12+6.18
5Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL36.18+6.24
6Thomine HilstanPorsgrunn OL36.20+6.26
7May-Britt SkramdalHedrum OL37.26+7.32
Espen BruemPorsgrunn OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor