Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Østmarka OK

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hilde JarstadmarkenD 40-B (8)38.53
1Karl GustavsenH 60-C (1)38.23
1Jakob GilljamH 13-16C (1)46.47
1Sverre SandernesH 40-C (5)31.03
1Odin TellesbøH 40- (19)47.33
1Kristine Von SimsonD 17-C (3)38.14
1Christina RambergD 50-B (2)59.05
1Inga Cathrin WinsvoldD 13-16B (2)54.06
1Maren WinsvoldD 11-12N (1)55.37
1Knut WinsvoldH 17-N (1)55.36
1Janna Sofie TellesbøD 13-14 (5)32.59
1Linda HanssenD 50- (4)47.30
2Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16C (2)47.41+15.12
3Siri HageliaD 40- (5)1.17.51+8.24
3Knut Edvard HellandH 50- (18)55.47+7.25
3Ingrid NermoenD 50- (4)1.17.47+30.17
3Tor Magnus GrøstadH 15-16 (3)1.46.33+52.42
3Marie Hammer IversenD 17- (5)1.24.41+24.49
3Ingar WollH 40-C (5)35.02+3.59
4Nils Ivar HuuseH 40-C (5)36.52+5.49
4Martine Arntzen HaugD 11-12 (11)44.37+13.06
4Øystein KildahlH 50- (18)58.05+9.43
5Pernille Nor-WollD 11-12 (11)44.41+13.10
5Sigrid NermoenD 13-14 (5)53.41+20.42
6Bjørn ChristensenH 50- (18)1.01.06+12.44
7Rune TeiglandH 50- (18)1.02.18+13.56
10Regine RøiselandD 11-12 (11)57.06+25.35
10Andreas RambergH 17- (19)55.19+14.25
11Per Arne KarlsenH 50- (18)1.15.23+27.01
11Ada von SimsonD 11-12 (11)57.09+25.38
13Magnus RambergH 17- (19)1.03.03+22.09
13Inge RambergH 40- (19)1.05.01+17.28
13Kjetil Sverdrup-ThygesonH 50- (18)1.23.18+34.56
14Thomas GrøstadH 50- (18)1.48.28+1.00.06
16Hans Kristian Stubban HygenH 17- (19)1.20.47+39.53
Berit GiljamN-åpen (20)fullført
Daniel GiljamN-åpen (20)fullført
Leah HanneborgN-åpen (20)fullført
Mira HanneborgN-åpen (20)fullført
Malin Arntzen HaugN-åpen (20)fullført
Annika PriceN-åpen (20)fullført
Ingrid Jarstadmarken PriceN-åpen (20)fullført
Amund Kortner VogtN-åpen (20)fullført
Tuva WaslandN-åpen (20)fullført
Magnus JystadH 13-14 (7)diskvalifisert
Brage KnutsenH 13-14 (7)diskvalifisert
Martin GiljamH 40-C (5)diskvalifisert
Siv Susanne JystadD 40-C (4)diskvalifisert
Mette HanneborgD 40-C (4)diskvalifisert
Matilde HolenD 17-C (3)diskvalifisert
Katrine HolenD 40-C (4)diskvalifisert
Trond KortnerH 17- (19)diskvalifisert
Mathias LinløkkenH 11-12 (11)diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (11)ikke startet
Gina BrevikD 13-14 (5)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 15-16 (5)ikke startet
Kristin Stubban HygenD 17-Bikke startet
Erlend OtterleiH 11-12 (11)ikke startet
Martin JystadH 13-16C (1)ikke startet
John OtterleiH 15-16 (3)ikke startet
Svein OtterleiH 40- (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor