Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint 2017 Rogaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint 2017 Rogaland
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 20 mai 2017

N-åpen

1 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)18.55+6.4414.33
0Norah BreivoldGanddal IL12.119.22
0Pernille BreivoldGanddal IL14.45+2.3411.20
0Markus M. HellandEgersund OK19.00+6.4914.36
0Oskar KleppaÅlgård Orientering21.09+8.5816.16
0Stine KleppaÅlgård Orientering13.26+1.1510.20
0Brage LaugalandÅlgård Orientering16.50+4.3912.56
0Vetle LaugalandÅlgård Orientering18.12+6.0114.00
0Arve LundeGanddal IL12.43+0.329.46
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)23.31+11.2018.05
0Maren OftedalÅlgård Orientering21.39+9.2816.39
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11.188.41
0Marius RøddeGanddal IL12.14+0.039.24
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16.04+3.5312.21
0Lea StokkelandÅlgård Orientering25.02+12.5119.15
0Thea Evelin StokkelandÅlgård Orientering25.11+13.0019.22
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)24.22+12.1118.44
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)24.00+11.4918.27

D -10

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.427.18
2Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering12.41+0.597.55
3Julie M HellandEgersund OK13.04+1.228.10
4Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15.37+3.559.45

D 11-12

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL10.196.26
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK10.53+0.346.48
3Synne S. PettersonEgersund OK11.27+1.087.09
4Kristina KleppaÅlgård Orientering11.44+1.257.20
5Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering12.35+2.167.51
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.03+2.448.09
7Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering14.03+3.448.46
8Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.23+4.048.59

D 13-14

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.176.48
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)15.27+1.107.21
3Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb18.15+3.588.41
4Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19.05+4.489.05
5Hilde OhrGanddal IL29.11+14.5413.53

D 15-16

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.166.19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.21+1.056.50
3Ida MonsenEgersund OK16.14+2.587.43
4Ingrid LamarkGanddal IL17.14+3.588.12
5Celina Iversen ÅseEgersund OK19.48+6.329.25
6Julie PuntervoldEgersund OK20.20+7.049.40
7Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering22.06+8.5010.31

D 17-

2 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.466.25
2Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.35+1.497.12
3Trine BolstadGanddal IL16.43+1.577.16
4Silje Skorve SkarpeidGanddal IL17.08+2.227.26
5Kristina VollHaugesund IL Orientering17.41+2.557.41
6Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering17.44+2.587.42
7Jane M HellandEgersund OK17.53+3.077.46
8Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.02+3.167.50
9Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)18.36+3.508.05
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.59+4.138.15
11Marie Hammer IversenØstmarka OK19.23+4.378.25
12Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19.34+4.488.30
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb19.35+4.498.30
14Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.01+5.158.42
15Randi EngløkkHaugesund IL Orientering20.16+5.308.48
16Vibeke LamarkGanddal IL20.23+5.378.51
17Gunhild ForlandAskøy OL20.40+5.548.59
18Grethe StoklandGanddal IL21.30+6.449.20
19Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb21.52+7.069.30
20Anne Marie GauselGanddal IL21.58+7.129.33
21Mariann SveinsvollGanddal IL23.06+8.2010.02
22Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb27.47+13.0112.04
23Anita SælevikHaugesund IL Orientering29.11+14.2512.41
24Hilde HetlandEgersund OK30.58+16.1213.27
25Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb44.33+29.4719.22

D 17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette GylandStavanger Orienteringsklubb15.5412.13

D 50-

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL17.128.11
2Helen LomelandÅlgård Orientering17.18+0.068.14
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21.30+4.1810.14
4Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb21.49+4.3710.23
5Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)25.16+8.0412.01
6Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb26.51+9.3912.47
7Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb30.14+13.0214.23
0May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK26.0612.25

D 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb20.329.46
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb22.44+2.1210.49
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb29.49+9.1714.11
0Helga AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.237.06
2Livar OftedalÅlgård Orientering13.43+2.208.34

H 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.076.56
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11.17+0.107.03

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens GylandStavanger Orienteringsklubb14.2511.05

H 13-14

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.386.29
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.10+0.326.44
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.10+1.327.13
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL15.22+1.447.19
5Øyvind LamarkGanddal IL15.56+2.187.35
6Edvin AakreEgersund OK16.56+3.188.03
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17.23+3.458.16
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering17.33+3.558.21
9Thomas Barvik MælandGanddal IL17.50+4.128.29
10Jonas Årvik SandalGanddal IL18.23+4.458.45
11Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18.30+4.528.48
12Erlend BremnesGanddal IL20.01+6.239.31
13Elias EidsvågGanddal IL20.37+6.599.49
14Ola Wathne TingbøSandnes IL (Rogaland)20.47+7.099.53
15Aksel DommersnesGanddal IL21.03+7.2510.01
16Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb23.28+9.5011.10
17Lars Joshua VigesdalGanddal IL30.21+16.4314.27

H 13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL12.249.32

H 15-16

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.586.04
2Tobias RøddeGanddal IL17.14+3.167.29
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.47+3.497.43
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.13+4.157.55
5Alexander HorpestadEgersund OK22.37+8.399.50

H 17-

2 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.255.08
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering14.49+0.245.17
3Fredrik OmdalGanddal IL15.02+0.375.22
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb15.48+1.235.38
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)15.56+1.315.41
6Morten Bjerga SundliGanddal IL16.37+2.125.56
7Per Ivar StoklandGanddal IL17.14+2.496.09
8Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17.15+2.506.09
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL17.15+2.506.09
10Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17.17+2.526.10
11Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17.35+3.106.16
12Jostein BaustadHaugesund IL Orientering17.58+3.336.25
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering20.03+5.387.09
14Andreas BreilandÅlgård Orientering20.19+5.547.15
15Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering20.37+6.127.21
16Kenneth MydlandEgersund OK20.40+6.157.22
17Erik EngløkkHaugesund IL Orientering20.47+6.227.25
18Gunnar PettersonEgersund OK20.51+6.267.26
19Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.23+6.587.38
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb22.41+8.168.06
21Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb22.58+8.338.12
22Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering23.59+9.348.33
23Olav HellandEgersund OK25.17+10.529.01
24Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering40.42+26.1714.32
0Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert

H 17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK22.2717.16

H 50-

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14.436.23
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb14.55+0.126.29
3Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)15.16+0.336.38
4Einar MartinsenVikebygd IL16.20+1.377.06
5Trond LamarkGanddal IL17.32+2.497.37
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)17.48+3.057.44
7Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb17.54+3.117.46
8Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb18.25+3.428.00
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18.30+3.478.02
10Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb18.50+4.078.11
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb20.22+5.398.51
12Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)21.13+6.309.13
13Jan Arild JohnsenFossum IF22.23+7.409.43
14Tore RøddeGanddal IL32.23+17.4014.04
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.067.26
2Harry BreilandÅlgård Orientering18.13+1.077.55
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb18.53+1.478.12
4Ove OalandGanddal IL19.48+2.428.36
5Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)21.28+4.229.20
6Kjell SvihusGanddal IL22.19+5.139.42
7Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb31.47+14.4113.49
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.468.27
2Tormod AaslidEgersund OK19.29+1.439.16
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)19.56+2.109.29
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20.01+2.159.31
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb20.18+2.329.40
6Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb27.47+10.0113.13
7Magnar NerheimSuldal Orienteringslag28.44+10.5813.40
8Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb38.00+20.1418.05

C-åpen

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb8.545.33
2Grete Stokke SeljeskogGanddal IL12.12+3.187.37
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb16.42+7.4810.26
0Gunhild OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor