Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 6
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Meland KongslandØstmarka OK34.43

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK43.31
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45.10+1.39
3Line Hetle WasbergOppsal Orientering1.15.46+32.15

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK42.30

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK42.42

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1.01.50
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.47.17+45.27

D 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HeredsvelaØstmarka OK1.07.23
2Katrine HolenØstmarka OK1.25.43+18.20

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK50.16

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK38.12
2Håvard RønningenØstmarka OK43.49+5.37

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL50.01

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage KnutsenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK43.18

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeOSI50.33
2Magnus RambergØstmarka OK52.05+1.32
3Andreas RambergØstmarka OK52.10+1.37

H 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inge RambergØstmarka OK56.26

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar WollØstmarka OK30.13

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein KildahlØstmarka OK55.51
2Håvar BrevikØstmarka OK58.11+2.20
3Rune TeiglandØstmarka OK1.03.02+7.11
4Terje LinløkkenØstmarka OK1.05.57+10.06

H 50-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas GrøstadØstmarka OK40.33
2Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.00.41+20.08

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter NæssOppsal Orientering46.27

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK52.00

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka1.07.03

A-Ekstra-Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK39.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor