Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Koll 2-4-6 #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Koll 2-4-6 #3
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 18 mars 2017

Aker Solutions

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Unni DrageÅpen 2km (14)39.58+8.57
11Tor DrageÅpen 2km (14)1.01.47+30.46

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Karl FremstadÅpen 6km (37)53.34+13.05

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vidar BerteigÅpen 4km (35)34.16+0.06

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sharon BroadwellÅpen 2km (14)31.01

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Håvard Rekve LianÅpen 2km (14)38.47+7.46
7Stein H. HagenÅpen 2km (14)42.25+11.24
10Jan Fredrik HelgakerÅpen 6km (37)52.38+12.09
19Richard Zeiner-GundersenÅpen 6km (37)1.00.16+19.47
23Sondre Zahl HagenÅpen 6km (37)1.03.32+23.03
31Ståle HeitmannÅpen 6km (37)1.10.24+29.55
35Sivert Sande KvermeÅpen 6km (37)diskvalifisert
36Bent Sande KvermeÅpen 6km (37)diskvalifisert

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Øystein MadsenÅpen 2km (14)38.44+7.43

Heming Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ulrik Astrup ArnesenÅpen 6km (37)40.29
3Magnus Eide-FredriksenÅpen 6km (37)50.28+9.59
8Øystein ØstermannÅpen 6km (37)51.20+10.51
9Kristian ØstermannÅpen 6km (37)52.23+11.54
11Petter Astrup ArnesenÅpen 6km (37)52.45+12.16
16Hans Henrik FremmingÅpen 4km (35)49.51+15.41
20Lasse ArnesenÅpen 6km (37)1.00.27+19.58
21Sofie Skyttersæter IversenÅpen 6km (37)1.00.29+20.00
27Signe ArnesenÅpen 6km (37)1.04.39+24.10
29Henrik ReuschÅpen 6km (37)1.05.00+24.31
35Jon C. FougnerÅpen 4km (35)diskvalifisert

IL GeoForm

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Harald IweÅpen 6km (37)50.52+10.23
9Sigurd HaugerudÅpen 2km (14)51.48+20.47
10Kåre KnudsenÅpen 2km (14)51.55+20.54
13Bernt TollefsenÅpen 2km (14)1.31.42+1.00.41
28Ivar-Kristian WaarumÅpen 6km (37)1.04.50+24.21

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Johan LundeÅpen 6km (37)50.59+10.30
12Balder Gammelli-MesselÅpen 2km (14)1.08.06+37.05
14Odd Arne LianÅpen 6km (37)57.57+17.28
17Christian Fredrik BorgÅpen 4km (35)50.13+16.03
23Martin Christoffer BorgÅpen 4km (35)1.03.02+28.52
24Erik BorgÅpen 4km (35)1.03.23+29.13
32Harald AulieÅpen 6km (37)1.19.00+38.31
33Trude FixdalÅpen 6km (37)1.19.19+38.50

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Eivind HoffÅpen 6km (37)50.44+10.15
12Hasse BergstrømÅpen 4km (35)48.40+14.30
14Kjersti SkantzeÅpen 4km (35)49.22+15.12
18Solveig Eline BergÅpen 4km (35)52.29+18.19
19Hallvard BergÅpen 4km (35)53.35+19.25
26Donald SkantzeÅpen 4km (35)1.03.55+29.45

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Egil HusethÅpen 4km (35)46.52+12.42

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Tor LahlumÅpen 4km (35)54.00+19.50
31Marit VågsnesÅpen 4km (35)1.12.07+37.57

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Trine Marit Justad RaaenÅpen 4km (35)diskvalifisert

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Joar GjerdahlÅpen 6km (37)59.42+19.13

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Svein BlomsethÅpen 4km (35)34.10
16Ole Kjell LangmyrenÅpen 6km (37)58.49+18.20
30Claes-H. UngerÅpen 4km (35)1.09.30+35.20
Einar HemÅpen 4km (35)diskvalifisert

Lyberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Claus Frimann ClasenÅpen 4km (35)47.21+13.11

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Ingvild Rud SkjærstadÅpen 6km (37)1.03.53+23.24

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Lars Danielsen HolenÅpen 6km (37)1.04.28+23.59

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Terje TrondsenÅpen 2km (14)50.09+19.08

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elise Wærp HaugeÅpen 2km (14)37.35+6.34
3Bjørn HaugeÅpen 4km (35)37.05+2.55
4Jan Tore HenriksenÅpen 6km (37)50.34+10.05
4Einar JensenÅpen 4km (35)38.52+4.42
5Helene ScheeleÅpen 2km (14)39.32+8.31
5Fredrik SaugestadÅpen 4km (35)40.06+5.56
8Nicole RagvinÅpen 4km (35)44.27+10.17
9Anne Marit BjergaardÅpen 4km (35)46.38+12.28
15Ada WulfsbergÅpen 4km (35)49.35+15.25
17Helge StubberudÅpen 6km (37)59.30+19.01

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Roar BjorddalÅpen 4km (35)1.03.48+29.38
Stig Hultgreen KarlsenÅpen 6km (37)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Magne VollenÅpen 6km (37)1.05.40+25.11

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Jiri UrvalekÅpen 4km (35)1.01.44+27.34

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ståle SønsterudbråtenÅpen 6km (37)57.03+16.34
22Knut EngenÅpen 6km (37)1.02.36+22.07
25Bent SkatvedtÅpen 6km (37)1.04.07+23.38
28Linda EngenÅpen 4km (35)1.06.45+32.35
29Ida EngenÅpen 4km (35)1.07.55+33.45
37Hedda SkatvedtÅpen 6km (37)diskvalifisert

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Kristin SletnerÅpen 4km (35)54.43+20.33

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ole Jørgen Bogen ArenthÅpen 6km (37)50.07+9.38

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Ivar RefslandÅpen 6km (37)58.47+18.18

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ketil BergeÅpen 4km (35)41.56+7.46

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bjørn ChristensenÅpen 4km (35)42.22+8.12
13Hans Olav HygenÅpen 4km (35)48.52+14.42
27Ingrid NermoenÅpen 4km (35)1.05.15+31.05
14Aage MellaÅpen 2km (14)diskvalifisert
33Hans Kristian Stubban HygenÅpen 4km (35)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor