Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 5
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16B | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 40-B | D 40-C | D 50- | D 50-B | D 50-C | D 60- | D 60-B | D 60-C | D 70- | D 70-B | D 70-C | D 80-C | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16B | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 40-B | H 40-C | H 50- | H 50-B | H 50-C | H 60- | H 60-B | H 60-C | H 70- | H 70-B | H 70-C | H 80- | H 80-C | A-Kort | B-Åpen | Trim Nybegynner | Trim Kort | Trim Mellom | Trim Lang

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mia HalvorsenØstmarka OK23.20
Amund Kortner VogtØstmarka OK20.47

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Meland KongslandØstmarka OK56.24
2Line Hetle WasbergOppsal Orientering1.09.36+13.12

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK33.27

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK40.55
2Sigrid NermoenØstmarka OK51.47+10.52
3Gina BrevikØstmarka OK1.12.18+31.23

D 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK41.05
2Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1.10.32+29.27

D 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matilde HolenØstmarka OK56.56

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.36.16

D 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HeredsvelaØstmarka OK1.02.53
2Katrine HolenØstmarka OK1.07.17+4.24
3Siv Susanne JystadØstmarka OK1.18.20+15.27

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NermoenØstmarka OK1.26.14

D 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina RambergØstmarka OK1.07.18

D 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE52.12

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK43.41
2Håvard RønningenØstmarka OK44.49+1.08

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage KnutsenØstmarka OK48.17
2Martin JystadØstmarka OK1.02.06+13.49

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK1.10.33

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas Lunde JensenFFI1.01.52
2Jens Magnus RønningenØstmarka OK2.19.19+1.17.27

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune TeiglandØstmarka OK1.03.03
2Håkon HåversenØstmarka OK1.19.02+15.59
3Terje LinløkkenØstmarka OK1.24.10+21.07
4Martin GranlyLillomarka OL1.24.19+21.16
5Bjørn ChristensenØstmarka OK1.24.23+21.20
6Håvar BrevikØstmarka OK1.28.00+24.57
7Øystein KildahlØstmarka OK1.31.58+28.55
8Lasse SkalleHarstad OK2.20.56+1.17.53

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter NæssOppsal Orientering1.06.18

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne OsmundsenNRS54.52

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK1.00.12

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hasse BergstrømTyrving1.56.06

A-Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK38.04
2Heidi VogtØstmarka OK1.07.48+29.44
3Morten KongsbergTyrving1.22.23+44.19

B-Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK1.01.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor