Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Oppsal Orientering

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anette Bjordal WigaardD 40-C (4)42.32
1Roar BjordalH 70- (1)1.14.29
1Ane Sofie KroghD 15-16 (5)50.11
1Ane HustvedtD 11-12 (11)31.31
1Margaret RoseveareD 60-B (1)1.16.56
1Endre WigaardH 17-B (3)28.04
1Thor MellaH 50- (18)48.22
1Anselm ReichenbachH 13-14 (7)31.45
2Heidi BjordalD 40-B (8)39.48+0.55
2Arnhild KroghD 40- (5)1.16.29+7.02
2Vigdis HobølD 17- (5)1.01.07+1.15
2Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (11)32.59+1.28
2Sondre OlaussenH 11-12 (11)25.36+0.01
2Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (7)33.31+1.46
2Arild AndersenH 40-B (4)51.52+0.54
2Kristoffer Fiane PedersenH 17- (19)42.58+2.04
2Nils NikolaisenH 17-B (3)30.13+2.09
3Ingrid Johansen-BarliD 11-12 (11)42.01+10.30
3Silje SyversenD 40-B (8)43.28+4.35
3Ola Marius PedersenH 17- (19)46.12+5.18
3Jonas KroghH 13-14 (7)37.58+6.13
3Tina KallesonD 15-16 (5)59.19+9.08
4Martin ReichenbachH 40-B (4)1.05.21+14.23
4Katrine Bjordal VegganD 13-14 (5)40.35+7.36
4Elin KallesonD 40- (5)1.35.29+26.02
4Lavran ThorstensenH 17- (19)48.14+7.20
4Jakob A. GjedeboH 11-12 (11)34.18+8.43
5Espen WigaardH 40- (19)55.51+8.18
5Birk ThorstensenH 13-14 (7)1.01.00+29.15
6Simen SkeideH 11-12 (11)40.03+14.28
6Maja Kalleson RøedD 11-12 (11)45.38+14.07
6Runa KallesonD 40-B (8)53.17+14.24
7Morten MoslandH 40- (19)55.57+8.24
7Linea Kalleson RøedD 11-12 (11)45.39+14.08
8Rolf HustvedtH 40- (19)59.50+12.17
8Marie Bjordal VegganD 11-12 (11)48.41+17.10
8Anne Karin ThorstensenD 40-B (8)1.02.09+23.16
9Ludvig RødnesH 17- (19)51.14+10.20
9Mari KallesonD 11-12 (11)55.12+23.41
9Christoffer ÅnensenH 11-12 (11)42.36+17.01
10Sigurd HobølH 11-12 (11)55.26+29.51
12Roar PedersenH 50- (18)1.18.40+30.18
17Ole Martin EdstrømH 17- (19)1.34.46+53.52
17Ola NilsenH 40- (19)1.36.04+48.31
Magnus Syversen GihleN-åpen (20)fullført
Synne Syversen GihleN-åpen (20)fullført
Eskil HobølN-åpen (20)fullført
Inger Lise BjordalD 70-B (2)diskvalifisert
Petter NæssH 60- (4)diskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (5)diskvalifisert
Stein MellaH 50- (18)diskvalifisert
Magnus ZachariasenH 17- (19)diskvalifisert
Line Hetle WasbergD 11-12 (11)ikke startet
Linus Eggen VingeH 11-12 (11)ikke startet
Alfred NikolaisenH -10 (1)diskvalifisert
Eskil HobølN-åpen (20)ikke startet
Lucas Nathaniel KvammeH -10 (1)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor