Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open dag 1 sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open dag 1 sprint
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 26 mai 2017

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eira Forsbak AsplemFreidig26.31
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK23.29
Maja CarlsenFreidig32.38
Thomas GundersenNidarøst OK26.02
Arvid HedmanÖstersund OK22.42
Oskar Elias HeggesetFreidig17.57
Sverre August HeggesetFreidig32.33
Anton Bostad HerailNidarøst OK30.32
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK25.11
Simon LindqvistÖstersund OK14.58
Anna Emilie LonaWing OK23.12
Eivind MjaalandNidarøst OK59.19
Liv Ingrid MjålandNidarøst OK59.34
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL24.12
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.52
Dagfinn StenvikByåsen IL17.58
Eli StenvikByåsen IL26.44
Ingrid SvedskogÖstersund OK22.44
Ole Ulseth SylteFreidig15.01
Hedda SæbøNidarøst OK23.59
Beth Paludan CarlsenFreidigikke startet

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Solveig Louise NissenFreidig13.45
2Una KittilsenFreidig14.53+1.08
3Malin Nordgård LeirenByåsen IL15.45+2.00
4Elsa ArnessonÖstersund OK16.11+2.26
5Tora KittilsenFreidig16.17+2.32
6Hanna LindqvistÖstersund OK16.39+2.54
7Nora HalvorsenFreidig17.01+3.16
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.31+3.46
9Maria Strømdal WikFreidig19.03+5.18
10Märta SvedskogÖstersund OK19.33+5.48
11Greta HedmanÖstersund OK19.34+5.49

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Spets StorhovFreidig14.43
2Mari EidsmoFreidig14.53+0.10
3Ane Malene KolstadFreidig16.18+1.35
4Trude MarkhusVerdal OK17.59+3.16
5Silje Marie NissenFreidig20.33+5.50
6Greta BlücherÖstersund OK21.15+6.32
7Anna ChristensenFreidig22.35+7.52
Gry DahlgrenÖstersund OKdiskvalifisert
Vilde Talgø-KristiansenFreidigikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hege HallanOK Skøynar18.13
1Hege HallanOK Skøynar18.13

D 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Lereim StorliFreidig14.51
2Tale Tannvik SkeiFreidig16.56+2.05
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17.18+2.27
4Hedda Hoff HagenByåsen IL17.38+2.47
5Maren VikenByåsen IL19.23+4.32
6Stine AuneNidarøst OK20.27+5.36
7Ingvild Lauvstad SundeWing OK22.08+7.17

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15.38

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne Marie KvammeWing OK15.47
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17.18+1.31
3Ella Eriksen KongsvikWing OK17.51+2.04
4Andrine VikenByåsen IL21.08+5.21
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet
Anna RenolenWing OKikke startet

D 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tua DahlgrenÖstersund OK16.13
2Emilie Liabakk EriksenByåsen IL17.53+1.40
Line SølbergOL Trollelgikke startet

D 21-

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK17.11
2Sigrid AlexandersenNTNUI18.11+1.00
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18.19+1.08
4Ida LindkvistNTNUI19.17+2.06
5Anna UlvensøenNTNUI19.18+2.07
6Britt Ingunn NydalNTNUI19.46+2.35
7Marta UlvensøenNTNUI19.50+2.39
8Ragnhild HjermstadFossum IF19.52+2.41
9Martine ÅstebølNTNUI20.08+2.57
10Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI20.12+3.01
11Hedvig ÅstebølNTNUI20.19+3.08
12Gunhild Rogne HallandNTNUI20.32+3.21
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.33+3.22
14Helen PalmerHalden SK20.38+3.27
15Aurora FossøyNTNUI20.42+3.31
16Evine Westli AndersenLøten o-lag20.43+3.32
17Live Bredholt JørgensenNTNUI21.12+4.01
18Pauline Røstum BellingmoNTNUI21.31+4.20
19Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg21.38+4.27
19Åsne Skram TrømborgNTNUI21.38+4.27
21Solveig BlandkjennNTNUI21.56+4.45
22Gry GranstedtNTNUI22.14+5.03
23Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI23.01+5.50
24Ingvild TorgersenNTNUI23.03+5.52
25Camilla ÖhmanNTNUI23.21+6.10
26Hildegunn HeggøyNTNUI23.45+6.34
27Marit SchmidOL Trollelg23.49+6.38
28Randi Marie MohusWing OK24.06+6.55
29Kristine Klock FletenWing OK24.15+7.04
30Eva TesarovaWing OK24.21+7.10
31Marte Hoff HagenNTNUI24.24+7.13
32Guro Heimstad KleivenNTNUI24.30+7.19
33Hanne VefsnmoByåsen IL24.43+7.32
34Evelina FolkessonOK Torfinn24.54+7.43
35Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL25.15+8.04
36Karoline Dahl FosbyNTNUI25.27+8.16
37Heidi JensenNTNUI26.02+8.51
38Katrin DaetwylerNTNUI27.06+9.55
39Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK27.51+10.40
40Synne FossøyNTNUI29.16+12.05
41Kristin JægerWing OK30.21+13.10
42Karine Hagesæther FossNTNUI30.42+13.31
43Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL31.09+13.58
44Sofia LindgrenÖstersund OK34.48+17.37

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Angell-PetersenFreidig16.04
2Kari UlsethFreidig18.22+2.18
3Gøril EideByåsen IL18.43+2.39
4Inger DahlgrenÖstersund OK18.50+2.46
5Tonje BostadNidarøst OK19.19+3.15
6Tina Strømdal WikFreidig19.39+3.35
7Britta BrännströmÖstersund OK21.44+5.40
8Liv TennesWing OK23.48+7.44
9Mai Iren AlmåsIL Leik24.51+8.47
10Maj-Lisbet RønningFreidig25.01+8.57
Mari HoffByåsen ILdiskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Spets StorhovFreidig15.42
2Mona J. MølnvikFreidig17.26+1.44
3Hilde ForbordMalvik IL19.44+4.02
4Turid ArnesenByåsen IL21.02+5.20
5Margit EideStjørdals-Blink Orientering22.03+6.21
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF24.52+9.10
7Agneta BlücherÖstersund OK26.59+11.17
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjellrun SporildMalvik IL20.30
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL21.33+1.03
3Inger NergaardStokke IL25.03+4.33
4Ruth SchmidOL Trollelg26.02+5.32
5Reidun Fallan SmaavikFreidig27.18+6.48
6Ingeborg DanielssonÖstersund OK28.10+7.40
7Karin WalltinÖstersund OK28.15+7.45
8Stina ElfvingByåsen IL30.26+9.56

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig10.00
2Tristan HalvorsenFreidig13.14+3.14
3Vegard Lereim StorliFreidig15.54+5.54
4Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK19.05+9.05
5Sofus H LindWing OK21.08+11.08
Borgar StavrumWing OKdiskvalifisert

H 13-14

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Petter Andreas LonaWing OK16.17
2Vegard Ulseth SylteFreidig16.25+0.08
3Emil LeroyerFreidig16.37+0.20
4Vetle Grønvik EkraFreidig16.56+0.39
5Axel ArnessonÖstersund OK17.36+1.19
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.08+1.51
7Tord RomundstadNidarøst OK18.40+2.23
8August Hopstad NykvistWing OK19.24+3.07
9Espen KarlsenMelhus IL19.49+3.32
10Peter Prytz JensenMelhus IL20.31+4.14
11Ørjan SæterMelhus IL21.48+5.31
12Andreas AagesenMelhus IL23.11+6.54
13Sigurd BraathenWing OK23.13+6.56
14Erik Tofte jrMelhus IL23.50+7.33
15Oskar StorlerMelhus IL25.28+9.11
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Vemund MølnvikFreidigdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Michael OlsenMelhus IL34.49

H 15-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Spets StorhovFreidig12.41
2Vegard KittilsenFreidig12.43+0.02
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.38+0.57
4Jonas GrønliFreidig13.55+1.14
5Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering14.00+1.19
6Jo Even KolstadFreidig14.13+1.32
7Marius MøllerSteinkjer OK14.22+1.41
8Mikkel HoltFreidig14.24+1.43
9Trym Nergård RønningOK Skøynar14.27+1.46
9Trym Nergård RønningOK Skøynar14.27+1.46
11Matias NissenFreidig15.30+2.49
12Jonas VindalWing OK15.33+2.52
13Hallvar HallanOK Skøynar16.38+3.57
13Hallvar HallanOK Skøynar16.38+3.57
15Øystein MoltumyrMalvik IL17.54+5.13
16Erling Eide HustvedtWing OK18.38+5.57
17Gabriel CallananWing OK20.05+7.24
18Nikolai RenolenWing OK20.51+8.10
19Sander SandmoMelhus IL21.44+9.03
20Tobias GundersenNidarøst OK23.05+10.24
21Brage AsplemFreidig24.44+12.03
22Eskild MyrvangMelhus IL27.39+14.58
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Tore MarkhusVerdal OKikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.01

H 19-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Einar KeiseråsIL Leikikke startet

H 21-

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Paul SirumFrol IL15.36
2Yngve SkogstadFrol IL16.03+0.27
2Olai Stensland LillevoldNTNUI16.03+0.27
4Dag BlandkjennKristiansand OK16.12+0.36
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.13+0.37
6Gaute FriestadKristiansand OK16.17+0.41
7Stian SundsvikFrol IL16.32+0.56
8Emil GranqvistNTNUI16.33+0.57
9Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.43+1.07
10Sindre JohannessenFreidig16.48+1.12
11Andreas SølbergOL Trollelg16.53+1.17
12Mattis HoltFreidig17.00+1.24
13Jonas Klausen EspedalNTNUI17.08+1.32
14Matias Hodne HanischKristiansand OK17.16+1.40
15Anders Felde OlaussenNTNUI17.26+1.50
16Morten JørgensenKristiansand OK17.27+1.51
17Isak BergsetNTNUI17.52+2.16
18Carl Petter LyngenFrol IL17.53+2.17
19Simen Eid NielsenNTNUI18.01+2.25
20Ola JordheimHemsedal IL18.17+2.41
21Andreas HaalandWing OK18.45+3.09
22Erlend NydalNTNUI19.01+3.25
23Øyvind WiggenByåsen IL19.17+3.41
23Torkil Eide SolstadIL Tyrving19.17+3.41
25Kristoffer NeslandNTNUI19.23+3.47
26Håvard Mo VaadalNTNUI19.24+3.48
27Sverre Bang StøengHamar OK19.29+3.53
28Jan SochorSKOB Banik Havirov19.35+3.59
29Tommy SchmidOL Trollelg20.27+4.51
30Ola KeiseråsIL Leik21.02+5.26
31Halvor LundFreidig21.17+5.41
32Jonas KittelsenNTNUI21.49+6.13
33Olle SvedskogÖstersund OK22.31+6.55
33Håkon HjelstuenNydalen SK22.31+6.55
35Erik HedmanÖstersund OK22.57+7.21
36Håkon Nergaard BergStokke IL23.14+7.38
37Arne Johannes LøkkenNTNUI23.17+7.41
38Lukas MeierNTNUI23.29+7.53
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert
Per Melander OftenNTNUIdiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLbrutt
Jørgen MadslienNTNUIbrutt
Even NyhusNTNUIbrutt
Christian HohlWing OKikke startet

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg18.54
2Petter Andreas BerghMalvik IL19.10+0.16
3Jens Kjetil MehammerWing OK20.45+1.51
4Øystein BraathenWing OK21.11+2.17
5Eivind LonaWing OK21.21+2.27
6Ingebrigt FuglemMalvik IL21.28+2.34
7Jon HolstadFreidig21.47+2.53
8Robert OtterleiByåsen IL21.48+2.54
9Morten KorsvoldWing OK22.31+3.37
10Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering22.47+3.53
11Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23.06+4.12
12Joakim StenvallÖstersund OK26.14+7.20
13Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering27.13+8.19

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulf LindqvistÖstersund OK18.08
2Terje RønningOK Skøynar19.48+1.40
2Terje RønningOK Skøynar19.48+1.40
4Håvard LorangeFreidig19.53+1.45
5Rune StræteWing OK20.11+2.03
6Atle PedersenMelhus IL20.34+2.26
7Øystein WiggenByåsen IL20.53+2.45
8Knut HagenByåsen IL21.25+3.17
9Harald StorrønningByåsen IL22.40+4.32
10Terje MidtbøWing OK24.21+6.13
11Egil HustvedtWing OK26.31+8.23
12Geir PaulsenOL Trollelg27.23+9.15
13Anders DahlgrenÖstersund OK29.59+11.51

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Terje SkjeggedalNTNUI16.43
2Bjørn BergerByåsen IL16.59+0.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kjell MaroniByåsen IL18.12+1.29
4Arnulf VillmoKorgen IL20.13+3.30
5Ragnar Niemi BergStokke IL20.37+3.54
6Anders WaageFreidig21.28+4.45
7Tom BrantheimÖstersund OK22.53+6.10
8Rune M HoltFreidig24.06+7.23
9Nils Olav VennevikFreidig24.42+7.59

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf KarsetSteinkjer OK21.18
2Robert StrømWing OK25.51+4.33
3Øistein ÅsmulOL Trollelg25.53+4.35
4Paul ForsethOL Trollelg29.26+8.08
5Henry SundsetvikOL Trollelg35.28+14.10
6Arne SæterhaugByåsen IL46.50+25.32
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Kurt HalvarssonÖstersund OKdiskvalifisert

DirekteA

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arild HeggesetFreidig17.48

DirekteB

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering19.44
2Åsa LindqvistÖstersund OK23.43+3.59
3Elin HedmanÖstersund OK29.21+9.37

DirekteC

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pål Christensen 24.31
Andre EkraFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor