Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

D 17-18

2 910 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF23.428.08
2Ane DyrkornEiker OL25.30+1.488.45
3Anine LomeHamar OK25.41+1.598.49
4Marlin HaavengenKongsberg OL26.44+3.029.11
5Thea DyrkornEiker OL27.00+3.189.16
6Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK27.01+3.199.17
7Åsne Naadland HoloFossum IF27.13+3.319.21
8Aurora GjølsjøOK Moss27.52+4.109.34
9Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK28.14+4.329.42
10Ella Arentz HagenSandefjord OK28.28+4.469.46
11Helene EgerKongsberg OL28.36+4.549.49
12Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering29.01+5.199.58
13Synne StrandAsker Skiklubb29.10+5.2810.01
14Pernille KatlaFossum IF29.13+5.3110.02
15Thea Sildnes BaklidKonnerud IL29.14+5.3210.02
16Hedda Raadal BjørloHalden SK29.20+5.3810.04
17Heidi Therese WiestVang OL29.39+5.5710.11
18Ingrid G. KvålsgardFossum IF29.46+6.0410.13
19Karoline AuneHalden SK29.48+6.0610.14
20Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29.59+6.1710.18
21Lene Berg HanssenByåsen IL30.07+6.2510.20
22Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30.41+6.5910.32
23Hanne VassendPorsgrunn OL31.36+7.5410.51
24Kristina VollHaugesund IL Orientering32.01+8.1911.00
25Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK32.06+8.2411.01
26Maria PrestbøenSandefjord OK32.19+8.3711.06
27Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss32.32+8.5011.10
28Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering32.34+8.5211.11
29Dina ReitanFreidig34.12+10.3011.45
30Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL34.43+11.0111.55
31Agnethe HasliGjø-Vard OL34.55+11.1311.59
32Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL35.03+11.2112.02
33Ingrid HasaasFossum IF36.20+12.3812.29
34Maria Ulseth SylteFreidig36.26+12.4412.31
35Eli KolstadMo OK38.12+14.3013.07
36Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL38.21+14.3913.10
37Lotte MyklemyrEiker OL38.46+15.0413.19
38Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK43.20+19.3814.53
39Elisabeth BrækkeHalden SK47.22+23.4016.16
40Anna MeenPorsgrunn OL53.30+29.4818.23

D 19-20

3 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK25.328.23
2Ingrid LundanesEmblem IL27.21+1.498.59
3Ingeborg EideByåsen IL27.36+2.049.04
4Malin SandstadFreidig27.45+2.139.07
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb27.46+2.149.08
6Silje HaugeHisøy OK27.52+2.209.10
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL28.00+2.289.12
8Oda J SikkelandIL Tyrving28.43+3.119.26
9Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK30.01+4.299.52
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb30.03+4.319.53
11Åshild KolstadFreidig30.10+4.389.55
12Anne Willkommen EikenKongsberg OL30.29+4.5710.01
13Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering30.54+5.2210.09
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL31.11+5.3910.15
15Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering31.36+6.0410.23
16Vilde MalmeiNTNUI31.49+6.1710.27
17Marit Melby JacobsenLardal OL32.07+6.3510.33
18Åse BerganNydalens SK33.11+7.3910.54
19Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)33.19+7.4710.57
20Margrethe WisløffAsker Skiklubb33.34+8.0211.02
21Karine VestølVegårshei IL33.57+8.2511.10
22Ellen Marie AriansenLillomarka OL34.08+8.3611.13
23Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)34.09+8.3711.14
24Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering34.20+8.4811.17
25Emilie WestinPorsgrunn OL34.28+8.5611.20
26Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)34.46+9.1411.26
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL35.01+9.2911.31
28Martine TopstadLarvik OK35.51+10.1911.47
29Oda Q FossumFreidig36.31+10.5912.00
30Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett42.56+17.2414.07
31Idunn HaavengenKongsberg OL43.28+17.5614.17
0Emilie Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert

D 21-

3 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd MyhreKongsberg OL34.318.45
2Synnøve BråtenVegårshei IL35.40+1.099.03
3Sigrid AlexandersenNTNUI36.44+2.139.19
4Marthe GløersenBækkelagets SK37.13+2.429.26
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering37.31+3.009.31
6Anne M Hausken NordbergNydalens SK37.56+3.259.37
7Siri UlvestadNydalens SK38.00+3.299.38
7Lone BrochmannBækkelagets SK38.00+3.299.38
9Ingrid GulbrandsenNTNUI38.44+4.139.49
10Anine AhlsandNTNUI39.07+4.369.55
11Maren Jansson HaverstadNTNUI39.39+5.0810.03
12Malin SørensenNydalens SK40.00+5.2910.09
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI40.21+5.5010.14
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL41.42+7.1110.35
15Louise OramBækkelagets SK42.32+8.0110.47
16Ragnhild HjermstadFossum IF42.37+8.0610.48
17Evine Westli AndersenLøten o-lag42.53+8.2210.53
18Christiane TrösseVaregg Fleridrett44.14+9.4311.13
19Marte Hoff HagenNTNUI44.54+10.2311.23
20Marianne DæhliHalden SK1.03.44+29.1316.10
Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

H 17-18

3 570 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering23.406.37
2Einar MelsomFossum IF25.19+1.397.05
3Erling HjermstadFossum IF25.50+2.107.14
4Sebastian DalandKristiansand OK26.00+2.207.16
5Jørgen BaklidKonnerud IL27.00+3.207.33
6Oskar Spets StorhovFreidig27.02+3.227.34
7Einar EkelandOddersjaa SSK27.19+3.397.39
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27.19+3.397.39
9Sander ArntzenAsker Skiklubb27.29+3.497.41
10Sindre R HoltHedrum OL27.42+4.027.45
11Øyvind HjermstadFossum IF28.02+4.227.51
12Erik Hæstad BjørnstadFossum IF28.50+5.108.04
13Anders HaugskottOL Trollelg28.59+5.198.07
14Niels Christian HellerudHalden SK29.24+5.448.14
15Oscar LyngenFreidig29.37+5.578.17
16Styrk Hundseid KamsvågFossum IF29.39+5.598.18
17Kristian RykkjeVaregg Fleridrett29.42+6.028.19
18Mats EidsmoFreidig29.57+6.178.23
19Even-Johan KaspersenMo OK30.07+6.278.26
20Axel HoveidAsker Skiklubb30.20+6.408.29
21Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30.23+6.438.30
22Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30.28+6.488.32
23Håkon LundKongsberg OL30.38+6.588.34
24Even LindaasVang OL30.45+7.058.36
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb30.46+7.068.37
26Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.47+7.078.37
27Per Ivar StoklandGanddal IL30.52+7.128.38
28Audun BerganNydalens SK31.09+7.298.43
29Rasmus MathisenPorsgrunn OL31.15+7.358.45
30Erlend BrendstuenHalden SK31.29+7.498.49
31Håkon KornmoPorsgrunn OL31.31+7.518.49
32Kristian Fredrik LynumFreidig31.39+7.598.51
33Tord StrandKongsberg OL31.59+8.198.57
34Aslak HeimdalKonnerud IL32.05+8.258.59
35Eskil FrøislandVang OL32.11+8.319.00
36Stian RykkjeVaregg Fleridrett32.27+8.479.05
37Njaal Ellegaard MelbyVang OL32.30+8.509.06
38Mathias HermstadFreidig32.42+9.029.09
39Joar GjerdahlKonnerud IL32.48+9.089.11
40Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering32.50+9.109.11
41Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF33.20+9.409.20
42Audun Melby JacobsenLardal OL33.36+9.569.24
43Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33.44+10.049.26
44Peter GisholtFossum IF34.00+10.209.31
45Kristian PyttenKristiansand OK34.18+10.389.36
46Jostein Svaland DaleVang OL34.26+10.469.38
47Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering34.32+10.529.40
48Are LodgaardByåsen IL34.46+11.069.44
49Mathias RosenlundVaregg Fleridrett34.49+11.099.45
50Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn34.56+11.169.47
50Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34.56+11.169.47
52Eirik Høst FossgardLillomarka OL35.04+11.249.49
53Sverre NarumVang OL35.28+11.489.56
54Andreas RambergØstmarka OK35.56+12.1610.03
55Bjørn Anders FlågenHeming Orientering36.00+12.2010.05
56Trygve MyhrAsker Skiklubb36.54+13.1410.20
57Vegard LøvliAsker Skiklubb39.33+15.5311.04
58Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK43.27+19.4712.10
59Alexander Skaug YtterbølHalden SK45.11+21.3112.39
0Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 19-20

3 680 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK24.146.35
2Audun HeimdalKonnerud IL24.36+0.226.41
3Knut AasheimHalden SK25.52+1.387.01
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK26.05+1.517.05
5Marius PyttenKristiansand OK26.07+1.537.05
6Håvard EidsmoFreidig26.37+2.237.13
7Martin Borge HeirFossum IF26.49+2.357.17
8Tobias KristensenLarvik OK26.57+2.437.19
9Johannes Bakke AashamarKristiansand OK27.07+2.537.22
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27.37+3.237.30
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK27.46+3.327.32
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering27.53+3.397.34
13Peter NordbrødenHalden SK27.59+3.457.36
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK28.14+4.007.40
14Håkon Raadal BjørloHalden SK28.14+4.007.40
16Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn28.55+4.417.51
17Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg29.14+5.007.56
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK29.33+5.198.01
19Tarjei HoloFossum IF29.34+5.208.02
20Adrian OpheimFreidig29.40+5.268.03
21Erlend Nilsen SandnesEmblem IL30.26+6.128.16
22Jostein TandbergNydalens SK30.27+6.138.16
23Olav Andreas RemmenOL Trollelg30.28+6.148.16
24Sturla FrydenlundSturla, IF30.32+6.188.17
25Sander H. RogndokkenNydalens SK31.17+7.038.30
26Ivar Jevne ArnesenHamar OK31.23+7.098.31
26Ole Wanvik HaugenFreidig31.23+7.098.31
28Kjetil MølnvikFreidig31.35+7.218.34
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK31.41+7.278.36
30Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn31.58+7.448.41
31Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.59+7.458.41
32Lars SolliMo OK32.29+8.158.49
33Vegard MyklemyrEiker OL33.09+8.559.00
34Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø33.21+9.079.03
35Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering33.29+9.159.05
36Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett35.40+11.269.41
37Bjørnar LøvliAsker Skiklubb39.27+15.1310.43

H 21-

5 410 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alan CherryNydalens SK37.426.58
2Bjørn EkebergIL Tyrving37.47+0.056.59
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI38.39+0.577.08
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett38.56+1.147.11
5Anders VisterNydalens SK39.23+1.417.16
6Ivar LundanesEmblem IL39.36+1.547.19
7Håvard HagaNydalens SK39.44+2.027.20
8Emil GranqvistNTNUI39.47+2.057.21
9Paul SirumFrol IL40.00+2.187.23
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK40.12+2.307.25
11Martin VisterFrol IL40.17+2.357.26
12Jo Forseth IndgaardFrol IL40.20+2.387.27
13Eirik Kamstrup HovindHalden SK40.24+2.427.28
14Gaute FriestadKristiansand OK40.46+3.047.32
15Andreas SølbergOL Trollelg40.49+3.077.32
16Vegard DanielsenKristiansand OK40.53+3.117.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Olai Stensland LillevoldNTNUI40.55+3.137.33
18Øystein SørensenNydalens SK41.00+3.187.34
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI41.38+3.567.41
20Håvard IrgensKristiansand OK41.50+4.087.43
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK42.20+4.387.49
22Nicholas OskarssonLillomarka OL42.28+4.467.50
23Mats NordbrødenHalden SK42.42+5.007.53
24Simen AamodtNTNUI42.44+5.027.53
25Espen FiskumHalden SK43.13+5.317.59
26Filip WadstenHalden SK43.28+5.468.02
26Anders Felde OlaussenNTNUI43.28+5.468.02
28Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI44.02+6.208.08
28Andreas Svingheim MagerøyFrol IL44.02+6.208.08
30Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett44.28+6.468.13
31Henrik UpsalNTNUI44.39+6.578.15
32Rasmus Rørholt TheisenNTNUI44.43+7.018.15
33Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett44.49+7.078.17
34Mathias BenjaminsenLillomarka OL44.59+7.178.18
35Mikkel SørensenNTNUI45.40+7.588.26
36Dag BlandkjennKristiansand OK45.49+8.078.28
37Henrik EijsinkNydalens SK45.52+8.108.28
38Jon NilsenVegårshei IL46.09+8.278.31
38Emil JönssonIL Tyrving46.09+8.278.31
40Øyvind HelgerudHalden SK46.19+8.378.33
41Vegard Blomseth JohnsenNTNUI46.22+8.408.34
42Ivar Aukrust OsmoenNTNUI46.35+8.538.36
43Philipp von ArxNTNUI46.45+9.038.38
44Erik GustafssonNTNUI46.48+9.068.39
45Sergej PopovKristiansand OK47.00+9.188.41
46Marius ØieLøten o-lag48.57+11.159.02
47Lars OwrenNTNUI49.10+11.289.05
48Petter Marki ErichsenKristiansand OK49.35+11.539.09
49Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK50.10+12.289.16
50Morten JørgensenKristiansand OK50.17+12.359.17
51Jørgen FiskumFrol IL51.41+13.599.33
52Sondre Ruud BråtenNydalens SK54.22+16.4010.02
53Øyvind WiggenByåsen IL56.17+18.3510.24
54Ola Bakke AashamarFlosta IL58.22+20.4010.47
55Jørgen FrøydLarvik OK59.32+21.5011.00
0Kristian Frafjord HaarrGanddal ILdiskvalifisert
0Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor