Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen 11
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 21 september 2017

Klasser: Visa alla | N-Åpen | D10 | H10 | D11-12N | H11-12N | D11-12 | H11-12 | D13-16C | H13-16C | D13-14 | H13-14 | D15-20B | H15-20B | D15-16 | H15-16 | C-Åpen | B-Åpen | A-Åpen | A-Lang

N-Åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka14.27
2Oliver BaastadhaugLØRENSKOG Skiklubb29.46

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK28.08

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK25.13
2Håvard RønningenØstmarka OK31.16+6.03
3Emil HuuseØstmarka OK33.51+8.38
4Andreas SandernesØstmarka OK35.51+10.38

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob GilljamØstmarka OK42.57

D15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1.17.33
Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.17.31
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.17.54+0.23

C-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind EriksenOK Øst34.04
2Terje TrondsenNittedal O-lag36.02+1.58
3Eldrid OtterleiØstmarka OK38.51+4.47
4Per NikolaisenOK Øst53.45+19.41
Siv JystadØstmarka OKdiskvalifisert

B-Åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm33.25
2Odd Eide-FredriksenKamp Vesteheim46.22+12.57
3Knut Johan WinsvoldØstmarka OK59.50+26.25
4Thomas GrøstadØstmarka OK1.02.29+29.04
5Jens Magnus RønningenØstmarka OK1.07.26+34.01
6Susann BøvelNo team1.12.59+39.34
7Sara StridNo team1.13.10+39.45
8Jon HauskenNo team1.14.32+41.07
Katrine HolenØstmarka OKdiskvalifisert

A-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK46.33
2Linda HanssenØstmarka OK47.37+1.04
3Bård NatvigNittedal OL1.04.33+18.00
4Trine Marit Justad RaaenKongsberg1.10.08+23.35
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.14.19+27.46

A-Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL38.59
2Are EriksenOSI50.05+11.06
3Håvar BrevikØstmarka OK59.50+20.51
4Svein OtterleiØstmarka OK1.06.02+27.03
5Henrik GudimØstmarka OK1.20.07+41.08
6John otterleiØstmarka1.20.11+41.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor