Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
NN1 N-åpen (20)diskvalifisert

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Vetle ChristiansenH 17- (19)55.46+14.52

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Yngvar ChristiansenH 50- (18)59.35+11.13

Fet OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Julie BerntzenD 13-16C (2)32.29
1Jane Karine HelmersenD 50-C (2)39.02
1Jarle RogndokkenH 40-B (4)50.58
2Anne-Marthe HansenD 17-C (3)46.11+7.57
2Raymond BerntzenH 40-C (5)31.53+0.50
2Kristina JohansenD 13-16B (2)58.54+4.48
3Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (5)37.04+4.05
3Tom BerganH 40- (19)49.30+1.57
4Laila Eriksen BlomD 40-B (8)52.29+13.36
5Katarina JohansenD 40- (5)1.42.02+32.35
6Kyrre GranH 40- (19)55.56+8.23
8Øyvind HelmersenH 50- (18)1.07.21+18.59
Tom Andre AndreassenN-åpen (20)fullført
Mons Sætre LorentsenN-åpen (20)fullført
Gaute SkjønhaugN-åpen (20)fullført
Sigmund ØlstadN-åpen (20)fullført
Matilde Kvalø HaugD -10 (1)fullført
Kristin Kvalø HaugD 40-C (4)ikke startet

FF bil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Helge WeydahlH 40- (19)1.18.25+30.52

GeoForm IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Ivar SeirestadH 40- (19)1.00.46+13.13

Helwet Packard Enterprise

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tommy DignesTrim Lang (1)1.31.58

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jon LahlumH 50- (18)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Arne KongsnesH 50-B (4)43.49+6.43
Tor LahlumH 50- (18)ikke startet

Lillomarka OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Endre HallanH 60- (4)51.33
1Maria Rørvik HaverD 17- (5)59.52
1Rasmus D. EastwoodH 11-12 (11)25.35
1Matthew SpeakeH 17- (19)40.54
2Johan MattssonH 50-B (4)37.36+0.30
2Netta Bar-NathanD 13-14 (5)34.52+1.53
2Brynjar FredheimH 40- (19)49.22+1.49
2Vidar BenjaminsenH 50- (18)52.10+3.48
3Ove HildrumH 40-B (4)57.46+6.48
3Vebjørn Emil BlindheimH 11-12 (11)30.48+5.13
4Ingrid BlindheimD 15-16 (5)1.01.23+11.12
4Steinar EastwoodH 40- (19)51.01+3.28
5Lene ColquhounD 40-B (8)53.05+14.12
5Nov Bar-NathanH 11-12 (11)38.47+13.12
5Mathias BenjaminsenH 17- (19)48.46+7.52
6Elias Skjolden SørensenH 17- (19)49.22+8.28
7Line Bar-NathanD 40-B (8)53.24+14.31
7Torbjørn LundebyH 11-12 (11)40.21+14.46
7Jens Johan BrekkeH 17- (19)50.42+9.48
8Eirik Høst FosgardH 17- (19)50.51+9.57
11Terje BlindheimH 40- (19)1.01.11+13.38
16Assaf Bar-NathanH 40- (19)1.32.28+44.55
Boye WangensteenN-åpen (20)fullført
Oda Marie ColquhounD 17- (5)diskvalifisert
Bjørn WangensteenH 40- (19)diskvalifisert
Toril HallanD 50- (4)diskvalifisert

LØRENSKOG KOMMUNE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kirsti M. BlomdalD 70-B (2)1.19.33

LØRENSKOG KOMMUNE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik HaugrosH 70-B (1)1.05.41

Nittedal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit B. EithunD 40- (5)1.09.27
2Martin VeastadH 60- (4)56.04+4.31
2Kristin FleisjeD 50-B (2)1.04.47+5.42
2Nina Elise JørgensenD 50- (4)1.13.42+26.12
3Bård NatvigH 60- (4)57.53+6.20
3Claus FritznerH 17-B (3)1.32.31+1.04.27
8Simen Gløgård StensrudH 11-12 (11)40.46+15.11
10Tore BredalenH 40- (19)1.00.54+13.21
14Tor BrennaH 40- (19)1.05.32+17.59
Christian GløgårdH 40- (19)diskvalifisert
Gunnar RustadH 50- (18)diskvalifisert

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Egil Reidar OsnesH 17- (19)1.09.57+29.03

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Egil Reidar OsnesH 17- (19)1.09.57+29.03

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Alan CherryH 17- (19)57.52+16.58

Oppsal Orientering

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anette Bjordal WigaardD 40-C (4)42.32
1Roar BjordalH 70- (1)1.14.29
1Ane Sofie KroghD 15-16 (5)50.11
1Ane HustvedtD 11-12 (11)31.31
1Margaret RoseveareD 60-B (1)1.16.56
1Endre WigaardH 17-B (3)28.04
1Thor MellaH 50- (18)48.22
1Anselm ReichenbachH 13-14 (7)31.45
2Heidi BjordalD 40-B (8)39.48+0.55
2Arnhild KroghD 40- (5)1.16.29+7.02
2Vigdis HobølD 17- (5)1.01.07+1.15
2Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (11)32.59+1.28
2Sondre OlaussenH 11-12 (11)25.36+0.01
2Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (7)33.31+1.46
2Arild AndersenH 40-B (4)51.52+0.54
2Kristoffer Fiane PedersenH 17- (19)42.58+2.04
2Nils NikolaisenH 17-B (3)30.13+2.09
3Ingrid Johansen-BarliD 11-12 (11)42.01+10.30
3Silje SyversenD 40-B (8)43.28+4.35
3Ola Marius PedersenH 17- (19)46.12+5.18
3Jonas KroghH 13-14 (7)37.58+6.13
3Tina KallesonD 15-16 (5)59.19+9.08
4Martin ReichenbachH 40-B (4)1.05.21+14.23
4Katrine Bjordal VegganD 13-14 (5)40.35+7.36
4Elin KallesonD 40- (5)1.35.29+26.02
4Lavran ThorstensenH 17- (19)48.14+7.20
4Jakob A. GjedeboH 11-12 (11)34.18+8.43
5Espen WigaardH 40- (19)55.51+8.18
5Birk ThorstensenH 13-14 (7)1.01.00+29.15
6Simen SkeideH 11-12 (11)40.03+14.28
6Maja Kalleson RøedD 11-12 (11)45.38+14.07
6Runa KallesonD 40-B (8)53.17+14.24
7Morten MoslandH 40- (19)55.57+8.24
7Linea Kalleson RøedD 11-12 (11)45.39+14.08
8Rolf HustvedtH 40- (19)59.50+12.17
8Marie Bjordal VegganD 11-12 (11)48.41+17.10
8Anne Karin ThorstensenD 40-B (8)1.02.09+23.16
9Ludvig RødnesH 17- (19)51.14+10.20
9Mari KallesonD 11-12 (11)55.12+23.41
9Christoffer ÅnensenH 11-12 (11)42.36+17.01
10Sigurd HobølH 11-12 (11)55.26+29.51
12Roar PedersenH 50- (18)1.18.40+30.18
17Ole Martin EdstrømH 17- (19)1.34.46+53.52
17Ola NilsenH 40- (19)1.36.04+48.31
Magnus Syversen GihleN-åpen (20)fullført
Synne Syversen GihleN-åpen (20)fullført
Eskil HobølN-åpen (20)fullført
Inger Lise BjordalD 70-B (2)diskvalifisert
Petter NæssH 60- (4)diskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (5)diskvalifisert
Stein MellaH 50- (18)diskvalifisert
Magnus ZachariasenH 17- (19)diskvalifisert
Line Hetle WasbergD 11-12 (11)ikke startet
Linus Eggen VingeH 11-12 (11)ikke startet
Alfred NikolaisenH -10 (1)diskvalifisert
Eskil HobølN-åpen (20)ikke startet
Lucas Nathaniel KvammeH -10 (1)ikke startet

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mia HalvorsenN-åpen (20)fullført

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mathea Meland KongslandN-åpen (20)fullført

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Pernille SønsterudbråthenD 15-16 (5)57.37+7.26

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øistein Fagerli NæssH 15-16 (3)53.51

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Pål Kogstad NæssH 50- (18)diskvalifisert

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan SveenH 60-B (1)53.03

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans LarsenH 80- (1)52.10

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nanna BerganD 50-C (2)59.54+20.52
2Anders HorveiH 15-16 (3)1.06.02+12.11
4Linda EngenD 17- (5)1.33.36+33.44
9Knut EngenH 50- (18)1.07.52+19.30
10Terje BråtenH 50- (18)1.09.39+21.17
12Ståle SønsterudbråtenH 40- (19)1.03.47+16.14

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Morten KongsbergH 50-B (4)45.55+8.49

Østmarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per StefferudH 50-B (4)37.06

Østmarka OK

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hilde JarstadmarkenD 40-B (8)38.53
1Karl GustavsenH 60-C (1)38.23
1Jakob GilljamH 13-16C (1)46.47
1Sverre SandernesH 40-C (5)31.03
1Odin TellesbøH 40- (19)47.33
1Kristine Von SimsonD 17-C (3)38.14
1Christina RambergD 50-B (2)59.05
1Inga Cathrin WinsvoldD 13-16B (2)54.06
1Maren WinsvoldD 11-12N (1)55.37
1Knut WinsvoldH 17-N (1)55.36
1Janna Sofie TellesbøD 13-14 (5)32.59
1Linda HanssenD 50- (4)47.30
2Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16C (2)47.41+15.12
3Siri HageliaD 40- (5)1.17.51+8.24
3Knut Edvard HellandH 50- (18)55.47+7.25
3Ingrid NermoenD 50- (4)1.17.47+30.17
3Tor Magnus GrøstadH 15-16 (3)1.46.33+52.42
3Marie Hammer IversenD 17- (5)1.24.41+24.49
3Ingar WollH 40-C (5)35.02+3.59
4Nils Ivar HuuseH 40-C (5)36.52+5.49
4Martine Arntzen HaugD 11-12 (11)44.37+13.06
4Øystein KildahlH 50- (18)58.05+9.43
5Pernille Nor-WollD 11-12 (11)44.41+13.10
5Sigrid NermoenD 13-14 (5)53.41+20.42
6Bjørn ChristensenH 50- (18)1.01.06+12.44
7Rune TeiglandH 50- (18)1.02.18+13.56
10Regine RøiselandD 11-12 (11)57.06+25.35
10Andreas RambergH 17- (19)55.19+14.25
11Per Arne KarlsenH 50- (18)1.15.23+27.01
11Ada von SimsonD 11-12 (11)57.09+25.38
13Magnus RambergH 17- (19)1.03.03+22.09
13Inge RambergH 40- (19)1.05.01+17.28
13Kjetil Sverdrup-ThygesonH 50- (18)1.23.18+34.56
14Thomas GrøstadH 50- (18)1.48.28+1.00.06
16Hans Kristian Stubban HygenH 17- (19)1.20.47+39.53
Berit GiljamN-åpen (20)fullført
Daniel GiljamN-åpen (20)fullført
Leah HanneborgN-åpen (20)fullført
Mira HanneborgN-åpen (20)fullført
Malin Arntzen HaugN-åpen (20)fullført
Annika PriceN-åpen (20)fullført
Ingrid Jarstadmarken PriceN-åpen (20)fullført
Amund Kortner VogtN-åpen (20)fullført
Tuva WaslandN-åpen (20)fullført
Magnus JystadH 13-14 (7)diskvalifisert
Brage KnutsenH 13-14 (7)diskvalifisert
Martin GiljamH 40-C (5)diskvalifisert
Siv Susanne JystadD 40-C (4)diskvalifisert
Mette HanneborgD 40-C (4)diskvalifisert
Matilde HolenD 17-C (3)diskvalifisert
Katrine HolenD 40-C (4)diskvalifisert
Trond KortnerH 17- (19)diskvalifisert
Mathias LinløkkenH 11-12 (11)diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (11)ikke startet
Gina BrevikD 13-14 (5)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 15-16 (5)ikke startet
Kristin Stubban HygenD 17-Bikke startet
Erlend OtterleiH 11-12 (11)ikke startet
Martin JystadH 13-16C (1)ikke startet
John OtterleiH 15-16 (3)ikke startet
Svein OtterleiH 40- (19)ikke startet

Østmarka Oppsal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Marius AamotH 13-14 (7)38.51+7.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor