Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Buskerud
Arrangørorganisasjon: Hemsedal IL
Dato: søndag 27 august 2017

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Eiker OL 1D17 (11)2.31.59+10.59
1. Ane Dyrkorn50.02150.021
2. Sølvi Fossøy50.055+8.111.40.072+1+5.09+5.09
3. Thea Dyrkorn51.522+5.502.31.5920+10.59+5.50
11Eiker OL 2D17 (11)4.37.36+2.16.36
1. Ingrid Letmolie1.38.0911+48.071.38.0911+48.07
2. Aud Kjemperud1.17.4011+35.462.55.49110+1.20.51+32.44
3. Anna Isnes Tyse1.41.4711+55.454.37.36110+2.16.36+55.45
11Eiker OL 1D13-16 (14)1.29.56+30.52
1. Solveig Letmolie40.5411+12.2340.5411+12.23
2. Oda Isnes Tyse49.0210+18.291.29.56110+30.52+18.29

Hemsedal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Hemsedal IL 1H11-12 (4)58.39
1. Øystein Abrahamsen39.283+19.3239.283+19.32
2. Erlend Ulsaker19.11158.391-2
6Hemsedal IL 1H17 (9)2.48.29+25.47
1. Ola Jordheim44.47144.471
2. Rune Abrahamsen59.136+12.121.44.005+4+8.03+8.03
3. Ole Hulbak1.04.297+17.442.48.296+1+25.47+17.44
6Hemsedal IL 1H13-16 (11)1.28.29+33.12
1. Sindre Ulsaker28.092+2.3928.092+2.39
2. Halvor Rudningen1.00.206+30.331.28.296+4+33.12+30.33
8Hemsedal IL 1D17 (11)3.25.53+1.04.53
1. Vendula Sramkova1.01.277+11.251.01.277+11.25
2. Guri Sollien Hulbak1.04.4010+22.462.06.079+2+31.09+19.44
3. Elin Ulsaker1.19.468+33.443.25.538-1+1.04.53+33.44
Hemsedal IL 2H17 (9)diskvalifisert
1. Andres Rudningendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Narve J. Brennadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars-Einar Intelhusdiskvalifisertdiskvalifisert

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 2D11-12 (4)46.09
1. Synne Sommerstad Røste20.05120.051
2. Nora Christine Hansen26.042+0.4446.09100.00
2Kongsberg OL 1H17 (9)2.25.36+2.54
1. Damien Renard45.063+0.1945.063+0.19
2. Sølve Drage52.324+5.311.37.382-1+1.41+1.22
3. Bjørn Haavengen47.582+1.132.25.3620+2.54+1.13
2Kongsberg OL 1H150 (13)2.02.27+0.37
1. Øyvind Drage39.03139.031
2. Hans Otto Øverby41.175+16.081.20.202+1+1.31+1.31
3. Øivind Myhre42.073+2.532.02.2720+0.37-0.54
2Kongsberg OL 3H13-16 (11)1.07.29+12.12
1. Vegard Holm Johannesen29.463+4.1629.463+4.16
2. Atle Nikolai Wøllo37.432+7.561.07.292-1+12.12+7.56
2Kongsberg OL 1D13-16 (14)1.02.14+3.10
1. Mathilde Sæter Flesseberg29.285+0.5729.285+0.57
2. Åsne Haavengen32.462+2.131.02.142-3+3.10+2.13
3Kongsberg OL 2D17 (11)2.43.22+22.22
1. Rikke Hjelseth Larsen59.253+9.2359.253+9.23
2. Celine Renard50.196+8.251.49.445+2+14.46+5.23
3. Aurora Moholth53.383+7.362.43.223-2+22.22+7.36
3Kongsberg OL 2H17 (9)2.40.44+18.02
1. Espen Røste51.236+6.3651.236+6.36
2. Per Øivind Eger50.292+3.281.41.523-3+5.55-0.41
3. Syver Løken58.525+12.072.40.4430+18.02+12.07
3Kongsberg OL 1D150 (8)2.13.38+22.01
1. Anita Sørensen Drage39.193+0.4039.193+0.40
2. Elisabeth Hetlevik48.155+14.501.27.3430+15.30+14.50
3. Hilde Storløkken46.044+6.312.13.3830+22.01+6.31
3Kongsberg OL 3D13-16 (14)1.02.34+3.30
1. Ingvild Gustafsson29.054+0.3429.054+0.34
2. Karoline Torø33.293+2.561.02.343-1+3.30+2.56
4Kongsberg OL 1D11-12 (4)1.07.14+21.05
1. Iselin Høivold24.022+3.5724.022+3.57
2. Ingrid Lesteberg43.124+17.521.07.144+2+21.05+17.08
5Kongsberg OL 1D17 (11)2.45.57+24.57
1. Marlin Haavengen59.354+9.3359.354+9.33
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl49.554+8.011.49.303-1+14.32+4.59
3. Helene Eger56.275+10.252.45.575+2+24.57+10.25
5Kongsberg OL 2H13-16 (11)1.20.09+24.52
1. Olav Lund41.407+16.1041.407+16.10
2. Johan Eger38.293+8.421.20.095-2+24.52+8.42
5Kongsberg OL 2D13-16 (14)1.04.05+5.01
1. Selma Høivold29.387+1.0729.387+1.07
2. Ingvild Langeggen34.274+3.541.04.055-2+5.01+3.54
7Kongsberg OL 2H150 (13)2.42.37+40.47
1. Atle Wøllo52.227+13.1952.227+13.19
2. Roger Andre Vanebo54.5610+29.471.47.189+2+28.29+15.10
3. Terje Ulla Eiken55.196+16.052.42.377-2+40.47+12.18
7Kongsberg OL 4H13-16 (11)1.47.09+51.52
1. Arne Bergan34.355+9.0534.355+9.05
2. Oskar Baklid1.12.348+42.471.47.097+2+51.52+42.47
9Kongsberg OL 3D17 (11)3.48.06+1.27.06
1. Ingjerd Sommerstad1.07.549+17.521.07.549+17.52
2. Andrea Vanebo54.429+12.482.02.368-1+27.38+9.46
3. Kathinka Rogstad1.45.309+59.283.48.069+1+1.27.06+59.28
9Kongsberg OL 3H150 (13)3.10.33+1.08.43
1. Tommy Sæter1.01.4810+22.451.01.4810+22.45
2. Bjørn Victor Larsen46.067+20.571.47.54100+29.05+6.20
3. Erik Høivold1.22.3910+43.253.10.339-1+1.08.43+39.38
9Kongsberg OL 4D13-16 (14)1.28.36+29.32
1. Mari Øverby35.549+7.2335.549+7.23
2. Konstanse Moholth52.4212+22.091.28.3690+29.32+22.09
11Kongsberg OL 4H150 (13)3.40.38+1.38.48
1. Per Gustafsson1.17.5711+38.541.17.5711+38.54
2. Bjørn Johannessen25.0911.43.067-4+24.17
3. Torgeir Brandal1.57.3211+1.18.183.40.3811+4+1.38.48+1.14.31
Kongsberg OL 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Vetle Dragediskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvor Løkendiskvalifisertdiskvalifisert

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 1D17 (11)2.21.00
1. Thea Sildnes Baklid53.042+3.0253.042+3.02
2. Maiken Økern Hågård41.5411.34.581-1
3. Therese Haare46.0212.21.0010
1Konnerud IL 1H17 (9)2.22.42
1. Aslak Heimdal48.565+4.0948.565+4.09
2. Joar Gjerdahl47.0111.35.571-4
3. Jørgen Baklid46.4512.22.4210
1Konnerud IL 1D13-16 (14)59.04
1. Andrea Ranvik28.31128.311
2. Jenny Baklid30.33159.0410
2Konnerud IL 1D11-12 (4)1.03.33+17.24
1. Elsa Sofie Lysheden-Vogt38.134+18.0838.134+18.08
2. Martine Gjermstad Pettersen25.2011.03.332-2+17.24
4Konnerud IL 2D17 (11)2.44.09+23.09
1. Annette Bjørnås Krogstie1.00.295+10.271.00.295+10.27
2. Hege Kullerud49.113+7.171.49.404-1+14.42+4.15
3. Anette Juveli54.294+8.272.44.0940+23.09+8.27
4Konnerud IL 2D13-16 (14)1.03.43+4.39
1. Mari Landro Svingheim28.542+0.2328.542+0.23
2. Anniken Ranvik34.495+4.161.03.434+2+4.39+4.16
5Konnerud IL 2D150 (8)2.39.43+48.06
1. Anette Larsen Akselsen47.596+9.2047.596+9.20
2. Emma Grete Feyling Haare46.083+12.431.34.075-1+22.03+12.43
3. Mette Spangberg1.05.366+26.032.39.4350+48.06+26.03
6Konnerud IL 1D150 (8)2.43.44+52.07
1. Isa Heggedal38.512+0.1238.512+0.12
2. Ina Cecilie Landro1.23.306+50.052.02.216+4+50.17+50.05
3. Tove Heimdal41.232+1.502.43.4460+52.07+1.50
6Konnerud IL 1H150 (13)2.22.36+20.46
1. Lars Baklid42.324+3.2942.324+3.29
2. Terje Pettersen36.172+11.081.18.491-3-3.29
3. Kjell Petter Småge1.03.478+24.332.22.366+5+20.46+20.46
7Konnerud IL 3D150 (8)4.55.56+3.04.19
1. Tove Sildnes1.01.307+22.511.01.307+22.51
2. Annemarie Ranvik1.24.107+50.452.25.4070+1.13.36+50.45
3. Line Bjørnås2.30.167+1.50.434.55.5670+3.04.19+1.50.43
8Konnerud IL 3D13-16 (14)1.11.47+12.43
1. Mille Vasshaug Jægtvik28.553+0.2428.553+0.24
2. Amanda Skyttersæter Saugerud42.528+12.191.11.478+5+12.43+12.19
10Konnerud IL 4D13-16 (14)1.28.47+29.43
1. Nora Småge Hilsen40.5512+12.2440.5512+12.24
2. Hedda Spangberg47.529+17.191.28.4710-2+29.43+17.19
13Konnerud IL 6D13-16 (14)1.43.56+44.52
1. Silje Karlsen40.4010+12.0940.4010+12.09
2. Elisabeth Brandal Søfting1.03.1613+32.431.43.5613+3+44.52+32.43
14Konnerud IL 5D13-16 (14)2.28.56+1.29.52
1. Tonje-Malin Rhrich48.4714+20.1648.4714+20.16
2. Tiril Kihle1.40.0914+1.09.362.28.56140+1.29.52+1.09.36

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Modum OL 1H150 (13)2.12.07+10.17
1. Jørn-Are Longfjeld45.525+6.4945.525+6.49
2. Roar Bye47.018+21.521.32.536+1+14.04+7.15
3. Jens Kr Kopland39.1412.12.075-1+10.17
7Modum OL 1D17 (11)3.18.23+57.23
1. Hilde Hovdenak1.18.0510+28.031.18.0510+28.03
2. Sirpa Lilja54.208+12.262.12.25100+37.27+9.24
3. Marianne Solheim Sandberg1.05.587+19.563.18.237-3+57.23+19.56
7Modum OL 1H17 (9)2.49.22+26.40
1. David Løver51.387+6.5151.387+6.51
2. Arno Grønhovd59.428+12.411.51.2070+15.23+8.32
3. Morten Taraldsten Brunes58.023+11.172.49.2270+26.40+11.17

Ringerike OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ringerike OL 2D150 (8)1.51.37
1. Kjersti Stræte38.39138.391
2. Helga Haverstad33.2511.12.0410
3. Anne Guro Nøkleby39.3311.51.3710
1Ringerike OL 1H150 (13)2.01.50
1. Knut Aas41.052+2.0241.052+2.02
2. Per Erik Opseth40.214+15.121.21.263+1+2.37+0.35
3. Kristian Kihle40.242+1.102.01.501-2-2.37
2Ringerike OL 1H11-12 (4)1.01.34+2.55
1. Rasmus Berglund19.56119.561
2. Gaute Gustavsen41.384+22.271.01.342+1+2.55+2.55
3Ringerike OL 3H13-16 (11)1.14.22+19.05
1. Jørgen Nøkleby Melling31.234+5.5331.234+5.53
2. Mikkel Berglund42.595+13.121.14.223-1+19.05+13.12
4Ringerike OL 1H17 (9)2.42.10+19.28
1. Lars-Inge Arnevik48.124+3.2548.124+3.25
2. Lars Berglund54.075+7.061.42.1940+6.22+2.57
3. Stig Melling59.516+13.062.42.1040+19.28+13.06
4Ringerike OL 1D150 (8)2.17.26+25.49
1. Ragnhild Elsrud Hultgreen44.575+6.1844.575+6.18
2. Live Joronn Ytrehus46.294+13.041.31.264-1+19.22+13.04
3. Line Skjevik Arnevik46.003+6.272.17.2640+25.49+6.27
13Ringerike OL 2H150 (13)4.37.43+2.35.53
1. Helge Graffer45.5412+6.5145.5412+6.51
2. Marius Bull-Tornøe Bjørkli2.28.0013+2.02.513.13.5413+1+1.55.05+1.48.14
3. Sverre Graffer1.23.4913+44.354.37.43130+2.35.53+40.48
Ringerike OL 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Sigurd Amundsen Bjørklidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Amundsen Bjørklidiskvalifisertdiskvalifisert
Ringerike OL 2H13-16 (11)brutt
1. Martin Nøkleby Mellingbruttbrutt
2. Stein Aas Strætebruttbrutt

Røyken OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Røyken OL 1D150 (8)2.12.06+20.29
1. Ida Syversen44.264+5.4744.264+5.47
2. Tone Skram40.122+6.471.24.382-2+12.34+6.47
3. Bjørg Svanberg47.285+7.552.12.0620+20.29+7.55
3Røyken OL 1H150 (13)2.10.02+8.12
1. Øyvind Roger Hansen42.203+3.1742.203+3.17
2. Kjell Rønneberg42.436+17.341.25.034+1+6.14+2.57
3. Torgeir Strandhagen44.594+5.452.10.023-1+8.12+1.58
5Røyken OL 1H17 (9)2.42.27+19.45
1. Knut Sveinung Holth Rekaa45.022+0.1545.022+0.15
2. Martin Koksrud Bekkelund59.167+12.151.44.186+4+8.21+8.06
3. Henrik Drange Ruud58.094+11.242.42.275-1+19.45+11.24
6Røyken OL 1D17 (11)2.54.59+33.59
1. Marita Weierud Kvaale1.00.326+10.301.00.326+10.30
2. Line Drange Ruud51.537+9.591.52.257+1+17.27+6.57
3. Hege Holth Rekaa1.02.346+16.322.54.596-1+33.59+16.32
10Røyken OL 2D17 (11)4.58.24+2.37.24
1. Ane Baldishol Brevig1.05.478+15.451.05.478+15.45
2. Ida Svanberg46.192+4.251.52.066-2+17.08+1.23
3. Inger Schibsted3.06.1810+2.20.164.58.2410+4+2.37.24+2.20.16
12Røyken OL 2H150 (13)3.40.41+1.38.51
1. Christian Schibsted1.34.2413+55.211.34.2413+55.21
2. Morten Johannessen55.0012+29.512.29.2412-1+1.10.35+15.14
3. Kjell Svanberg1.11.1712+32.033.40.41120+1.38.51+28.16
Røyken OL 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Simen Kolbergsruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Stephan Alexander Tærud Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert

Sturla, IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sturla, IF 1H13-16 (11)55.17
1. Mathias Skourup Rognebakke25.30125.301
2. Johan Kristian Undeland29.47155.1710
3Sturla, IF 1D11-12 (4)1.03.42+17.33
1. Ylva Klausen37.263+17.2137.263+17.21
2. Marthe Graff-Wiik26.163+0.561.03.4230+17.33+0.12
3Sturla, IF 1H11-12 (4)1.03.29+4.50
1. Magnus Skourup Rognebakke39.334+19.3739.334+19.37
2. Mats Johnsen23.562+4.451.03.293-1+4.50-14.47
4Sturla, IF 1H150 (13)2.10.34+8.44
1. Geir Holm Gundersen48.056+9.0248.056+9.02
2. Anders Gustafsson37.133+12.041.25.185-1+6.29-2.33
3. Roger Wiik45.165+6.022.10.344-1+8.44+2.15
4Sturla, IF 2H13-16 (11)1.19.56+24.39
1. Sigurd Smemo39.136+13.4339.136+13.43
2. Lukas Gustavsen40.434+10.561.19.564-2+24.39+10.56
4Sturla, IF 2H11-12 (4)1.09.11+10.32
1. Solveig Hübschle38.182+18.2238.182+18.22
2. Jens Wold30.533+11.421.09.114+2+10.32-7.50
6Sturla, IF 4D13-16 (14)1.06.36+7.32
1. Ine Instanes29.408+1.0929.408+1.09
2. Mina Akiko Johnsen36.566+6.231.06.366-2+7.32+6.23
7Sturla, IF 1D13-16 (14)1.06.39+7.35
1. Marie Kvarme29.356+1.0429.356+1.04
2. Malene Instanes37.047+6.311.06.397+1+7.35+6.31
8Sturla, IF 1H17 (9)3.18.05+55.23
1. Ole Jørgen Bogen Arenth1.22.038+37.161.22.038+37.16
2. Harald Thon51.093+4.082.13.1280+37.15-0.01
3. Håkon Wold1.04.538+18.083.18.0580+55.23+18.08
8Sturla, IF 2H150 (13)2.46.04+44.14
1. Stig Instanes55.028+15.5955.028+15.59
2. Snorre Frydenlund52.139+27.041.47.1580+28.26+12.27
3. Jon Erik Kvarme58.497+19.352.46.0480+44.14+15.48
8Sturla, IF 3H13-16 (11)1.47.23+52.06
1. Kristoffer Hübschle45.238+19.5345.238+19.53
2. Eivind Bogen Arenth1.02.007+32.131.47.2380+52.06+32.13
10Sturla, IF 3H150 (13)3.12.59+1.11.09
1. Kjetil Kjernsmo57.379+18.3457.379+18.34
2. Torbjørn Bogen1.06.5711+41.482.04.3411+2+45.45+27.11
3. Lars Hübschle1.08.259+29.113.12.5910-1+1.11.09+25.24
12Sturla, IF 3D13-16 (14)1.30.20+31.16
1. Iselin Sørensen40.5913+12.2840.5913+12.28
2. Ingeborg Kvarme49.2111+18.481.30.2012-1+31.16+18.48
Sturla, IF 1D150 (8)diskvalifisert
1. Aud Ellen Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Linda Verdediskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor