Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen 7
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 24 august 2017

D11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Nor-WollØstmarka OK19.3610.53

H11-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer NomelandØstmarka OK38.2717.28

H13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus JystadØstmarka OK34.3415.42

D13-14

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gina BrevikØstmarka OK1.12.1026.43
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.12.13+0.0326.44
Eira LineØstmarka OKdiskvalifisert
Sigrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert

H13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK36.2713.29
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert

D15-20B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK46.3117.13
2Monica BrevikØstmarka OK1.12.12+25.4126.44

D15-16

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.01.4817.10
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.01.56+0.0817.12

C-Åpen

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine NomelandØstmarka OK38.4817.38

B-Åpen

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid NermoenØstmarka OK39.4714.44
2Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL45.15+5.2816.45
3June HeredsvelaØstmarka OK53.42+13.5519.53
4Christina RambergØstmarka OK54.49+15.0220.18

A-Åpen

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge RambergØstmarka OK40.4611.19
2Andreas RambergØstmarka OK45.36+4.5012.40
3Frode BakkehøiØstmarka OK47.07+6.2113.05
4Tone SundtjønnLillomarka OL1.05.54+25.0818.18
5Ole Kristian FageråsØstmarka OK1.06.03+25.1718.20

A-Lang

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK40.578.42
2Rune TeiglandØstmarka OK55.09+14.1211.44
3Håvar BrevikØstmarka OK55.36+14.3911.49
4Johan CarlsonTrollhättan56.31+15.3412.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor