Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 18 mai 2017

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amund Kortner VogtØstmarka OK23.45

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK46.45
2Line Hetle WassbergOppsal1.08.00+21.15

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK40.03

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK1.06.35
2Gina BrevikØstmarka OK1.06.39+0.04

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.44.35
Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Hammer IversenØstmarka OK1.10.14

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NermoenØstmarka OK1.24.52

D 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari HallingstadØstmarka OK30.04
2June HeredsvelaØstmarka OK1.08.45+38.41

D 40-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv JystadØstmarka OK44.08
2Katrine HolenØstmarka OK46.39+2.31
3Trine NomelandØstmarka OK57.45+13.37

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK49.53

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HuuseØstmarka OK53.01
2Kristoffer NomelandØstmarka OK57.32+4.31
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage KnutsenØstmarka OK43.44

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.33.31

H 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein OtterleiØstmarka OK1.14.01

H 40-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas GrøstadØstmarka OK1.04.44

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar WollØstmarka OK29.54

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E. HellandØstmarka OK46.25
2Rune TeiglandØstmarka OK55.25+9.00
3Øystein KildahlØstmarka OK1.01.26+15.01
4Jon LahlumGeoForm IL1.04.56+18.31
5Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.07.49+21.24
6Håvar BrevikØstmarka OK1.23.57+37.32
7Kai Halvorsen ÅrekolSiemens1.31.17+44.52
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK32.28

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.06.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor