Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattpotta / Østmarka-karusellen 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattpotta / Østmarka-karusellen 12
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 28 september 2017

N-åpen

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Pernille Nor-WollØstmarka OKfullført
Håvard RønningenØstmarka OKfullført
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKfullført

D 17-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK1.03.5614.12
2Audrun UtskarpenOSI1.06.50+2.5414.51

H 17-

4 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew SpeakeLillomarka OL40.238.58
2Andreas RambergØstmarka OK42.29+2.069.26
3Knut Edvard HellandØstmarka OK43.49+3.269.44
4Odin TellesbøØstmarka OK47.03+6.4010.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Svein NygårdLillomarka52.45+12.2211.43
6Rune TeiglandØstmarka OK59.56+19.3313.19
7Are EriksenOSI1.01.41+21.1813.42
8Øystein KildahlØstmarka OK1.08.11+27.4815.09
9Guttorm EggeOSI1.08.52+28.2915.18
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert

C-åpen

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid NermoenØstmarka OK38.2512.23
2Mathias LinløkkenØstmarka OK38.35+0.1012.26
3Sharon BroadwellIL GeoForm52.37+14.1216.58
4Andreas SandernesØstmarka OK56.11+17.4618.07
5June HeredsvelaØstmarka OK1.17.50+39.2525.06
6Ragnhild BrevikØstmarka OK1.18.00+39.3525.09
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert
Knut Johan WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert

H13-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik GudimØstmarka OK36.0011.36
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK36.35+0.3511.48

D13-16

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK35.4611.32
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK36.11+0.2511.40
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK36.41+0.5511.50
4Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK43.11+7.2513.55
5Gina BrevikØstmarka OK1.00.35+24.4919.32

Åpen A-kort

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm32.3511.14
2Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK41.23+8.4814.16
3Per Arne KarlsenØstmarka OK42.02+9.2714.29
4Svein OtterleiØstmarka OK55.36+23.0119.10
5Egil HusethKamp Vestheim57.06+24.3119.41
6Per StedjeØstmarka OK1.07.02+34.2723.06
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival