Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex Cup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex Cup finale
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: søndag 17 september 2017

N-åpen

910 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Betina ArnesenIndre Østfold OK12.5214.08
Lilly Tellnes BakkerAsker Skiklubb24.0226.24
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering16.1317.49
Silje Nilsen BergFossum IF14.0015.23
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering11.0912.15
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering13.3114.51
Stella DalbergFet OL17.3519.19
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL16.5318.33
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF9.039.56
Erle FosstveitRaumar Orientering17.2419.07
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering17.2419.07
Astrid GlenneMåren OK24.0426.26
Georg GlenneMåren OK23.4626.07
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK11.2412.31
Thomas Nissen HellerudIL Koll29.0932.01
Jone Rygh HoltenNydalens SK11.2212.29
Trim Tedor KristoffersenFossum IF10.1511.15
August Myklebust LeopolderIL Koll8.098.57
Per Magnus LynneRaumar Orientering10.1511.15
Rita Lund MausethFet OL15.2316.54
Stig Lund MausethFet OL12.0113.12
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering14.0015.23
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering13.1614.34
Daniel MyrlandRaumar Orientering11.0212.07
Ole Bjørnar MyrlandRaumar Orientering10.5411.58
Edvard Foss MøllerOK Moss9.1410.08
Elias Azagra NæssNydalens SK10.1811.19
Hermine OddenMåren OK23.4226.02
Astrid ReuschHeming Orientering8.409.31
Emma Johanne RyghHeming Orientering9.059.58
Karoline Marie RyghHeming Orientering10.5812.03
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering13.0014.17
Amund SaugestadNydalens SK10.1711.18
Silje Andresen SkotteFossum IF11.3112.39
Inga Bøyum SmithÅs-NMBU Orientering10.5511.59
Helene Ødegaard TorpFet OL20.4822.51
Neila TretiakFet OL17.3319.17
Mads Iver Utne MellerOK Moss9.2410.19
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.2711.29
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb14.1215.36
Isolde OddenMåren OKdiskvalifisert
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet
Odin Vie StrislandFossum IFikke startet

D -10

910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline Andrea AndersenGjerdrum OL9.5310.51
Synne Syversen GihleOppsal Orientering9.019.54
Alma Rygh HoltenNydalens SK9.0910.03
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering9.2510.20
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering10.5411.58
Tilla LøkkenKonnerud IL20.2922.30
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering10.1011.10
Josefine Oraug RyghNydalens SK7.137.55
Oda SandvikRaumar Orientering10.2011.21
Helene ScheeleNydalens SK5.296.01
Lisa SkogmoNydalens SK8.589.51
Mone Småge-HilsenKonnerud IL20.3122.32
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet

D 11-12

1 070 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK7.246.54
2Maja Mo HjelsethNydalens SK7.29+0.056.59
3Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering8.34+1.108.00
4Marie ScheeleNydalens SK9.24+2.008.47
5Hanne Wærp HaugeNydalens SK9.30+2.068.52
6Helene Margarethe KristensenHeming Orientering9.42+2.189.03
7Tia Aakervik MøgedalNydalens SK9.58+2.349.18
8Una NastadAsker Skiklubb9.59+2.359.19
9Thea FlatåsRaumar Orientering10.12+2.489.31
10Mathea JohannessenNydalens SK10.17+2.539.36
10Ingrid SkogmoNydalens SK10.17+2.539.36
12Tiril Ebon EspedalNydalens SK10.28+3.049.46
13Sara MartiniAsker Skiklubb10.30+3.069.48
14Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK11.02+3.3810.18
15Amalie SkjønhaugFet OL11.18+3.5410.33
16Maja Kalleson RøedOppsal Orientering11.22+3.5810.37
17Martha WisløffAsker Skiklubb11.35+4.1110.49
18Sara SandvikRaumar Orientering11.37+4.1310.51
19Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.15+4.5111.26
20Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.22+4.5811.33
21Linea Kalleson RøedOppsal Orientering12.24+5.0011.35
22Stine FosseNydalens SK13.00+5.3612.08
23Marie Bjordal VegganOppsal Orientering13.14+5.5012.22
24Mari KallesonOppsal Orientering13.19+5.5512.26
25Elise Nilsen BergFossum IF13.35+6.1112.41
26Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL13.45+6.2112.51
27Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb15.15+7.5114.15
28Kaja SandvikRaumar Orientering16.51+9.2715.44
Astrid YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tuva EspelinAsker Skiklubbikke startet
Ingvild Berner MyhreFossum IFikke startet
Nora SørbergRaumar Orienteringikke startet

D 13-14

1 440 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK9.376.40
2Netta Bar-NathanLillomarka OL10.52+1.157.32
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.12+1.357.46
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.48+2.118.11
5Ida Marie FlågenHeming Orientering12.26+2.498.38
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF13.06+3.299.05
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK13.11+3.349.09
8Mari BrendeFossum IF13.15+3.389.12
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering13.20+3.439.15
10Johanne Rognerud BøeFossum IF13.25+3.489.19
11Marie SaugestadNydalens SK13.50+4.139.36
12Vida Helland-HansenIL Tyrving13.58+4.219.41
13Hanna RehnKolbotn og Skimt OL14.00+4.239.43
14Hedda SpangbergKonnerud IL14.26+4.4910.01
15Sunniva MorlandstoEiker OL14.44+5.0710.13
16Frida SolsrudNydalens SK14.48+5.1110.16
17Sigrid NermoenØstmarka OK15.04+5.2710.27
18Helene Bjørkvold JendalFossum IF15.13+5.3610.34
19Kathinka Zahl HagenFossum IF15.53+6.1611.01
20Mille Baastad BergIL Tyrving15.56+6.1911.03
21Hannah Syrdal ØenHeming Orientering16.00+6.2311.06
22Julie BerntzenFet OL16.14+6.3711.16
23Linnea HolstIL Tyrving16.18+6.4111.19
24Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving16.24+6.4711.23
25Marielle MichelsenFossum IF16.26+6.4911.24
26Eira Wessel LineØstmarka OK16.48+7.1111.40
27Hannah MansNydalens SK17.05+7.2811.51
28Oda SørlieNydalens SK17.24+7.4712.05
29Luciana Maria SvadsMåren OK17.38+8.0112.14
30Elise Wærp HaugeNydalens SK17.39+8.0212.15
31Noor Dirro-HeluMåren OK17.51+8.1412.23
32Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18.29+8.5212.50
33Gina BrevikØstmarka OK18.43+9.0612.59
34Tiril KihleKonnerud IL20.57+11.2014.32
35Anna Tysse NakkimBækkelagets SK21.54+12.1715.12
36Hilde Sogn HaugFossum IF22.27+12.5015.35
37Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb23.14+13.3716.08
38Andrea H. RogndokkenFet OL26.28+16.5118.22
39Amanda AxelsonEiker OL30.51+21.1421.25
40Selma Mestad HansenLillomarka OL33.45+24.0823.26
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Tiril HolenKonnerud ILdiskvalifisert
Eileen BjanesIL Tyrvingdiskvalifisert
Elise Marie LierFet OLdiskvalifisert
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet

D 15-16

1 780 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL12.367.04
2Maya ArnesenHeming Orientering13.31+0.557.35
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.33+0.577.36
4Oda ScheeleNydalens SK13.45+1.097.43
5Kristine KravdalGjø-Vard OL14.15+1.398.00
6Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.17+1.418.01
7Mina JørgensenIL Tyrving14.20+1.448.03
8Kristine Eide RappRaumar Orientering14.22+1.468.04
9Ada WulfsbergNydalens SK14.29+1.538.08
10Marie LilandNydalens SK14.38+2.028.13
11Amélie AamodtOppsal Orientering14.39+2.038.13
12Karen Hoel JomaasFossum IF14.41+2.058.14
13Tina KallesonOppsal Orientering14.52+2.168.21
14Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.03+2.278.27
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.11+2.358.31
16Ea LunøeNydalens SK15.15+2.398.34
16Hanne Eide RappRaumar Orientering15.15+2.398.34
18Live ØstvoldHeming Orientering15.17+2.418.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Yngvild Langedal BreivikNydalens SK15.42+3.068.49
19Emma Meyer LarssonIL Tyrving15.42+3.068.49
21Solveig LetmolieEiker OL16.03+3.279.01
22Iris HolstIL Tyrving16.28+3.529.15
23Oda Isnes TyseEiker OL16.32+3.569.17
24Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering17.12+4.369.39
25Thea LandKonnerud IL17.15+4.399.41
26Stella HolmboeIL Tyrving17.27+4.519.48
27Nora Småge HilsenKonnerud IL17.31+4.559.50
28Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL17.59+5.2310.06
29Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.00+5.2410.06
30Carmen DirroMåren OK18.17+5.4110.16
31Petra HoveidAsker Skiklubb18.36+6.0010.26
32Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.39+6.0310.28
33Alexandra AngvollFredrikstad SK19.02+6.2610.41
34Ingrid Lund HovdenIL Tyrving19.41+7.0511.03
35Monica BrevikØstmarka OK19.58+7.2211.13
36Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.01+7.2511.14
37Silje SlungaardIL Tyrving20.25+7.4911.28
38Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK20.48+8.1211.41
39Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb21.07+8.3111.51
40Sigrid Kinck RannemFossum IF21.10+8.3411.53
41Alvilde Lysaker SandenEiker OL21.17+8.4111.57
42Silje MorlandstøEiker OL22.39+10.0312.43
43Anni SaarelaKonnerud IL22.49+10.1312.49
44Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb23.27+10.5113.10
Christine HoenEiker OLdiskvalifisert
Tomine Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert

D 17-

1 830 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK11.126.07
2Lone BrochmannBækkelagets SK12.13+1.016.40
3Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.37+1.256.53
4Åsne Naadland HoloFossum IF12.38+1.266.54
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.43+1.316.56
6Mariann UlvestadBækkelagets SK13.10+1.587.11
7Vigdis HobølOppsal Orientering13.22+2.107.18
8Solveig Eline BergIL Tyrving13.32+2.207.23
9Maren NorderudIL Tyrving13.47+2.357.31
10Åse BerganNydalens SK14.11+2.597.45
11Marianne DæhliHalden SK14.20+3.087.49
12Malin EijsinkNydalens SK14.26+3.147.53
13Marit IsachsenAsker Skiklubb14.56+3.448.09
14Anette JuveliKonnerud IL14.57+3.458.10
15Marie Hammer IversenØstmarka OK15.17+4.058.21
16Linn Mei WaalerMåren OK16.28+5.168.59
17Anne Marthe PeveriEiker OL16.31+5.199.01
18Maria JonssonNydalens SK17.00+5.489.17
19Tonje Rognerud BøeFossum IF18.36+7.2410.09
20Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb20.03+8.5110.57
21Maiken SandbergNydalens SK22.44+11.3212.25

D 40-

1 780 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroMåren OK16.189.09
2Heidi TronbølFet OL16.47+0.299.25
3Toril WisløffAsker Skiklubb17.17+0.599.42
4Nora SkauenIL Tyrving17.29+1.119.49
5Heidi BjordalOppsal Orientering17.31+1.139.50
6Monica BerglundRingerike OL17.34+1.169.52
7Heidi ØstliRaumar Orientering17.40+1.229.55
8Jorun RuudAsker Skiklubb18.25+2.0710.20
9Marit EgnerAsker Skiklubb18.27+2.0910.21
10Elin KallesonOppsal Orientering18.49+2.3110.34
11Cecilie Christin KvermeFossum IF19.38+3.2011.01
12Marianne ReuschHeming Orientering20.53+4.3511.43
13Cecilie Wærp HaugeNydalens SK22.18+6.0012.31
14Line Bar-NathanLillomarka OL22.19+6.0112.32
15Ingrid Eide RappRaumar Orientering23.12+6.5413.02
16Kristin FalkFossum IF24.09+7.5113.34
17June HerredsvelaØstmarka OK26.48+10.3015.03
18Linda FredhOK Moss30.48+14.3017.18
19Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering32.08+15.5018.03
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet

D 50-

1 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK16.169.08
2Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL18.07+1.5110.10
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18.23+2.0710.19
4Anne DahlNydalens SK19.17+3.0110.50
5Gunhild MyhrAsker Skiklubb21.47+5.3112.14
6Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK21.48+5.3212.14
7Ingrid NermoenØstmarka OK29.26+13.1016.32
Jane Karine HelmersenFet OLikke startet

D 70-

1 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK31.1721.43

H -10

910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tom Andre AndreassenFet OL27.1529.56
Benjamin BistIL Koll17.3419.18
Olaf Blom-HagenFossum IF8.359.25
Hans Olav FuglestvedIL Koll29.0731.59
Aksel Nissen HellerudIL Koll14.4616.13
Eskil HobølOppsal Orientering10.4711.50
Ole Jacob MyklebustIL Koll15.1516.45
Karl Oraug RyghIL Koll8.098.57
Amund SandvikRaumar Orientering8.399.30
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF10.0711.07
Gaute SkjønhaugFet OL12.2213.35
Theo Winsents SæterNydalens SK13.3114.51
Ask Felland SætnanFossum IF7.087.50
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

1 070 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL6.356.09
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering7.20+0.456.51
3Eskil BrændenLillomarka OL8.00+1.257.28
4Rasmus D. EastwoodLillomarka OL8.42+2.078.07
5Lukas Jones ArnesenHeming Orientering8.54+2.198.19
6Nov Bar-NathanLillomarka OL9.07+2.328.31
7Mathias LinløkkenØstmarka OK9.18+2.438.41
8Jonas Johansen HickenIL Koll9.28+2.538.50
9Tobias Tronbøl LiumIL Koll9.57+3.229.17
10Kristoffer KatlaFossum IF10.20+3.459.39
11Håvard EikRaumar Orientering10.32+3.579.50
12Erlend BakkeFossum IF10.33+3.589.51
13Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.30+4.5510.44
14Brage FosstveitRaumar Orientering11.44+5.0910.57
15Alexander SlettenRaumar Orientering11.48+5.1311.01
16Håvard RønningenØstmarka OK12.24+5.4911.35
17Sigurd HobølOppsal Orientering16.26+9.5115.21
18Henrik NybergAsker Skiklubb18.13+11.3817.01
19Kidus Abiy GirmaIL Koll18.23+11.4817.10
20Erlend OtterleiØstmarka OK18.25+11.5017.12
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet

H 13-14

1 520 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK9.466.25
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK9.466.25
3Jonas MyhrAsker Skiklubb10.39+0.537.00
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering10.46+1.007.05
4Mikkel BerglundRingerike OL10.46+1.007.05
6Elia ThorvikNydalens SK10.48+1.027.06
7Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11.12+1.267.22
8Christian Fredrik BorgIL Koll11.13+1.277.22
8Axel AaldeNydalens SK11.13+1.277.22
8Daniel Azagra NæssNydalens SK11.13+1.277.22
11Philip Lehmann RomørenFossum IF11.14+1.287.23
12Gustav Andresen SkotteFossum IF11.46+2.007.44
13Anders Håvard LarsenNydalens SK11.47+2.017.45
13Gaute BerganNydalens SK11.47+2.017.45
15Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.49+2.037.46
16Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.54+2.087.49
17Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12.05+2.197.56
18Stian Måseide SørlieRaumar Orientering12.13+2.278.02
19Elias StubberudNydalens SK12.40+2.548.20
20Tarje EspelinAsker Skiklubb12.47+3.018.24
21Rolf Andreas BergNydalens SK13.03+3.178.35
22Lars LienGjø-Vard OL13.07+3.218.37
23Birk Felland SætnanFossum IF13.08+3.228.38
23Eirik Vie StrislandFossum IF13.08+3.228.38
25Jonas AarsethNydalens SK13.12+3.268.41
26Kristian Norum MeløysundNydalens SK13.23+3.378.48
27Birk ThorstensenOppsal Orientering13.29+3.438.52
28Børge Nilsen BergFossum IF13.38+3.528.58
29Sindre Vie StrislandFossum IF13.52+4.069.07
30Marius E. AamodtOppsal Orientering14.04+4.189.15
31Jonas KroghOppsal Orientering14.05+4.199.15
32Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering14.37+4.519.36
33Mathias NyhaugAsker Skiklubb14.47+5.019.43
34Oliver NilsenFossum IF14.56+5.109.49
35Martin Størmer-AntonsenNydalens SK15.15+5.2910.01
36David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL15.47+6.0110.23
37Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb16.05+6.1910.34
38Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering16.57+7.1111.09
39Daniel NystuenRøyken OL17.01+7.1511.11
40Bendik Kjærnli-AubertIL Koll17.44+7.5811.40
41Simen KolbergsrudRøyken OL20.57+11.1113.46
42Shameel Saheer TennegedaraIL Koll28.30+18.4418.45
43Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering29.51+20.0519.38
44Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll35.26+25.4023.18
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Noah Rølles IssowitschRøyken OLikke startet
Magnus JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

1 830 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10.045.30
2Lars Young VikNydalens SK10.22+0.185.39
3Isak JonssonNydalens SK10.26+0.225.42
4Sivert Sande KvermeFossum IF10.38+0.345.48
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10.53+0.495.56
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.01+0.576.01
7Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.04+1.006.02
8Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.12+1.086.07
9Felix FinsrudAsker Skiklubb11.13+1.096.07
10Tobias EspedalNydalens SK11.45+1.416.25
11Mikkel KatlaFossum IF12.03+1.596.35
12Sondre Zahl HagenFossum IF12.10+2.066.38
13Kristian ØstermannHeming Orientering12.11+2.076.39
14Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.12+2.086.40
15Eivind Berner MyhreFossum IF12.38+2.346.54
16Erlend BørliFossum IF12.52+2.487.01
17Ferdinand FremmingHeming Orientering12.55+2.517.03
18August Syrdal ØenHeming Orientering13.00+2.567.06
19Henrik ReuschHeming Orientering13.04+3.007.08
20Ole Jakob FrankrigNydalens SK13.05+3.017.08
20Simen ElvhaugRaumar Orientering13.05+3.017.08
22Gaute FosstveitRaumar Orientering13.52+3.487.34
23Marius BakkeFossum IF14.02+3.587.40
24Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering14.39+4.358.00
25Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb14.46+4.428.04
26Christoffer SlettenRaumar Orientering14.59+4.558.11
27Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering15.05+5.018.14
28Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering15.52+5.488.40
29Theo Ring GiskeNydalens SK18.40+8.3610.12
30Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL23.10+13.0612.39

H 17-

2 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.285.44
2Audun BerganNydalens SK12.20+0.526.10
3Sondre Ruud BråtenNydalens SK12.53+1.256.26
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.06+1.386.33
5Sander H. RogndokkenNydalens SK13.08+1.406.34
6Lavran ThorstensenOppsal Orientering13.37+2.096.48
7Kyongsa RiNydalens SK13.43+2.156.51
8Jostein F. TellnesAsker Skiklubb15.02+3.347.31
9Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK15.06+3.387.33
10Martin Andresen SkotteFossum IF15.07+3.397.33
11Bjørnar LøvliAsker Skiklubb15.19+3.517.39
12Vegard LøvliAsker Skiklubb15.26+3.587.43
13Morten TangenOK Moss15.48+4.207.54
14Sander FeylingKolbotn og Skimt OL16.58+5.308.29
15Fredrik AxelsonEiker OL18.03+6.359.01
16Vegar ArnesenIndre Østfold OK18.45+7.179.22
17Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL19.37+8.099.48
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert
Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Jan Erik NaessFossum IFikke startet
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet

H 40-

2 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF13.296.44
2Bjørn HaugeNydalens SK14.46+1.177.23
3Øyvind LienGjø-Vard OL14.47+1.187.23
4Christian ReuschHeming Orientering14.55+1.267.27
4Torstein HoleNydalens SK14.55+1.267.27
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb15.18+1.497.39
7Kimme ArnesenHeming Orientering15.30+2.017.45
8Kristian Bernhard NilsenFossum IF15.41+2.127.50
9Steinar EastwoodLillomarka OL15.57+2.287.58
10Kjell Petter SmågeKonnerud IL16.43+3.148.21
11Lars BerglundRingerike OL17.02+3.338.31
12Arild NyhaugAsker Skiklubb17.41+4.128.50
13Runar ThorstensenOppsal Orientering17.54+4.258.57
14Trond MyhreFossum IF18.08+4.399.04
15Sverre WisløffAsker Skiklubb18.18+4.499.09
16Hallvard KorenOK Moss18.25+4.569.12
17Håkon BørliFossum IF18.35+5.069.17
18Torgeir SkjønhaugFet OL19.20+5.519.40
19Ola NilsenOppsal Orientering19.30+6.019.45
20Jarle RogndokkenFet OL20.25+6.5610.12
21Anders ØpstadAsker Skiklubb20.35+7.0610.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Alexander RødstenHeming Orientering20.37+7.0810.18
23Haakon DolvenAsker Skiklubb20.39+7.1010.19
24Magne AasAsker Skiklubb21.50+8.2110.55
25Assaf Bar-NathanLillomarka OL21.52+8.2310.56
26Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK22.53+9.2411.26
27Eirik JørgensenIL Tyrving23.36+10.0711.48
Raymond BerntzenFet OLdiskvalifisert
Trond LundIL Tyrvingdiskvalifisert
Christian HolmboeIL Tyrvingikke startet
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Tommy SkårbøRaumar Orienteringikke startet
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-

1 830 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GranerudAsker Skiklubb11.536.29
2Arild AndresenFossum IF12.55+1.027.03
3Knut Erling ØenHeming Orientering13.03+1.107.07
4Stein H. HagenFossum IF13.07+1.147.10
5Gjermund GravirAsker Skiklubb13.31+1.387.23
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK13.43+1.507.29
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.57+2.047.37
8Håkon JendalFossum IF14.41+2.488.01
9Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb15.05+3.128.14
10Morten KarlsenMåren OK15.07+3.148.15
11Hallvard BergIL Tyrving16.11+4.188.50
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb16.52+4.599.13
13Ottar WiklundNydalens SK16.58+5.059.16
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL17.50+5.579.44
15Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.16+7.2310.31
16Pål Kogstad NæssRaumar Orientering19.48+7.5510.49
17Erik BorgIL Koll23.07+11.1412.37
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

1 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK15.408.48
2Bjørn WilladssenHeming Orientering17.05+1.259.35
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF21.20+5.4011.59

H 70-

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL15.079.56
2Hasse BergstrømIL Tyrving16.13+1.0610.40
3Jon FanavollKamp/Vestheim IF32.53+17.4621.38
John Thomas PetersenNittedal OLikke startet

Direkte A

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Severin SaueIL Tyrving13.346.47
2Linn HokholtIL Tyrving14.18+0.447.09
3Kristin FleisjeNittedal OL24.26+10.5212.13
4Lene ColquhounLillomarka OL28.34+15.0014.17

Direkte C

1 070 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL7.507.19
2Kristian NæssNydalens SK9.35+1.458.57
3Anne-Marthe HansenFet OL10.19+2.299.38
4Mathias AndreasenØstmarka OK11.18+3.2810.33
5Vera HalsaaAsker Skiklubb11.29+3.3910.43
6Cathrine SandvikRaumar Orientering12.06+4.1611.18
7Hans Georg LeopolderIL Koll16.00+8.1014.57
8Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll16.06+8.1615.02
9Marius AndreasenFossum IF17.07+9.1715.59
10Beatriz AzagraNydalens SK18.16+10.2617.04
11Josefine FlaatenAsker18.53+11.0317.38
12Julian AndreasenFet OL22.22+14.3220.54
13Emilie Ødegaard TorpFet OL43.28+35.3840.37
Per SørbergRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor