Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2017
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

N-Open

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vegard Solheim EideOdda OL22.07
Astrid GarpeNOTEAM18.18
Ester GarpeNOTEAM20.52
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL12.42
Emma Fitjar HjelleFitjar IL13.08
Jon Fitjar HjelleFitjar IL12.17
Ola Fitjar HjelleFitjar IL13.20
Torstein KristesenOdda OL14.04
Sigurd Oma LøyningOdda OL18.14
Dennis H MichelsenFitjar IL12.17
Lea StokkelandÅlgård Orientering17.57
Tea StokkelandÅlgård Orientering20.37
Ada WikestadOs Orienteringsklubb12.11
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb20.12
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb13.16
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb20.16
Ellinor ØygardOdda OL15.17
William ØygardOdda OL15.17
Emil Solheim ØyreOdda OL22.04

D/H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett19.25
Rannveig Oma LøyningOdda OL30.28
Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.50
Harald Solheim EideOdda OLdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karina Solheim ØyreOdda OL16.23
2Idun HeklandIL Gular24.05+7.42
Lea SkaugeIL Gularbrutt

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular20.11
2Marie Roll-TørnqvistFana IL21.17+1.06
3Kristine Bog VikaneFana IL23.14+3.03
4Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett36.51+16.40

D/H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas KragsethIL Gulardiskvalifisert
Mathias SkaugeIL Gularbrutt

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20.23
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking21.47+1.24
3Ida Solheim EideOdda OL27.34+7.11
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering34.44+14.21

D 17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kari VikingstadTorvastad IL16.44
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.13+0.29
3Kristina VollHaugesund IL Orientering17.20+0.36
4Helen MartinsenIL Gular17.40+0.56
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.12+1.28
6Stine BjørkevollOdda OL18.56+2.12
7Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19.02+2.18
8Tove AasheimAskøy OL20.07+3.23
9Sara TokheimOdda OL20.29+3.45
10Rannveig NordhagenFana IL20.36+3.52
11Marion RyenOdda OL22.27+5.43
12Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering22.28+5.44
13Marian KjellevoldIL Gular22.43+5.59
14Emilie WestinPorsgrunn OL22.48+6.04
15Vibeke ØyeIL Gular22.54+6.10
16Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb23.58+7.14
17Birgitte TorbjørnsenIL Gular24.59+8.15
18Kirsti LysakerFana IL26.09+9.25
19Kristin HammeråsIL Gular26.34+9.50
20Lenka WestinPorsgrunn OL27.10+10.26
21Anita SælevikHaugesund IL Orientering30.05+13.21
22Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb30.10+13.26
Hilde TellesbøNittedal OLikke startet

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF23.12
2Nina SoligardBergens TF23.13+0.01
3Edel SlettemarkStord Orientering28.52+5.40

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13.17
2Sindre Solheim EideOdda OL14.23+1.06

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL14.45
2Sondre BataldenFana IL21.04+6.19
3Johannes Solheim ØyreOdda OL40.04+25.19

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.56
2Birk Bell LysakerFana IL13.44+0.48
3Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett16.32+3.36
4Ulrik HellenTIF Viking18.06+5.10
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking28.25+15.29
Jens Øien KlosterFitjar ILikke startet

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkAskøy OL13.38
2Bjart Are HellenTIF Viking13.59+0.21
3Jan Harald BakkejordIL Gular14.04+0.26
4Rune NygaardIL Gular14.07+0.29
5Tormod SkaugeIL Gular14.15+0.37
6Einar MartinsenVikebygd IL14.40+1.02
7Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15.14+1.36
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL16.26+2.48
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering16.55+3.17
10Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett16.57+3.19
11Ole TørnqvistFana IL18.25+4.47
12Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering19.05+5.27
13Geir TorsnesStord Orientering19.10+5.32
14Magne TjelmelandIL Gular21.14+7.36
15Peter DirksenSauda Orienteringsklubb21.47+8.09
16Rune VassendenHalsnøy OL25.17+11.39
17Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering26.53+13.15
18Arve LøyningOdda OL29.40+16.02
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Knut KyrkjebøTIF Vikingikke startet

H 55-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular14.52
2Kjell WestinPorsgrunn OL17.15+2.23
3Harry BreilandÅlgård Orientering18.55+4.03
4Torgeir StrandFana IL20.00+5.08
5Einar VikingstadTorvastad IL22.07+7.15
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb23.32+8.40
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking26.17+11.25
8Jon Magne BratsethStord Orientering26.21+11.29
9Ingolf DybvikStord Orientering27.56+13.04
10Steinar SlettemarkStord Orientering28.51+13.59
Sigvald RobberstadHalsnøy OLikke startet
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OLikke startet

B-Open

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva Svanberg HelleTIF Viking16.53
2Bjørg KocbachBergens TF22.30+5.37
3Torild MyrliTIF Viking25.36+8.43
4Trude KyrkjebøTIF Viking26.20+9.27
5Kari SecherBergens TF28.44+11.51
6Kjetil HjelleFitjar IL31.38+14.45
Håkon OtteråTIF Vikingikke startet

C-Open

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise BakkejordIL Gular14.33
2Mette FitjarFitjar IL21.49+7.16
3Olve HeklandIL Gular24.24+9.51
4Ingrid RollFana IL32.31+17.58
Håvard NybøFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor