Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 1
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

N-åpen

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stian LillegårdLillomarka OL11.477.39
Amund Kortner VogtØstmarka OKdiskvalifisert

D 11-12

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Nor-WollØstmarka OK34.2813.18
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK35.51+1.2313.50

D 11-12N

1 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren WinsvoldØstmarka OK30.3619.52

D 13-14

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janna Sofie TellesboØstmarka OK44.2113.26
2Gina BrevikØstmarka OK57.57+13.3617.33
Karen SkaugeHeming OKikke startet
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet

D 13-16B

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK46.1013.59
2Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.08.24+22.1420.43

D 15-16

3 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK44.3711.53
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-

4 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK50.5210.11
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 17-B

3 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine Annette NomelandØstmarka OK49.5519.16

D 40-B

3 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
June HerredsvelaØstmarka OKikke startet

D 40-C

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldrid OtterleiØstmarka OK26.4310.18
2Siv Susanne JystadØstmarka OK36.36+9.5314.07

D 50-

3 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK43.2611.34
2Ingrid NermoenØstmarka OK54.33+11.0714.32

D 60-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti M: BlomdalLørenskog kommune44.5917.22

H 11-12

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HuseØstmarka OK29.3711.26
2Kristoffer NomelandØstmarka OK49.57+20.2019.17
3Andreas SandernesØstmarka OK1.03.35+33.5824.32
4Mathias LinløkkenØstmarka OK1.17.26+47.4929.53

H 13-14

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus JystadØstmarka OK59.4718.06

H 13-16C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Martin JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik GudimØstmarka OK52.4810.34
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK55.50+3.0211.11
Gaute FostveitRaumar OKdiskvalifisert

H 17-

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving32.176.28
2Andreas RambergØstmarka OK37.30+5.137.30
3Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK47.03+14.469.25

H 40-

4 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL47.459.34
2Inge RambergØstmarka OK51.59+4.1410.25
3Tommy DignesHewelet Packard1.06.30+18.4513.19

H 40-C

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar WollØstmarka OK29.2911.23

H 50-

4 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn ChristensenØstmarka OK47.519.35
2Øystein KildahlØstmarka OK48.58+1.079.48
3Erik NæssØstmarka OK49.13+1.229.51
4Håvard BrevikØstmarka OK49.57+2.0610.00
5Rune TeiglandØstmarka OK51.13+3.2210.15
6Jon LahlumIL GeoForm52.04+4.1310.26
7Håkon HåversenØstmarka OK53.58+6.0710.48
8Tor LahlumKolbotn og Skimt OL56.14+8.2311.16
9Kjetil ÅstebølOppsal Orientering1.01.45+13.5412.22
10Kai Halvorsen AarekolSiemens1.02.06+14.1512.26
11Kjetil Sverdrup-ThygesonNOTEAM1.09.51+22.0013.59
Peter NylundHaugerud IFikke startet
Terje LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 60-

3 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter NæssOppsal Orientering40.0510.41
2Magne MusliLørenskog kommune1.15.57+35.5220.15
Stig Hultgren KarlsenNOTEAMdiskvalifisert

H 60-C

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl GustavsenNOTEAM24.439.32
2Erik AasenDynea27.44+3.0110.42

H 70-

3 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL25.586.55
2Hasse BergstrømIL Tyrving54.24+28.2614.30
3Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK55.20+29.2214.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor